Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thsabeeka

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.23. 13:13:29
világ 3-ra gondoltam
Dátum: 2009.01.23. 13:12:26
hahó elfelejtették az elő regisztrációt???? -.-
Sziasztok,
Feltettem egy kérdést hogy mikor van Csaba nap.
Felsoroltam 4 dátumot köztük a helyeset július 6.
Google-n is megnéztem hogy mikor van még de a többi dátum nem volt az.
És mégis érdektelen lexikális tudás értékelést kapott pedi CSAK TUDOM MIKOR VAN A NÉVNAPOM...
Már a harmadjára van ez, aki ennyire lusta hogy 5 perc alatt nem képes rákeresni mondjuk a google-ba az legalább ne értékelje rosszul
Nem lehet visszarakni?!
Volt egy kérdés amit kaptam vadászathoz:Melyik a nehezebb?
-1 dl étolaj (vagy símán olaj)
-egyforma
-1 dl víz
-nem tudom

és a helyes válasz az egyforma helyett az 1 dl víz -.-
ez így hülyeség nem?oO
rendben csak az előző meg túl nehéz lett mert cska egy bizonyos érdeklődés kör tudhatja rá a választ vagy valami ilyesmi amúgy aki nem tudja mi az hogy football eláshatja magát szégyenébe
jólvan nem feszegetem többet nem írok kérdést mert ez volt a 2. rossz aztán még elveszik a lehetőséget,köszi aki elbírálta van egy rajongója nektek meg kösiz a segítséget
bocs hogy ilyen kedvtelenül válaszolok amúgy is rossz napom volt most meg ez
rendben értem én de miért rossz a válasz? válaszolok megint 100 kérdést és írom focinak akkor elfogadják? ...
ball game jelentése labda játék ball labda game játék amúgy meg a focit nevezük football-nak nem? Ettől függetlenül a Footballt és a focit is labdával játszák és akkor se értem miért rossz a kérdés...
Arra lenne panaszom amit feltettem egy kérdést:Melyik NEM labda játék az alábbiak közül?
Football
Tenisz
Origami
Kézilabda

Most kérdezném hogy ki az a blond már bocsánat aki szerint az origami labda játék????!!! Mi ebbe a rossz???!
Dátum: 2008.11.23. 17:04:46
Avé gyere hozzánk,szeretettel várunk!
Dátum: 2008.11.23. 17:04:12
Ruby Warriors szövetség aktív tagokat keres akik hajlandóak építkezni!
Oldal: 1