Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gizula

Oldal: 1
Dátum: 2011.08.26. 14:57:17
sziasztok. bocs h ide írok,de tényleg nem tudom melyik topikba illik ez a téma.Időhiány miatt úgy döntöttem,hogy megválok Végzetúramtól.de nem szeretném h kárba vesszen ezért aki szeretné átvenni tőlem,az írjon levélben.fontos tudnivalók:62.színtű,saját szövetséggel,sok épülettel.ha valakit érdekel,akkor írjon és ha van kérdés válaszolok és a többit megbeszéljük
a karakter nevem : Kovács jozsi és az első világban vagyok.oda irjon levelet akit érdekel
előre is köszi
Dátum: 2011.08.26. 14:56:15
sziasztok. bocs h ide írok,de tényleg nem tudom melyik topikba illik ez a téma.Időhiány miatt úgy döntöttem,hogy megválok Végzetúramtól.de nem szeretném h kárba vesszen ezért aki szeretné átvenni tőlem,az írjon levélben.fontos tudnivalók:62.színtű,saját szövetséggel,sok épülettel.ha valakit érdekel,akkor írjon és ha van kérdés válaszolok és a többit megbeszéljük
a karakter nevem : Kovács jozsi és az első világban vagyok.oda irjon levelet akit érdekel
előre is köszi
Dátum: 2011.08.26. 14:55:05
sziasztok. bocs h ide írok,de tényleg nem tudom melyik topikba illik ez a téma.Időhiány miatt úgy döntöttem,hogy megválok Végzetúramtól.de nem szeretném h kárba vesszen ezért aki szeretné átvenni tőlem,az írjon levélben.fontos tudnivalók:62.színtű,saját szövetséggel,sok épülettel.ha valakit érdekel,akkor írjon és ha van kérdés válaszolok és a többit megbeszéljük
a karakter nevem : Kovács jozsi és az első világban vagyok.oda irjon levelet akit érdekel
előre is köszi
Dátum: 2010.06.15. 17:34:35
miért nincs már kvizolimpia???
Dátum: 2008.12.27. 12:54:32
ha a lélekkut felépült,akkor a többi épületet a szövetség többi tagja tudja épiteni saját le böl vagy nem
Dátum: 2008.11.23. 12:23:40
igaz én a világ 1 be vagyok de probáltam öskövet venni sms el és a válasz sms az volt hogy ilyen karakter szolgáltatás nincs.akkor hogy vegyek öskövet?kovács jozsi
Oldal: 1