Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Muska

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.09. 08:38:37
Honnan ered a polka?

1. nem emlékszem már milyen válaszvariáció volt
2. nem emlékszem már milyen válaszvariáció volt
3. orosz *
4. nem emlékszem már milyen válaszvariáció volt

Szintén rossz, nem orosz, hanem cseh földeken jelent meg különböző, európai népek zenéjének keveréke alapján!!!!! Gondolkodás, informálódás javasolt.

Lécci törölni/javítani
Dátum: 2009.01.08. 10:51:38
Melyik állat nem fehérhúsú (nem vagyok pontosan biztos a kérdésben)?

1. kacsa
2. disznó *
3. csirke
4. liba

Wikipédia: minden kultúra máshogy határoz, DE az alapvető fehér húsok között van: csirke, halak, és fiatal emlősök pár fajtája

a vörösök között van a DISZNÓ, illete a KACSA és LIBA is. lécci olvassunk már utánna legközelebb.

Csak segítségnek: http://en.wikipedia.org/wiki/White_meat
Dátum: 2008.12.15. 12:49:10
Úristen bakker, milyen kérdés az, hogy

Melyik királyunknak volt nagy orra?

1. IV. Béla
2. mittudomén melyik királyunk
3. Mátyás
4. Szent László

ne mondjátok, hogy ekkora tragédia kitalálni pár kérdést, ami értelmes!
Dátum: 2008.12.11. 11:39:14
Jött egy kérdés, ami kicsit szíven ütött, hiszen a kedvenc sorozatomról van szó:

Ki szerelmes Renébe a Halló Halló című angol sorozatban?

1. Gruber
2. Hans
3. Herr Flick
4. Von Storm

kicsit bővebb volt a válaszlehetőségek kifejtése, mindenesetre már itt is helyesírási hibák voltak. Gruber igazából Grüber, valamint Von Storm igazábol Von Strohm. Bár, ezt alapból nem lehet tudni, hiszen autentikusan, angolul kéne nézni a sorozatot. Akkor pedig ez túl spec ^^

Mindenesetre a sorozat neve is 'Allo 'Allo, nem haló haló ^^
Dátum: 2008.12.07. 23:45:49
Bocsi srácok, ez kezd szánalmas lenni. Ahelyett, hogy mindenre "spec" jelzővel jöttök, miért nem gondolkodtok kicsit? Vagy ez így király, hogy ha valamire nem tudod a választ, akkor csak "törölve" gombra kattintgattok? Elég gyatra már emiatt a kvíz egyébként is, nem kéne végre némi értelemmel, vagy, ne adj Isten szakos kifejezéssel, érdekes kérdéssel feldobni?

Mindenre rá lehet húzni ,hogy jaj, de spec
Dátum: 2008.12.07. 18:29:24
Találtam egy furi kérdést - már többszöris felbukkant előttem:

Hány csakrája van egy embernek?
1. valamilyen szám
2. valamilyen szám
3. valamilyen szám
4. valamilyen szám

igazából tök mindegy, mik a válaszok, mert ugye a hetet kell bejelölni. Ámbár a kérdés rossz. Nem hét, hanem 20.000 csakránk van, és 7 főcsakránk...
Dátum: 2008.12.03. 18:50:49
Sziasztok,

rengetegszer tapasztaltam mostanság, hogy a kérdésekre a válasz nem pontos. Hol lehet ezeket jelenteni?

Előre is köszi
Oldal: 1