Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noti88

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.09. 10:20:18
Sziasztok!

Próbáljátok ki ezt az aranyos kis játékot!
Max napi 5 perc, de szórakoztató! sok sikert!

http://spartanka.mybrute.com
Dátum: 2009.03.19. 12:40:51
Teljesen igazad van, mondtam hogy én hibáztam!
Köszönöm a választ!
Dátum: 2009.03.19. 12:23:57
Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám, melyet a saját figyelmetlenségem és a tudatlanságom okozott! Belföldi postautalványon feladtam 5000 forintot 350 őskőrét, még sosem fizettem így! Sajnos viszont a közlemény rovatba a megfelelő beírás helyett, csak azt írtam be hogy " VILÁG2 Dark Shide 350 őskő"! Ezek után mi lesz? Megkapom az őskövet vagy nem! Ha nem akkor mi lesz a sorsa a pénzemnek?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Dark Shide
Dátum: 2009.01.09. 14:39:29
Ez mind úgy is lenne ahogyan mondod, ha és ismételten HA!!! Nap mint nap nem vernék meg olyanokat mint Ő! Tegnap és mai is tucatnyi olyat győztem le és a sebzésarány is elég nagy különbséget mutat mindig az én javamra!
Félreértés ne essék, nem az a gond hogy nem lettem első, hisz tudtam hogy nehéz lesz! De hogy első körbe kiverjenek...
Dátum: 2009.01.09. 14:26:25
Na akkor én is beírok!
Dark Shide vagyok a 2-es szerveren! 16 szinten neveztem a bajnoki viadalra a világon a legnagyobb TU összeggel a másodikra is 11TU pontot verek, holott az is magasabb szintű nálam! Első körben kiestem a viadalon! Első körben és egy 18.szintű vert meg!!! Hogyan??? Tudtommal a 16-17szint van egyben! Megjegyezném hogy az a 18-as is gyengébb volt nálam! Ennyit a viadalról, úgy látszik a fejlesztőket ez nem érdekli, csak vegyem meg az őskövet...
Hogy lehet hogy portyánál mindenkit csúnyán elverek!? Random mi!???
Dátum: 2009.01.04. 01:39:40
Én már várom a viadalt, mert sosem vettem még részt rajta!:)
Mikor lesz amúgy?
Én a 2-es világban játszom, csak néhány észrevétel ehez a dologhoz!
Ha nem halmozható a portyapont csak 64-ig, akkor azok a játékosok szívják meg, akik esetleg pár napig nem tudnak gép elé kerülni vagy elutaznak! Szerintem az eddigi tökéletes!
Magasabb szintű játékos támadása portya pont nélkül elég buta ötlet, mert én a 13szintemmel szépen páholom a 14-15-16-os szintű játékosokat is! Ezzel csak a top játékosok nyernek!
A magasabb szintű alacsonyabb támadása esetén több portyapontal se értek egyet! Az indok egyszerű! A magas szintű játékosoknál kevés a támadható játékos, így mindegyik 15 portyapontos beállítással játszik! Ha még ezt is megkurtítják, akkor mennyit tudnak szerencsétlenek portyázni???
Én úgy vettem észre, hogy a portyapont automatikusan idő szerint jön, nem pedig 24óránként!
Dátum: 2009.01.04. 01:08:33
Amúgy ennek a játéknak a fejlődését, én is a szerepjátékos elemek jobb és több beépítésében látom! Maga a játék jó, megfogja már most az embereket! Igaz én őskövezem, de kiábrándító dolog, ha a sok pénzért a sokkal erősebb "játék" érvényesülne! Ezt a dolgot minimalizálni kéne és szerepjátékos plusszokat kaphatnának a fizető tagok!
Amúgy meg a protyákkal semmi probléma nincsen, mondjuk számomra a kevés számuk aggasztó!
Oldal: 1