Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Satesz2

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.21. 20:22:06
Azt lehetne tudni hogy a templom miért nem számolja a lélekszívással szerezett LE-.át???


A küldetés szerint,... " Szerezz általad indított portyákban összesen 79000 LE-át" .. Nos inditottam portyát... Raboltam 153-at, elszívtam pluszba 711-et... A templom csak a 153-at számolja...Miért????? A küldetés szövege szerint szereznem kell 79000-ret... A lélekszívás is szerzés.. Ezt azért illenék elfogadni!!!!
Dátum: 2008.09.28. 10:02:50
Sziasztok! Valaki megcsinálta már azt a küldit,hogy "Kutasd fel Drakint".....mi annak a lényege?Tud valaki segíteni benne? Előre is KÖcce! Üdv! satesz2
Dátum: 2008.09.27. 13:31:39
Sziasztok! Lenne egy kérdésem.HA lélekkútból építesz LE-át egy építménybe,akkor az általad beépített LE az a szövetség alapítójának nevéhez íródik hozzá? Mert nálam ez történt.És ez elég furcsa.Miért van ez????HA egy tagunk úgymond bizalmat szavazott azzal hogy adott nekem egy szavazatot,akkor miért a Szövetség alapítója kapja az építési pontokat? VAlaki tudja hogy miért van ez???????
Dátum: 2008.09.24. 13:36:10
..én sem akarok mindig győzni ,az úgy nem is lenne érdekes....na de ugye a realitás talaja ....
Egyébként imádom ez ta játékot..... ...
Dátum: 2008.09.24. 13:13:16
Szia!Köszi hogy válaszoltál!....én,ezt amit írsz, valahol meg is értem.Viszont ami kicsit bosszantó,hogy ugyebár a cselekvéspont nem töltődik pihenés alkalmával,mert "időzáras".Szóval nem lehet csak úgy órákig gyilkolászni errefelé,bármennyire is bejön ez a játék az embernek,bármennyire szeretne több időt itt eltölteni.Nem lehet.Vagyis,ha nincs CSP,akkor nem tudsz LE-t szerezni,csak pihensz,és visszajössz 24 óra múlva,hogy újra játszhass pár órát.Ezek után úgy vélem,hogy a LE,az egy nagyon könnyen megszerezhető dolog ebben a játékban.Szinte percek alatt az ember ölébe hullik....Nem is kell érte szinte semmit tenni.Háááát...ha így nézem a dolgokat,akkor tényleg igazad van.Elvégere mi az a kb. 4000 LE pont amennyivel többet költöttem mint a másik karakter,hogy jó eséllyel győzhessek.Szinte semmi.Az ember 4000 LE-t pár perc alatt összeszed és hajrá....VAgy mégsem?Mert ugyebár az igaz,hogy 1-2 pont különbség nem számít, de öszességében 7 pont az kellene.Mert egy 4-el nagyobb IQ,és egy 3-mal nagyobb taum. után az ember nem azt várja,hogy egy alap értékekkel rendelkező karakteren 33 helyett 8- at sebez.Alap értékekkel bíró karakter.Páncél nélkül.Ez így nem korrekt. Sebezzek 24-et.De ne 8 at. Eleve a varázslat 11-33 sebzésű.Hogy sebezhet a minimumnál kisebbet?
Dátum: 2008.09.24. 12:21:12
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy..." mi alapján számoljátok a sebzéseket?"Mert a TF-en ugye a fegyvereknek van egy adott sebzése,3d3+2 stb. és ehhez még hozzájönnek egyéb bónuszok,....szóval ott azért nagyjából lehet kalkulálni,hogy az ember mekkorát sebez.Tudjuk ugye azt is,hogy sebzésünket csökkenti az ellenfél védelmének nagysága,ügyesség béli szinkülönbség stb.
De itt,még nem tudtam rájönni milyen logika alapján számolódik ki a sebzés.Volt akin a varázslatom 33-at sebzett.Mert ugye taum és IQ függő.Da hogy lehet hogy az,aki összvisz 2 pontot adott a tulajdonságaira,nincsenek spéci cuccai,nem láthatatlan,még páncélja sincs,csak egy alap buzogánya,az 8-at sebződik,és mindennek a fejében még jól el is páhol,és elvesz tölem 54 LE-át. Ez kicsit megdöbbentő. Vagy nem????? :-))
Dátum: 2008.09.23. 21:15:21
Hali! Ez a kérdés nem úgy hangzott hogy "mely bolygó van legközelebb a naphoz"?....mert nekem ilyesmi rémlik.Vagyis,lehetett következtetni a kérdésből,hogy az alább felsorolt 4 bolygó közül,kell kiválasztani a legközelebbit.De lehet rossszul emléxem ...mindensetre a válaszom erre helyes volt... .....(jah ...és a Vénusz nem volt köztük,mert akkor az lett volna a helyes... )
Oldal: 1