Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cruel

Oldal: 1
Dátum: 2008.09.30. 17:13:28
Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy egy csatát elkülönítetten értékel-e a program?
Ront-e az esélyeken, hogy épp egy hosszabb győzelmi sorozatban van az ember?
Kérdezném ezt azért, mert ma hamarjában 4 vereséget szenvedtem 40 és 41 ponttal
( TP + felszerelés) gyengébb ellenféllel szemben. Egy 24-es győzelmi sorozat után.
Van összefüggés?

Attila
Dátum: 2008.09.29. 10:43:23
Csak még egy gondolat.
"A szakértelmeknél valóban az egy jó opció volt, hogy 10-es tanulás és elementáris fúzió, ..... de ott se volt ennyi játékos, mint most. Szóval a portyázást segítő, vagy abból tápoló szakértelmekről nem tudni biztosan mennyire hasznosak sok játékos esetén...."

Mindannyian ismerjük a portyázási adatainkat - sőt mások is látják. Számításaim szerint a 10-es tanulás 5-6.000 Le-be kerül. Ha tudnám, hogy ott hány %-ot kaphatok, el tudnám dönteni, hogy megéri-e nekem a jelenlegi portyázási adatok mellett. Ha nem, majd akkor invesztálok, ha eleget rabolok ahhoz, hogy megérje.

Ráadásul Miklós írásából úgy értem 10-es szinten vadászatot tápoló szakértelem van, Zoliéból pedig portyázást segítőre gondolok....

Attila
Dátum: 2008.09.29. 10:06:03
Miklós, Zoli,

Köszönöm válaszotok. Viszont pont nem azt szeretném, hogy mondjatok nyerő taktikát.
Most már tudjuk mi van a tanulás 10-es szintjén. Én a 3.-on vagyok most. Azt szeretném tudni mi van a 4.-en és az mit segít mennyivel. Mi van az 5.-en és mit segít mennyivel.
Stb, stb. Csak számok. Így el tudnánk dönteni, szükségünk van -e rá a játék jelenlegi szakaszában. Az nem stratégia, hogy " na megnézem mi van a 7.-en ", hátha jó.

Az állatomat kitettem avatarnak

Üdv. Attila
Dátum: 2008.09.28. 21:23:02
Nem is ez a mondandóm lényege, hanem hogy szükség lenne segítő adatokra, táblázatokra. Mi mit csinál. Milyen befektetéssel mit kapsz a szakértelmek terén, mit a később megnyíló lehetőségek révén. Így gazdaságosan költhetnéd el a nehezen szerzett LE-t, írányíthatnád a játékodat - ahogy vannak akik ezt meg tudják tenni, mert már ismerik a játékot. Részemről kezd érdektelenné válni a dolog. Hamarosan törlök, ha nem lesz bővebb információ.

Attila
Dátum: 2008.09.28. 20:56:51
Szia,

A rabolt LE-t nézem és a csaták számát. Sokan meg sem mozdultak.

Attila
Dátum: 2008.09.28. 17:35:39
Sziasztok,

Ezt olvasom a szakértelmeknél: "Neked kell eldöntened, hogy mit és milyen megosztásban fejlesztesz, hogy profitál abból legjobban a karaktered!"
Köszi. Mi alapján döntsek, ha semmiféle információ nem áll rendelkezésre. Fogalmam sincs mit jelent ez a szakértelem vonal, összehasonlítva mondjuk a tulajdonságok fejlesztésével.
Mivel vakon kell játszanunk, a tesztelők behozhatatlan előnyben vannak.
Ők ma megálltak a fejlődésben és nem tudom, hogy gyüjtenek valamire, vagy csak berúgtak tegnap és még nem tértek magukhoz.
Admin Hölgyek, Urak. Hoznátok egy szondát, tisztázni ezt a helyzetet? Vagy csak adjatok több infót, ami alapján megtervezhetjük a stratégiánkat.

Jó játékot. Attila
Oldal: 1