Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dric11

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.08. 15:35:59
Hány centiméter a föld legmagasabb pontja?
6785
9312
8848
7931

azt hiszem a földön majdnem mindenki tenger szinten lakik, ha a legmagasabb pont centiben 8848:D
Egyszerű, ne lehessen ki-be lépkedni a szövetségbe, legyen mondjuk 2-3 hét az az idő aminek el kell telnie ugyanabba a szövetségbe való újbóli belépéshez!! Plussz legyen szabály hogy 30 napon belül csak egy szövetség váltásra legyen lehetőség!!! És onnantól mehet az átlagszámítás!!! Plussz nagyobb súlya lesz egy szövetségbe való belépésnek!!!
Olyat nem lehet hogy a beépítés mértékét szabályozzuk??? Tehát nagyobb lélekkútba ne kelljen a teljes lélekkút nagyságát beépíteni??? Vagy a betöltött mennyiség a szövetség építési átlagának legyen bizonyos %-a, mert sok szövetségben vannak angyon nagy építők, és gyengébbek, így az átlag talán alacsonyabb mnit maga a lélekkút mérete.
Dátum: 2008.10.23. 19:34:53
sziasztok, a kedves klánom emgszavazott egy szövetség elleni harcot, de az ellenfél szövetség is gyémánt hordás, iylenkor mi van???
Dátum: 2008.10.02. 16:04:47
Azt szeretném kérdezni, hogy miért rossz kérdés az hogy hány egyforma lapot tart a kezében akinek pókere van?? Én nem szoktam pókerezni mégis tudom, filmekben is sokszor előjön meg minden. Most az a lényege a kvíznek hogy bárki tudjon rá válaszolni?? Mert akkor a legalapvetőbb kérdéseket fogom feltenni, pl hogy mennyi 1+1, vagy ilyesmi. Pont az tetszik ebben a játékban hogy kicsit gondolkozni kell, esetleg, utánanézni 1-1 dolognak, és ezekkel a szabályokkal pont ezt teszik semmissé, fog ez valamikor változni?? Mert ha nem igazából értelmetlenné válik kérdéseket írni, hisz kevés olyan kérdés van amihez nem kell semmilyen tudás....
Dátum: 2008.10.02. 15:59:45
Azt szeretném kérdezni, hogy miért rossz kérdés az hogy hány egyforma lapot tart a kezében akinek pókere van?? Én nem szoktam pókerezni mégis tudom, filmekben is sokszor előjön meg minden. Most az a lényege a kvíznek hogy bárki tudjon rá válaszolni?? Mert akkor a legalapvetőbb kérdéseket fogom feltenni, pl hogy mennyi 1+1, vagy ilyesmi. Pont az tetszik ebben a játékban hogy kicsit gondolkozni kell, esetleg, utánanézni 1-1 dolognak, és ezekkel a szabályokkal pont ezt teszik semmissé, fog ez valamikor változni?? Mert ha nem igazából értelmetlenné válik kérdéseket írni, hisz kevés olyan kérdés van amihez nem kell semmilyen tudás....
Dátum: 2008.09.22. 20:13:57
látni az ajánlás menüpont alján látod akik alád regeltek.
Dátum: 2008.09.22. 20:09:04
ha valaki alattam játsztik hol látom hogy mennyi le-t írnak jóvá nekem utána?? Meg azonnali, vagy napi egyszer írnak jóvá?
Oldal: 1