Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sznoopy

Dátum: 2009.08.30. 14:01:03
de akkor talán erre fel kellett volna hívni a figyelmet relikvia osztásnál...
szerintem ez a játék élményt amúgy rontja, nagyon nincs eltalálva ez az ötlet ezzel a sok béna manóval....
persze a 150k LE is izgat, de majd portyázom / vadászom párat
na mindegy, ütögetem őket, hátha az előre leprogramozott nagyon durva random mégis a kegyeibe vesz

Kérek mindenkit, hogy minden hozzászólásom pontozza le, kíváncsi vagyok milyen a sima felhő után következő ikon

de még mindig átverésnek és lehúzásnak érzem a manókat, kb az 1/3-át lehet tőlük nyerni az esetek 90%ban, ez is random? 90%-os jól leprogramozták, ha már ömlik a TP legalább lehetne plusszosan kijönni belőle. Nagy átverés az egész még mindig úgy tűnik, de vajon mi lesz a vége??? Főleg hogy én max a TOP100-ba tudok bekerülni. Nekem aztán tuti nem éri majd meg...
Dátum: 2009.08.30. 12:45:34
Hát márpedig random egy programon belül annyi van amennyit a programozó akar....

Ha az össz manószámot pedig úgy állították be, direkt vagy feledékenységből, akkor ez van, ütök még egy párat és majd meglátjuk, nagyon nem hoz lázba, de ez már szinte pénzes dolog, a rekélám az elején pedig pont az ingyenességről szól... A manók miatt és 50es visszafogottal is simán 1 szintet léptem, ezt sajnálom főleg...
Dátum: 2009.08.30. 12:25:20
Érettségin ez 3 hibapont, kvíznél meg kidobják a kérdést
Dátum: 2009.08.30. 12:05:53
és mintha azt mondta volna 500hozzászólással ezelőtt valaki, hogy az össz manószám számít, nem a fázis manószáma....

ha ez mégsem így van, akkor ez is egy nagy átverés és ez már nem élvezetes....
Dátum: 2009.08.30. 12:04:33
bass..tok már meg ezt a randomosdit, én spec programozó vagyok, azt is le lehet programozni sőőőőt azt lehet igazán Szerintetek a random isteni sugallat? Azt is függvények és algoritmusok rakják össze....

és winnie, egy idézet tőled: "minden ember 30.-ra kapja" Kvíz kérdést tettél már fel? Mert helyesen ez így nézne ki: "minden ember 30-ra kapja" észre veszed a különbséget?

szóval a randomot is emberek és abszolúlt direkt programozzák le, és ilyen esetben lehetnének kegyesebbek is, főleg mert elég sok pénzbe kerül....
Dátum: 2009.08.30. 11:30:30
üdv,

nekem a 32-ik manónál adta az a zöld követ, most itt tartok....

Felhasznált LE: 12.371

Legyőzött manók:
Látondi Zan 16 db
Alzanni Mátka 18 db
Rabi Vastitán 18 db
Táncos Vozálk 11 db
Zanti Rumivác 21 db
Viskóti Dán 12 db
Moróki Thils 21 db
Rozsliszk Szintur 5 db
Összesen 122 db

de a leírtak szerint már 90% az esélyem hogy megkapom a másik relikviát.... ez a dolog is ilyen szarul van megírva, hogy 90%-nál még semmi?? Megéri ütögetni ezeket a semmitérő nagyonsok TP-t adó manókat? Szerintem ezzel jól elszúrtátok az egészet, ekkora baromságot kitalálni
Dátum: 2009.08.27. 16:39:17
szia

köszi, de az eddigi darabszámba bele fog számítani majd a következő rész is?

köszi
P
Dátum: 2009.08.27. 14:51:58
az előzőhöz annyit hogy v2-őn vagyok a mágiaelnyelőt melyik fázisban lehet beszerezni? Vagy az mindegy?
Dátum: 2009.08.27. 14:50:31
sziasztok,

ez a statisztikám:

Felhasznált LE: 11.571

Legyőzött manók:
Látondi Zan 16 db
Alzanni Mátka 16 db
Rabi Vastitán 17 db
Táncos Vozálk 11 db
Zanti Rumivác 20 db
Viskóti Dán 10 db
Moróki Thils 20 db
Rozsliszk Szintur 4 db
Összesen 114 db

Kérdésem, ha a 32ik manónál kaptam azt a transz.projekciós tárgyat, akkor várhatóan mikor kapom a következőt? Azt olvastam, hogy 100 támadásból biztos kapok.... akkor várhatóan 132-n fogok kapni? Vagy ez mitől függ?

köszi
és ha nincs autód? nekem van spec autóm és motorom is, lehet be is ugrana a nov30, de ez akkor is egy béna kérdés, és az alapműveltséghez nincs köze, mint ahogy a foci témának sem

floodolás?
Dátum: 2009.08.22. 23:05:08
nekem a 32-es manó adta, és a következőt kb mikor adja? Én cirka 94et ütöttem eddig le ha jól emlékszem, de ezeket még az első napokban.... kicsit azóta gyúrtam a karakteren de ha belátható a második relikviáig a távolság lehet ütnék még párat
Inkább egy választ várnék nem értékelést IQ fighterek
ja és ezt is kaptam az imént

Ma, 12:32

Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Ez most komoly? Azért mert hülyére kötegszik magukat az értékelők, utána meg itt megmagyaráznak mindent, meg hogy ők a világ legműveltebb emberei

Ez a kvíz tényleg minőségtelen, nem lenne szabad a kvíz szót sem használni rá, gratulálok ismét
Az meg hogy nem mindenki néz tévét, hát hallgasson rádiót, járjon általános iskolába, vagy írja be a google-be hogy wiki
Magyarország híres a gyógyvizeiről, hány regisztrált gyógyfürdője van?

körülbelül 46
mindössze 8
több mint 1000
megközelítőleg 500

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

imádom, hogy a TV-ben szereplő Magyarországgal kapcsolatos kérdésekre mindig ezek jönnek....

ez a kvíz tényleg egy minőségtelen sz.r, rossz undorító gagyi kérdéseket amit felraktam, elfogadják, ami hazai kérdés mind elutasítják....
Azt viszont tényleg nem értem ha ekkora gondot fordítatok a kiértékelésre, miért van ennyi béna kérdés? a foci a kedvencem, hát honnan kellene nekem tudni ki volt a bajnoki második helyezett 2001-ben? és még sorolhatnám. Bár mostanában egyre kevesebb van belőlük De szerintem aki szereti a focit az sem tudja...
Hát a Kisalföldes kérdéshez nem kell száraz lexikális tudás, mivel tananyag, kötelező. ÉS marha könnyen ki lehet választani a jót a megadottak közül, főleg ha már láttál térképet. Jah wikibe írd be kisalföld, meglepő hogy abban is benne van.... és a kvíz amúgy miről is szólhat, pl lexikális tudás? Vágó István KVÍZ műsora, a kérdések legalább fele lexikális tudást igényel, és az is kvíz. Akkor hiba van az elnevezésben, és módosítani kellene rajta, szimplán kérdésekre..... mert amiket olvasok azok közül a fele halál sz.r
Kik voltak a Hamadrüaszok? 62.22%

A Möbius-szalagnak mi a különlegessége? 41.43% ez pedig tök egyszerű, matek 7ik osztály

Mi a Reichenau?

egy híres könyvkiadó
a Bodeni-tó legnagyobb szigete, melyen Benedek-rendi kolostor is található
a Német Birodalom parlamentje az 1933-as tűzvészig
a középkor híres templomépítészeti eljárása, stílusirányzata

A kérdésre eddig 13 jó és 16 rossz válasz érkezett.



Mire is használják a formaldehid vizes oldatát?

tartósításra, élelmiszerekben is megtalálható E240 néven
űrhajók hajtóanyagának hűtésére
katalizátorként, különböző iparágakban
szinte semmire, mivel igen ritkán előforduló vegyület

A kérdésre eddig 14 jó és 4 rossz válasz érkezett.
Dátum: 2009.08.13. 09:24:56
szerintem is átverés a dolog.... csak a full pókoknak van esélye és csak 30as szint fölött, de érdemes megnézni a 50 körüli szintűeket, ütnek párat és a toppon vannak, nagyon nem arányos a dolog....
a matekos kérdés azért elég gáz, főleg mert eredménye van egy műveletnek első sorban, ami amúgy egy érték, és valóban a szorzást kell hamarabb elvégezni....