Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khetty

Dátum: 2008.12.13. 00:56:32
Jó éjt mindenkinek! 9 óra séta mire a város közelében dolgozni tudok, úgyhogy holnap majd még kavirnyázok arrafelé
Dátum: 2008.12.13. 00:19:54
igazából Byzon beszélt rá! már 5 perce dohányt szedek!
Dátum: 2008.12.13. 00:16:51
Regisztráltam a west-re! Nem túl bonyolultan a Khetty nevet használtam fel ismét, úgyhogy könnyen megtaláltok...
Dátum: 2008.12.12. 23:47:23
Szija mindenkinek!
Dátum: 2008.12.11. 23:00:22
Mindenki elment? Akkor jó pihenést!
Dátum: 2008.12.11. 22:51:25
Mi adtunk neked! Kitűzheted a melledre és büszkén lovagolhatsz vele a vadnyugaton!
Dátum: 2008.12.11. 22:31:16
Szívesen adok nektek adóelkerülési tanácsot! Ha van ilyen tisztség, beccsszó regisztrálok a játékra!
Dátum: 2008.12.11. 22:29:16
Idézet: Atreus - 2008.12.11. 22:07:22
Kanada szép hely, de a sör a duplája mint amit az USA-ban veszel A keleti parttól a nyugatiig végig vezettem..


Sört nem vettem, autót nem vezettem... csak élveztem egy sziget csendességét 2 hétig... Már amennyire három égetni való rossz fiútól élvezni lehetett... a másik 2 hétben pedig Torontó forgatagában és a Niagara-vízesés mélységének tanulmányozásában éltem ki magam
Annyit mindenképpen felfogtam az országból, hogy olcsóbb, és teljesen más mint London!

És kár, hogy nem olvastál mégvisszább! Megszavaztam neked a Sztahanov-érdemrendet!
Dátum: 2008.12.11. 21:08:24
most nincs ihlet... itt tudnék beszélgetni, de most mindenki fáradt... hajjjajajjjj...

persze majd akkor jön az írhatnék, mikor már menni kell aludni.. mindig így van ez...
Dátum: 2008.12.11. 20:37:17
Mexikóba nem vágyom... de mondjuk Kanadába vagy Új-Zélandra nem kéne kétszer mondani, hogy menjek... vissza se jönnék
Dátum: 2008.12.11. 20:28:33
Hát mi másért érdemes még élnem!!! Csakis ez érdemrendért! Hogy kitűzzék a mellyemre és megveregessék a vállamat, amiért idén is megtermeltem a főnököm Mallorca-i, Mexikó-i és Zöldfoki-szigeteki útjára valót!
Dátum: 2008.12.11. 20:20:14
Háááát, már Sztahanovista érdemrendet se kapok, mert másnak osztják... ej-ej-ej...

Cirmos: A szorgalmas ember becsülendő, a munkamániás szimplán hülye
Dátum: 2008.12.11. 19:49:30
Eddig? Azt hittem nálam munkamániásabb embert nem ismerek...
Dátum: 2008.12.11. 19:05:48
Jóestét Mindenkinek!

Olvasok vissza kicsit, hogy képbe kerüljek... aztán a szokott módon, mint a mesében... hol vagyok, hol nem...
Dátum: 2008.12.10. 23:15:37
Idézet: Telk - 2008.12.10. 23:08:35
Nincs fordító program a gépeden? Csak be kellene írnod az angol szöveget és lefordítaná magyarra.


Láttam én már olyan programot, ami megfeküdt a fordítandó szövegtől!
Dátum: 2008.12.10. 23:14:57
Kedveskéim elfáradtam mára... nem sokat aktívkodtam itt ma sem, dehát haladni kell a javítással, mert sose tudjátok olvasni különben...

Jó éjszakát mindenkinek!! Szép álmokat!

Körte, neked csak annyit mondhatok, hogy fel a fejjel! Sok okosságot nem tudok mondani, meg jótanácsokat se nagyon, mert az a helyzet, hogy én előbb tenném ki a szűrét egy olyan férfinak, akire nem számíthatok minden téren (nem az kell, hogy folyton nekem adjon igazat, de álljon ki mellettem, ha a helyzet úgy kívánja), minthogy hasonló helyzetbe kerüljek...
Hogy a klasszikus Bridget Joneset idézzem kissé általam átformáltatan: Inkább haljak meg egyedül és zabáljanak fel a farkaskutyák, minthogy azért éljek együtt valakivel, hogy ne legyek egyedül!
Persze pont a nagy öntudatom miatt nem kellek a fekete hajú hercegnek... a szőkének még kevébé... szóval lehet, ez se jó hozzáállás...
De van szép napocskád!!! És itt elfogadunk, szeretünk!!! Úgyhogy fel a fejjel!!
Dátum: 2008.12.10. 21:03:33
A hkk-ban mit jelent a háló?
Tud fegyvert fogni.
Egy körben 2 lapot lehet kijácani.
Nincs ijen.
Nem lehet varázslat célpontja.

Az Illés együttes egyik nótájának refrénje jutott eszembe: "Sikítani akarok... wáááááóóóóó"
Dátum: 2008.12.10. 20:43:47
Milyen picikért? Ez már inkább horror, nem esti mese!
Dátum: 2008.12.10. 20:26:52
Sajnálom Körte, amit itt olvasok... Hozzászólni nem nagyon tudok...

----

Kész a folytatás! Atre kedvéért siettem vele, nehogy itt megőszüljön az aggodalomtól, hogy mi is lesz Dankával
Dátum: 2008.12.10. 20:23:31
Vastag szürke felhők vonták be az eget. Északról jéghideg szél fújt át a kopasz fák között. A szirtről lefelé haladva a Lélek Fogadója előtt már kissé szélvédettebb helyen lépdelhetett a négy férfi, de ez a néhány méter is hívogatóbbá tette a fogadó meleg légkörét, mint bármikor korábban. Khetty kis tűzgömbje lebegett előttük, amely a sötét csillagtalan éjszakában mutatta az utat.
Mortazor széles léptekkel sietett előre, fázósan csavarta maga köré a köpenyét, mint ahogy mindannyian így próbáltak védekezni a csípős, hideg levegő ellen.
Stubb prémekkel bélelt kabátjában és csizmájában nem érezte annyira a hideg levegőt, de apró lábait igencsak kapkodnia kellett, ha lépést akart tartani a társasággal, így viszont hamar kimelegedett.
Egyre távolabb kerültek a szirtektől és a toronytól és Gill számára túlságosan is ismerős terep felé közeledtek. A Teron-hegy csipkés szikláinak csúcsán már fehérlett a hó, amely a sötétség ellenére vakítóan világított a távolban. A hegy, ahonnan minden végzetúr származik…
~ Mi a fenét keresett erre Danka? – gondolta Gill.
Az éjszakai levegőn szinte fájt a légvétel. Nyelőcsövüket égette a hideg. Elérkeztek az erdő szélét jelző fasorig.
- Ki kell mennünk a nyílt mezőre! – torpant meg pár percre Mortazor, hogy körülnézzen, hátha felfigyel valami veszélyforrásra.
Gill lehunyta a szemét és igyekezett tudatosan irányítani jövőbelátó képességét, majd nagy sóhajjal nézett a sötétlő sík terepre.
- Nem látok semmit – rázta meg a fejét szomorúan.
- Biztos vagy benne, hogy itt volt Danka a gömb szerint? – forgolódott körbe Stubb idegesen. Bizsergető szakálla veszélyre figyelmeztette, ezért ha lehet még szorosabbra fonta ujjait a hegyes tüskékkel ékesített bunkósbot körül.
- Biztos! – bólintott Mortazor, majd nem várva senkire, kilépett a fák takarásából.
A mezőn a korai fagy nyomaként ropogtak a megfagyott fűszálak a csizmájuk talpa alatt. A szél sem kímélte őket, rendületlenül átfújt a legapróbb résen is, belopódzott a ruhájuk alá, tőrként hasogatta arcuk kipirult bőrét.
- Ott! – mutatott Camelus előre. – Mintha ott lenne valami! – meresztette a szemét a sötétbe, de akármennyire is erőltette a korábbi kis villanást nem látta meg ismét, de úgy tűnt ez nem is fontos, azonnal vélt irányba indultak.
Camelus kissé előreküldte a tűzgömböt, amely így azelőtt megmutatta a földön fekvő testet, mielőtt odaértek volna. Danka kék köpenye vidáman lobogott a hideg szélben, míg gazdája kifolyt, megdermedt vére tócsákban gyűlt össze a fiú körül. A fagyos időtől dér fehérlett a fiú ruháján, haján, sápadtszürke bőrén.
A hideg ellenére egy negátor krákogott a közelben, várva, hogy vacsorájához férhessen.
- Elkéstünk? – Stubb suttogása szinte hideg jégcsapként visszhangzott a lelkükben.
Néhány percig álltak az élettelennek tűnő test fölött, egyikük sem akarta elhinni, hogy ilyen megtörténhet. Látták a tökéletesen kivitelezett vágások nyomait a fiú testén, ujjai még mindig az Enyészmesterére fonódtak, mintha bármelyik percben felkelhetne, hogy újra megküzdjön a támadóval.
- Miféle harcos, aki a szabályt úgy tartja meg, hogy mivel nem ölhet meg másik végzeturat, hagyja meghalni? – dünnyögte Mortazor értetlenül.
- Valami gátolja a testét a gyógyulásban… – rázta meg Gill a fejét, és a földön fekvő Dankához térdelt.
A következő pillanatban hangos robbanással csattant Gill varázslata, mire valaki a fejét fogva, fájdalmasan felkiálltva térdre hullott a sötétben.
Gill pár pillanattal előbb lőtte ki a mentális varázslatot, mint ahogy a támadó katona hátba szúrhatta volna Mortazort. A váratlan támadásra a toronylakók egymásnak háttal kört alkottak Danka teste körül.
- Kár erőlködnötök! – a tűzgömb fénye egy rémséges, szarvakat viselő végzeturat világított meg.
- Úgy látszik nem tudunk mi elszakadni egymástól? – sóhajtott nagyot Camelus, és marokra szorította zölden világító Trollagyarát.
- Harc helyett alkut ajánlok! – lépett közelebb a fekete bőrű, hegyes fogú, vérszomjas tekintetű, gyémánt hordás alak.
- Nem alkuszunk! – rázta meg a fejét Mortazor ellentmondást nem tűrően.
- Adjátok át az energiátokat! Annyit meghagyunk, hogy hazavigyétek haldokló kis tanoncotokat, hogy a torony tövében elkaparhassátok!
Gill nem sokat fárasztotta magát a válasszal. Újabb varázslat röppent ki az ujjai közül, amellyel már nem ért el akkora hatást. Kitértek varázslata elől, így csak a célba vett személy karja bénult meg néhány órára. A sötétségből alakot öltő Tökéletes Gyémánt tagjai egyre szűkebbre vonták a kört a toronylakók körül.
- Itt fagytok halálra! – felelte gúnyos kacajjal a feketebőrű. – Mire csenevész társaitok rátok találnak, mind halottak lesztek! És akkor végre kivégezhetem azt a nagyszájú vezéreteket is! – szűrte a fogai közt elégedetten a gyémént vezér.
- Okosabb ő annál! – jegyezte meg Stubb hetykén, mire a vezér szívből felkacagott.
- Mi ez? Egy törpe? Már nyeszlett törpéket is bevesztek magatok közé?
Stubb remegő dühvel lendítette halálos buzogányát, de csak annyit ért el vele, hogy a levegőt megsuhogtatta és a nagy lendülettől orrabukott. Pont egy gyémántos lába elé, aki azonnal nekilátott, hogy lélekenergiáját vegye.
Camelus ezt nem nézhette tétlenül, Trollagyara viszont pont egy hasonló fegyverrel találkozott. A végzetúr viszont így békén hagyta Stubbot, mivel kénytelen volt az összecsapásra figyelni.
A rövid és majdnem esélytelen küzdelem végén Camelus a földön térdelt, kardja néhány centire hevert az ujjaitól, épp annyira távol, hogy nem érhette el. A toronylakók mindegyike hasonlóan járt és a Tökéletes Gyémánt mindegyik tagja tolongva akarta kinyerni az ingyen kapható energiát.
Nem is figyeltek a kis vörös szélfergetegre, amely olyan hirtelen csapott közéjük, mint egy égből jövő villám. A vortextölcsér magába zárta, megforgatta, energiáját szívta egy tagnak, majd kihajította magából, hogy kissé meghízva újabb áldozat után nézzen.
A második megtámadott és elhajított, nyöszörgő alak után a Tökéletes Gyémánt tagjai felnyalábolták szerencsétlenül járt társaikat és futásnak eredtek.
- Nem végeztünk még! – dörögte a vezér még utoljára.
A deres füvön fekvő négy toronylakó sípolva lélegzett, nyögdécselve, nehezen mozdult. A vortextölcsér kissé távolabb a hegy és az erdő között állt meg, mintha figyelné őket.
- Megvagytok? – hörögte Camelus.
- Meg – bólintottak a többiek.
- Vigyük haza Dankát! – próbált felállni a hatalmas termetű varázsló.
Camelus úgy érezte, arra sincs ereje, hogy egyik lábát a másik elé tegye, de mély levegőt véve igyekezett össszeszedni magát, majd felemelte a fiú testét. Ahogy elindultak az erdő felé, hogy visszavánszorogjanak Napkapuba mindannyiuk fejéban az járt, hogy vajon mit fognak szólni a többiek, ha meglátják így a fiút. Az egyetlen, aki értett a nekromanciához, már halott volt.
- Peps? – kapta fel a fejét hirtelen Gill, mire a vöröslő vortextölcsér közeledni kezdett a viharvert társasághoz.
- Peps meghalt! – dörrent Mortazor.
- Ez itt Peps! – mutatott a vortextölcsérre határozottan Gill.
- És szándékosan segített nekünk, ugye? Ne légy nevetséges! Ez egy vortex, nem gondolkozik, nem tudatosan cselekszik! – gúnyolódott erre a szikár mágus.
- Ne beszélj velem így! – húzta össze a szemét Gill.
- Gyerekek, muszáj ezt? – szólt közbe Stubb békítőleg, mire a vortextölcsér egészen a közelükbe ért.
A pislákoló tűzgömb fényénél látszott, hogy a kavargó energiamező vöröslő fényébe néhol fekete csíkok rajzolódnak. A vortex megállt az élettelenül lógó test előtt, egy kis nyúlvány végigfutott a fiú teste fölött, mire Danka megremegett, majd hangos hörgéssel levegő után kapkodva igyekezett visszatérni a tetszhalott állapotból az életbe.
Ezután újabb kis nyúlványok váltak ki a vortexből, amelyek körülölelték a férfiak megfáradt, sebekkel tarkított testét. Mindannyian érezték, mintha új élet ereje áradt volna szét a sejtjeikben.
A különös jelenség alig néhány percig tartott csak, miután a nyúlványok visszahúzódtak egy széllökés arréb penderítette a vortexet, amely kavarogva indult meg a mező egy sötét pontja felé.
- Siessünk haza! – indult meg Camelus, még mindig karjában tartva a fiú remegő testét.