Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lira94

Oldal: 123
Dátum: 2021.01.11. 21:44:32
Sziasztok, lenne pár kérdésem az eventről. Első ilyen eventem és pár dolog nem világos.
Igen, biztos, hogy pár valaki megválaszolta, kicsit olvasgattam is, de nem tudom végigolvasni a 100+ oldalt a topicban ill. nem vagyok biztos benne, hogy egyes információk több év után is aktuálisak-e.

1. Pontosan hány napból áll az első fázis? A játékbeli kis leírás 7 napot ír, a wiki oldal pedig 10-et. Ha jól olvastam 3 fázisos event és mindegyik 7 vagy 10 napból áll.

2. Megéri naponta többször manapilont aktiválni? Ugye mindenegyes aktiválás LÉ-be és CSP-be kerül. Ha igen, mindig a minimum LÉ-vel érdemes aktiválni vagy érdemes egyszerre sok LÉ-t gyűjteni és egy alkalommal aktiválni?

3. Erősödnek-e az ellenfelek, az eddig legyőzött ellenfelek számától? Vagy az összes ugyanolyan erős?

4. Játékban a második fülön álló jutalmazás pontosan hogy működik? Minden nap végén lehet kapni jutalmat és az event végén tulajdonságot? Mi folyásolja be a jutalmakat? (azaz hogy éri meg LÉ-t és CSP-t költeni az eventre)

Köszi a válaszokat.
Dátum: 2021.01.01. 18:41:21
Nem találtam hirtelen jobb helyet ennek, úgyhogy ide írom inkább:

Boldog és sikerekben gazdag újévet mindenkinek!
Dátum: 2020.12.24. 16:38:38
Oké, most van 2db relikviakuponom és mivel nem jelent meg sehol, hogy ezek át lehetne váltani bronzra, akkor úgy kell ezt érteni, hogy meg kell venni 2db bronz relikviát (darabját 1 kuponért) és akkor automatikusan megkapod a relikvia ezüst szintjét, mert átváltja magának a játék?
Dátum: 2020.12.24. 15:10:29
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Van egy ilyen napi küldetés:
"Használj fel 2 relikviakupont egy új relikvia elkészítésére!"

Ez a 2db sima bronzkupon beváltására vonatkozik vagy arra is, hogy 2db sima kupont egy ezüstkuponra váltok át (de nem veszek érte relikviát)?
Illetve ez egy ismétlődő feladat amit ha lezárok, akkor a következő napon is megkapom amíg él ez a küldetés (ha jól emlékszem 4-5 nap) vagy ez csak egyszeri küldetés amire van 4-5 nap idő hagyva?
Dátum: 2020.12.23. 21:13:01
Igaz. Hirtelen nem láttam más oldalt ahol a gen-ek fel vannak sorolva.

Én javasolnám, hogy az összes kérdést, ahol pl "hány eddigi X volt" és hasonló kérdések évszám nélkül törölve legyenek/ellenőzve legyenek. Ez a kérdés feltevésének a pillanatában nyilvánvaló volt, de így évszám nélkül 10-12 év távlatában már más lehet a jó válasz.

Szerintem a legtöbb kérdés az elmúlt 10-12 évben született és sok elavult.
Dátum: 2020.12.23. 13:12:25
Hány számítógép generáció van eddig?
Állítólagos helyes válasz: 4

Ez a forrás ötről ír és az 5 rossz válasz volt a kvíznél.
http://users.atw.hu/blamk/szmtgp.htm
Dátum: 2020.12.21. 14:22:49
Üdv, az én javaslataim a kisebbeket érintenék.
Nem tudom hány aktív játékos van kisebb szinten (lvl30 alatt), de van pár dolog ami csak őket érinti.

-karácsonyi napi feladatok (kihívás 30 alatt, csatlós feladatok)
-küldetések (500 LÉ zsákmányolás, másik játékos állatának a megölése): ezeket a küldetéseket elég hamar megkapja az ember, de kis szinten nem igazán lehet vele mit kezdeni

Ezekre esetleg lehetne egy alternatív feladat, ami mindenki számára elérhető (és amit a feladat nehézségétől függően el lehetne nyújtani), pl. x kvízkérdése megválaszolása, x kvízkérdés megválaszolása rontás nélkül, x vadászat, x alkalommal láthatatlanná válás és hasonlók.

Csak egy javaslat, de szerintem ez jót tenne a kisszintűeknek.
Dátum: 2020.12.18. 18:34:24
Egy szövetségben vagyok, de nem volt még szöv. bajnokság.

Más:
Kisebb inspirátor most akciós a lélekkufárnál.
A cselekvéspontokat az átlagnál gyorsabban regenerálod, attól függően, hogy szintben mennyire vagy lemaradva az élmezőnyhöz képest.

Ez pontosan mennyi csp regenerációt jelent? Én lvl22 vagyok, a top1 pedig 400-as.
Dátum: 2020.12.17. 23:12:26
Újabb kérdés:
Milyen tippetek van egy lvl22-es karakternek, aki annál a küldetésnél jár, ahol meg kellene ölni az ellenfél állatát?
Egyrészt el kellene indítanom a szakikat, hogy sebezzem az ellenfél állatát, másrészt kellene ember, akinek van állata (a toplistát magam körül böngészve erre nem látok sok esélyt),
Dátum: 2020.12.12. 22:33:10
Köszi a válaszokat, sokat segítettek!
Sziasztok, van limitje mennyi idő alatt kell 1 kérdésnek kiértékelődnie?

Az első kérdésem november elején tehettem fel kb 3-4 hetet vártam, semmi reakció majd egy idő után jött egy üzenet, hogy rossz értékelést kapott.
Tettem fel egy másik kérdést (még jóval egyszerűbbet) kb 2-3 hete és még arra sem jött reakció.
Dátum: 2020.12.12. 20:39:06
Sziasztok lenne pár kérdésem:

1. Miért van néha az, hogy a portyázás +1 pontba kerül? Ahogy eddig én láttam teljesen random.
2. A végzet templomos küldi: hosszabbítsd meg a prémium tagságod 1 héttel. Jelenleg nincs prémiumom. Így először prémiumra kell váltanom és azt meghosszabbítani vagy elég ha non-prémiumról 1x átváltok prémiumra?
3. Lehet ősköves manaitalt szerezni valahonnan a lélekkufáron kívűl? (igen, megint egy templomos küldi)
4. A csatlósok az állatok amiket be lehet fogni? Ha nem, akkor hogy lehet csatlóst beszerezni? (a karácsonyi küldi ír 3db csatlós portyát)
5. Mit jelent pontosan a kárhozat vermében a térkép alatti energiacsík? Ha teljesen feltöltődött akkor extra energia a jutalom vagy ez csak azt jelzi mennyit mezőt jártál be az adott szinten? (és akkor gondolom a zöld csíktól lehet váltani a következő szintre?)

Köszönöm a válaszokat előre is!
Dátum: 2020.12.02. 18:34:15
Rendben köszönöm a választ!
Dátum: 2020.12.02. 17:05:56
Nemrég kezdtem, még nem ismerem az ilyen tárgyakat, mint a fétis, AH, stb.
(Lvl14 vagyok még)

Akkor ha egy állatnak aminek már van felszerelése, adok egy új felszerelést a régi elveszik?

Csak azért kérdezem, hogy tudjam, hogy kell gazdálkodom az ősköveimmel. Mert ha nem megy másképp akkor veszek 3x 1 őskőért a lélekkufártól egy felszerelést és odaadom 3 különböző állatnak.
Dátum: 2020.12.02. 13:08:33
Sziasztok,

van egy olyan küldetés a végzet templomában, hogy adj az állatodnak 3x felszerelést.
Ez hogyan is működik? 1 felszerelést fel-le lehet venni? Vagy itt 3 különböző felszerelést kell 3 különböző állatra adni?
Oldal: 123