Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Geog66

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.06. 01:07:11
"...........Nincs munkaviszonyom, nem vagyok dicsak és nem hordok 120 grammnál könnyebb aranyláncot. A világ egyik legegyszerűbb és legprimitívebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül csak a megyénkben félmillióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: "kandesz rakló".
Magyarnak hisznek, ha külföldre megyek és nagyon örülök, hogy a MAGYAR POLITIKA ÖSSZEKEVERI AZ IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁST A RASSZIZMUSSAL. Büszkén gondolok anyámra, mindkét apámra és a tizennégy különböző vezetéknevű féltestvéremre. Nem szeretem a Magyar Gárdát, a rosszul helyszínelő rendőröket és az olaszliszkai sofőröket. Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, nem vagyok idevaló. Enyingen mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak Európa legterrorizálhatóbb magyarjai... Magyarország, én benépesítelek!......"
Dátum: 2009.04.21. 09:27:32
Nem olvastam végig az összes hottászólást, úgyhogy elnézést ha már szerepeltek volna az észrevételeim.
1. kérdésben - oroszlán, kenguru, zsiráf, antilop - közül kell kiválasztani melyik nem illik közéjük. Legalább 2 logikus válasz adódik : az oroszlán húsevő, atöbbi nem ; a kenguru erszényes, a többi nem.
2. kérdés : Naponta hányszor lehet HASZNÁLNI őskőért vett varázs- és gyógyitalt?
A jó válasz - naponta egyszer, holott használni bárhányszor lehet, csak a vásárlásra vonatkozik a nap/1 szabály.
Oldal: 1