Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sznoopy

Dátum: 2010.10.31. 16:07:00
azért mert kíváncsi vagyok hogy a pénzemért mikor kapok végre már valamit... de úgy tűnik azt várhatom
úgy kellene csinálnom mégtöbbet fizetek, és akkor 10 szint alatt 30milliót összefarmolhatnék mint egyesek, kettesek...
ezért lett szánalmas ez a játék, és ez is a pestieknek áll
Dátum: 2010.10.31. 16:04:27
Tegnap óta, mióta felhívtam a figyelmeteket a napi hibákra, mit is mondjak, ha krit varis küldetést csinálok 300 krittel nem tudok kritikus ütni, ha sima krit ütés küldit akkor szintén nem találok be, ugyanazoknál akiknél sima ügy volt eddig....

szánalmasak vagytok ahogy a jogos kritikát kezelitek...
Dátum: 2010.10.30. 16:30:05
Most már olyanok is vannak a listán akiket időkorlát miatt nem támadhatok.... ti a marketinghez azért jobban értetek és a pénzhez mint a programozáshoz... sajnos...
Dátum: 2010.10.30. 16:18:53
Megint nem megy a portya rendesen...

És gondoltam egyet telepítettem egy XP-t ugyanarra a gépre amivel Win7 alatt akadozik, és XP-vel hibátlanul megy, szóval Win7 alatt azért lehet valami hiba mégiscsak...
Dátum: 2010.10.30. 15:54:03
Portyalistába megjelenő karaktereket, kevés a ÉP üzenettel nem támadhatom, de akkor miért jelenik meg??? És tuti nem 1mp-vel hamarabb támadta valaki, mert akkor gondolom az elmúlt 5 perces üzenetet kapnám.... ma 3-4x volt ilyen egymás után
Dátum: 2010.10.30. 15:52:27
Látom a matek még mindig nem a programozó utánzatok erőssége, 23.100LE beidomítani egy dögöt, 21-es korában kisajtolom és 17.000LE-t kapok Maxos sajtolással, én elhiszem hogy miklósrandom miatt mindig ilyen szerényen kapok, de megnézném úgy is, hogy kiveszitek a reklamációs pipát a karakterem neve mellől
Dátum: 2010.10.25. 12:28:30
he, kisajtoltam egy 73as alapszintű állatot 20-as szinttel, 22.800 - 23.100 LE volt az idomítás, 65-ös LE sajtollással:

Kisajtoltál a lényből 17424 lélekenergiát.

Ez azért felháborító, nézzétek már át a képleteket lécci
Dátum: 2010.10.23. 12:50:14
nálam v1 - v2 fagyogat, nem folyamatosan, de amikor nekilát akkor rendesen.

azért érdekes a dolog, mert minden más oldal közben hibátlanul és gyorsan megy... ezért ez csak utal valamire...

a régi gépemen XP van, azzal nincs gond, ha mindig nálam lenne azt használnám inkább
Dátum: 2010.10.22. 20:25:16
Valamit csináljatok már ezzel a k.rva hibával, miért nem vagytok kompatibilsek a már elég régóta megjelent win7-tel és a "népszerű" mobilnettel????

Menet közben is töltöget percekig, de csak a ti oldalatok, közben ha bármi mást akarok megnézni rögtön és hibátlanul megy...

A lepontozóknak üzenem, pontozzzzatok le ......... és ez legyen a legnagyobb örömötök ma estére meg a következő 10 évre...
jah, ez így van, de hangolj össze 4 embert aki egy egész napot ráér erre... én átlag reggel 5 perc és este valamennyit vu-zok, mert elvesztettem minden érdeklődésemet már, de ha lenne valami event jellegű arra beneveznék, de csak ezért nem autózom egész nap, és a vu tagok 99% tuti pont így érez, aki meg kocka az amúgy is előnyt élvez + az extrák még amit azért kap mert pesti...
Keresztkérdés, mivel én szerett fővárosunktól 220km-re lakom, ezért VU találkozóra nem tudok elmenni, bő 10k-ba simán benne lenne, ezért nekem nem lehet ottani eventes tárgyam, ez kicsit negatívan diszkriminál... tenni ellene valamit gondolom nem lehet? Extra event azoknak aki ott nem kaptak semmit vagy el sem tudtak menni?
Dátum: 2010.10.07. 21:59:40
Hogy lehet hogy ilyen gyorsan rájöttetek erre a kiskapura? Tán rádölt valamelyik szerverre az omladozó Kőbányai házatok És mikor bebootolt kidobta a "hibát" amit már mindenki ismer bő 1.5 éve most meg kiszúrtok azokkal akik így játszanak és fejlődnek, ez siralmas...

Ismét fogadjátok végtelen gratulációmat és várom a pontokat MErt ezt tuti elolvassátok és leponozzátok az építőeket meg magasról les.arjátok...

Jah látom ám ki pontoz le, várhatjátok a reakciót a saját pontszámaitokon....
Dátum: 2010.10.06. 17:43:21
Ez valóban így van, de annak a része, kb 2000-en járnak oda, az már csak jelent valamit és a nevében is az van...

Ez tuti rossz kérdés... vagyis válasz...
Dátum: 2010.10.05. 15:44:55
win7 alatt sok adatbázis kapcsolódási hiba és néha úgy belassul az egész, hogy 10 évvel ezelőtt érzem magam...
Dátum: 2010.09.20. 20:28:03
Hali,

minden rendben van a VU-nál, mert nekem nagyon lassan jelentkezik be, egyáltalán ha sikerül, ha bentvan akkor jó, de van hogy ott is belassul és kezdhetem az egész procedúrát elölről... miközben minden egyéb netes dolog villám gyorsan megy, ide fórumra is nehezen lépett be

üdv
Dátum: 2010.09.16. 20:03:20
Ez az esemény is egy elkapkodott valami, pedig nem sürgette őket semmi... vegyetek fel legalább egy ötletgazdát... tudok is valakit, persze nem magamat

De engem már frusztrál hogy semmit nem találok a gyenge karaktereknek meg 15-20-ból kijön ez a bérlet...

jah és a lepontozó intelligenciamenteseknek itt üzenném, do it... sutyerákok
Dátum: 2010.09.16. 06:52:08
Én eddig 75-öt vertem le, de semmit nem kaptam...

Volt akinek 14 után kijött a bérlet, ráadásul neki az előző 3 tárgy is megvan, nekem abból is csak 2 van...

Vegyétek már ki a pipát a nevem mellől ami a szerencsémet 100-zal elosztotta...
Dátum: 2010.09.15. 17:46:35
Az én észrevételemre bezzeg csesznek az utánzatok
Dátum: 2010.09.15. 10:05:22
Összesen 57 db és semmi, csak semmit érő lötyik, legalább abból adhatna valami normálisat, hátha a programozó utánzatok is idetévednek ötletet meríteni, mert azért van pár tényleg jó ötlet...
Dátum: 2010.09.15. 09:46:27
Hehe, jó meglátás, ezek raktak egy piros sárkányt, meg átnevezték a dögöket és elsütik ugyanazt még egyszer...