Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kölök

Mivel csak V1-es karakterrel lehet tesztelni, (amivel én nem tudom). Kérném a tisztelt játszótársakat, hogy a csatlós eledel és csatlóskristály hatását ossza meg itt velünk. Köszi
Dátum: 2013.02.02. 12:44:32
Köszönöm, h foglalkoztatok a problémámmal.
Dátum: 2013.02.02. 12:42:42
Egyébként az állataimnak arany agyarsisakjuk van.
Na, de vége a xenonak a V2-n is.
Elbújok a katakombákba, h a szintlépést behozzam
Dátum: 2013.02.02. 09:22:17
Köszönöm.
Időközben befejeztem a xenot.

A játék közben folyamatosan VF-n voltam. Viszont a magasabb szintű anyakirálynők elfogytak s csak alacsonyabb szintűek maradtak mára.
Nem ez lehetett a baj?
Na, mindegy. Ez a mai csatázás tp-ban 6,21%-t jelentett s ezzel szintet is léptem
Dátum: 2013.02.02. 08:22:29
Hali!
Még V2-ön hiányzik jó néhány csatám a 400 csatához.
PP-vel ütöm s mégis ad tp-t és LE-t. Miért? Nem szeretnék szintet lépni.
Tudtok erre nekem válaszolni?
Dátum: 2012.07.15. 23:16:34
Melyikük nem a Warner Brother's társulat tagja?
Szilveszter
Cucu malac
Tapsi Hapsi
Minike*

Helyesírás. Brothers aposztróf nélkül, ráadásul nem is így használják, hanem így: Bros.


Mi keletkezik a cukor erjesztésekor az alkohol mellet?
kén-dioxid
nitrogén
víz
szén-dioxid*

Helyesírás alapfok, mellett két té.


Melyik nem Depeche Mode album?
Speak and spell
Black celebration
Now or never
Violator

Ez csak nekem tűnik kicsit specnek?
Dátum: 2012.06.28. 00:19:30
Mit tartottak régen a burnótszelencében?

az erényöv kulcsát
dohányt*
lisztet
ékszert


Tudtommal tubákot tartottak benne, vagyis tüsszentőport. Ha igazam van javítani kellene.

Melyik latin elnevezésű halra igaz, hogy kék csík húzódik az oldalán?

Lamprologus brichardi (lantfarkú bölcsőszájú hal)
Cheirodon axelrodi (vörös neonhal)*
Barbus titteya (karcsú díszmárna)
Corydoras melanistius (feketepettyes páncélosharcsa)


Ez mintha kicsit speciális kérdéskört feszegetne
Dátum: 2012.06.10. 21:56:15
Én pechemre külföldről játszom, többnyire elég lassú az elérés, de eventek alkalmával gyakorlatilag éjfél és délelőtt 10-11 között lehet csak játszani. Most két percnél többet vártam, hogy betöltsön a fórum. A V3-on még most is a kék karika forog és tölt-tölt-tölt
Dátum: 2012.06.06. 22:02:13
Ha nem bírod már elviselni azt amiben vagy, lépjél ki a rossz cibődből és...

vegyél egy újat!
ringasd el magad*
nyugodj le!
idd le magad


-> lépj ki, mint egy rossz cipőből...
Klasszikusokat csak pontosan. Hejesírásról már nem is szólva
Dátum: 2012.05.15. 14:09:57
Melyik a Budapesttől legmesszebb fekvő város?
Santiago (Chile)
Christchurch (Új-Zéland)*
Anchorage (Alaszka, USA)
Perth (Ausztrália)


Ez csak nekem értelmetlen és bosszantó kérdés?
Persze lehet sakkozni, de mindegyik marha messze van, tehát véletlen inkább, hogy rájöttem Új-Zélandra
Dátum: 2012.05.14. 12:25:38
Kire mondjuk, hogy mokány?
hangos
lusta
erős
zömök*


Majd leugattok, ha rosszat mondanék; szerintem a mokány jelentése kicsi, fürge, erős. A zömöké viszont kicsi, tömör, erős. Nem ugyanaz .
Egy törp az zömök, de nem mokány. Ellenpélda nem jut eszembe
Dátum: 2012.05.09. 14:17:03
Kassák Lajos az iró mikor és hol született és mikor halt meg?
1887 évében született és Érsekujváron 1967-ben meg halt
1905-ben született és Budapesten 1937-ben meg halt
1883-ban született és Szekszárdon 1941-ben halt meg
1879 évében született és Tiszacsécsén 1942-ben halt meg


meghalt egybe írandó. Ha az igekötő az ige előtt áll, egybeírjuk: meghal. Ha utána akkor külön. Halj meg!
Magyar nyelv elemi iskola. Tragédia

update: de ahogy elolvasom rendesen a válszokat, itt nagyon nagy gáz van minden tekintetben
Hogy lehet ilyesmit átengedni??
Dátum: 2012.05.03. 10:18:46
Ezzel én is tisztában vagyok (mi mindig összezördülünk )
Csak ahogy vannak versenyek, melyekben a legalacsonyabb és legmagasabb bírói pontszám kiesik, úgy ez itt sem ártana. Nyilvánvaló rabszolgaságra specializált karakterek miért verik rommá az átlagszámítást..?
Dátum: 2012.05.03. 10:12:21
"Hogyan nevezik a tornádó közepét?"

-szem



Szeme a hurrikánnak van, ahol ugye szélcsend honol. Én nem szeretném egy tornádó közepén megtapasztalni a szélsebességet
Dátum: 2012.05.03. 09:46:42
Hali,

bevallom nem olvastam vissza csak minimálisan; de látom nem egyedül sírdogálok:

konkrétan a V3-on van komoly gondom a kalandpróbák szintjével (általában a világ nehézségi fokával entitás ÉS kalandok szintjén).

Nem másolom ide a karakterlapom, de aki akarja megnézi Bükkönyvári Izidort. Általában az aktuális szint vezető 1-3 karaktere között van, tehát nem alultápolt bár nem is optimalizált karakter. Úgy gondolom, hogy a túlnyomórészt szintX3,5-4-re belőtt szerencse, ill. szintX3 körüli mágiapróbák enyhén szólva nem reálisak és élvezhetetlenné teszik a kalnadozást. Ezek az értékek köszönőviszonyban sincsenek az átlaggal és ha néha-néha előfordulnak oké. Sajnos szinte mindig ilyenek jönnek azonban. A világ összes kristályitala nem elég rá. S régebben ez nem volt így, mert többezer kristálypontom volt, melyek száma mostanra nullára olvadt.

Ha a változás célja az általánosan elhatalmasodó őskő lehúzásban keresendő, az persze érthetőve teszi a helyzetet, csak nem éri el a célját attól tartok. De ez már nem ennek a topicnak a témája...
Dátum: 2012.03.29. 23:20:11
Miért nem lehet megérteni mit kifogásolok?
Azt, hogy a kérdés feltevője nagy valószínűséggel Kevin Sorbonál és ostoba halivúdi sorozatánál közelebb sosem járt a görög mitológiához, ahol valóban keverik a szezont a f...-ommal. S még egyszer: attól, hogy baromságok honosodnak, még baromságok maradnak. Héraklész sajna sose volt Herkules, mert más nép más mitológiája. Illetve persze analógia, mert a Rómaiak nagyjában-egészében lekoppintották a görög Pantheont, de ne keverjük már deklaráltan a neveket

A snookernél meghajlok a népakarat előtt (amelyet Te képviselsz úgyláccik )
Dátum: 2012.03.29. 23:11:52
Mi volt Hollandia pénze az Euro bevezetése előtt?
Korona
Dollár
Márka
Forint


Tudtommal gulden volt, amit persze lehet forintak fordítani, de minek...?
Dátum: 2012.03.29. 12:42:06
Craslorg, ne fáraszd az agyamat légyszíves. Herkules a római mitológia terméke, míg Héraklész a görögé. A kettő között bár időben átfedés lehet, értelmi NEM, akkor sem, ha a nép 90%-ának (úgy látszik Veled együtt) fogalma sincs a különbségről. Erről nincs mit vitatkozni...

A snookert pedig ne akarjad már a tenisz ismertségi mutatóival összehasonlítani, mert csúnyán elhasalsz. A kérdés igenis spec; Tájgervúdsz ide, vagy oda.
Dátum: 2012.03.29. 12:35:36
Mi az áram mértékegysége?
V (volt)
A (amper)*
J (joul)
W (watt)


Nem vagyok benne biztos, de ez így mintha értelmetlen kérdés lenne. Van az áramnak feszültsége, meg erőssége, meg biztos mindenféle mása is
Ha igazam van, akkor ebből nem lehet kitalálni a helyes választ...
Dátum: 2012.03.28. 21:14:14
Kicsit régi ugyan és ezért bocs, de mindannyian rosszat írtok, azt gyanítom.

Az emlegetett helyet én szénapadlásnak ismerem és erre http://mek.niif.hu/02100/02115/html/4-1680.html bizonyítékom is van

eh bocsesz, ezt a linkelés dolgot nem értem