Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DooMerengor

Oldal: 1
Dátum: 2023.12.26. 15:40:10
Üdv Midenki!

Az normális, hogy a 10*10-es templomban nem számolódik a szörnytalizmán által befogott szörny, illetve az állatok szeretetével beidomitott szörny sem? Ez 2 nagyon szembetűnő eltérés a korábbi gyakorlattól de lehet, hogy csak én látom rosszul.
Dátum: 2023.10.15. 09:40:35
Sajnálatos módon visszatérő probléma, hogy az adott karakter szinthez beragadt irracionálisan erős karakterek teljesen ellehetetlenítik a többi játszani akarót.
Az én személyes problémám az, hogy ha van egy olyan küldetésem, hogy ennyi-meg ennyi LE-re van szükségem, kb lehetetlen összegyűjteni egy olyan karakter állandó zaklatása mellett amelyik akár 10+ éve aktív.

Annyira nem zavarna a dolog ha nem fizetnék a játékért. De fizetek és így ez nem csak a játék élmény rombolása de anyagi károkozás is.

Megértem azt a játékosokat aki ezeket a karikat viszik, nagyon nincs más választása mint maximálisan kisajtolni azt aki a kevés aktív játékos közül feléjük jár.

Viszont ez adott esetben oda is vezethet, hogy a fizető játékosok be fogják fejezni a játékot és így a Kft irányába is csökken a befizetés.

A VU elődjében az ÖV-ben volt külön parancs arra, hogy ne tudjon akárki megtámadni. Itt ha nem akarok látható lenni a gyilkológépek számára akkor semmit nem tudok csinálni ami fejlesztene, hogy LE-t és TP-t tudjak gyűjteni.

Nem terveznek ezzel a problémával valamit kezdeni a tisztelt fejlesztők?
Dátum: 2023.09.25. 12:13:09
Köszönöm!

Ez egy hasznos info!
Dátum: 2023.09.24. 14:26:10
Srácok! Ha valaki volt annyira balga, hogy nem kezdte el az elején saját magának írni, hogy milyen és mekkora tojást keltetett ki akkor honnan fogja tudni, hogy még mi van hátra?

Kérném a tisztelt fejlesztő gárdát, hogy ha már minden szarra lehet listát készíteni akkor legyetek kedvesek egyéni listát adni a karakterekhez, hogy hol áll a tojás keltetésben!!

Nem hiszem, hogy ez olyan nehéz. Az hogy van egy szám, azzal nem vagyok előrébb. Még annak is örülnék ha az eddigi csatáim mintájára csak be lenne pakolva egymás után, hogy mikor mi történt, aztán amire infora szükségem van azt kikotorászom a kupacból
Dátum: 2023.09.20. 12:13:24
Nekem még mindig az a véleményem, hogy egyáltalán nincs balanszolva. Alacsonyabb szinten ez egy karakter gyilkos event.
Illetve amit már többen is taglaltak, honnan tudom, hogy mennyi és milyen tojást találtam és keltettem ki. Erre kellene egy kimutatás.
Dátum: 2023.09.15. 20:30:07
Nem, nem kaptam tojást. Aztán egyszer csak lett tojás, most este. Valami nem kerek.
Dátum: 2023.09.15. 18:31:11
Vettem 20 őskőért 2 vadászzákmányt. Elhasználtam őket és még mindi lg 100 CSP-ért kell vadásznom. Jó ez így?
Dátum: 2023.09.15. 08:07:31
Vettem 20 őskőért 2 vadászzákmányt. Elhasználtam őket és még mindi lg 100 CSP-ért kell vadásznom. Jó ez így?
Dátum: 2023.09.13. 21:21:02
Ez a 100CSP brutál sok. Alacsony szintű karakter esetén ez a mennyiségű vadászat teljesen szétbombázza a karakter balanszot. Valahogy a szintekre kellene arányosítani a tojás találáshoz szükséges CSP-t vagy nem tudom.
Nekem ez így nagyon nem adja
Dátum: 2023.08.28. 15:33:15
Sziasztok!
V1-en bejött 6 kavicsért az Irtóztató csomag. Leírást nem találok sehol, rákattintottam, hogy megveszem, kacatokat nem látok sehol. Mi lehet ez a valami?
Oldal: 1