Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lorddred

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.06. 15:38:42
Pár napja még 171 dukátom volt, most meg 16, mi történhetett? Nem vettem semmit rajtuk. 5letek?
Dátum: 2010.04.19. 14:37:32
Oké, h pénzbe (ősköbe) kerül, de prémium tagság is kelljen háát. V akkor kerüljön kevesebbe. Ennyit úgy sem adok érte
Dátum: 2010.04.16. 20:36:51
Olyan nem lehetne, h a kincseskamárba egymással bótolhatnánk a térkapuból, meg máshonnan összeguberált javakat?, pl LE-ért esetleg?
Dátum: 2010.03.02. 20:53:22
Nem kötekedés képpen, de a grafikus vajon ismeri milyen szineket lehet ízlésesen kombinálni. Vannak erre asszem webes eszközök is. Meg hogyan ne csináljunk ilyen site-on jellegű tutorok is
Dátum: 2010.03.02. 20:50:22
Szerintem vissza a régit, túl sok, túl mozgalmas, kifolyik a szemem tőle, szerintem
Legendás Druss melyik irónak a hőse?

David Gemmel
Stephen King
John Caldwell
Robert Jordan

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

asszem ez fantasy-val foglalkozó játéknál nem kéne, h lelki traumát okozzon. nem az első tiszta és egyszerű kérdésem kap rossz kérdés minősítést, amit sf meg fantasy témában teszek fel ,ellenben köszönöm szépen a pont ide passzoló orvosi kérdések tömkelegét, természetesen tudom minden emberi belső résznek a latin nevét, stb. Kissé már idegesítő. Szóval ez most miért?
Ma ezt a szép kérdést kaptam:

kjmdksjkfygvd-kfnbvdkgnkdfg?
b
v
a
ds

Kérem az adminokat gyomlálják ki. Aki meg írta menjen a.....
Oldal: 1