Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Persistent

Oldal: 123
Dátum: 2021.10.21. 06:20:36
Kicsit borongós a hangulat az új minivel kapcsolatban. Kár. Igaz, csak 1,5 éve játszom, törekvéseim is egy erős, "bajnokira" optimalizált karakterről szólnak, mely alapból kerül minden "extra" TP-t, ám, ha az ember tervez, átgondol, lehet haladni a húzd meg - erezd el elv alapján. A kapkodás még légyfogásra sem jó. Konkrétan:

1. nap : vadászat - kiégett ---> ha vadászatot hall egy bajnokis karakter, lenyeli az ádámcsutkáját ( erezd el )... Nem is mentem, hiába hozzá a kellő szaki, myto a csatlósokon, nem megérős a LE/TP felvétel ( kivételt képezhet, ha kutatás azon szakaszában vagy, mikor kell a sárkányvirág. ) .
2. nap: talán csak az 5 tulajdonság nem lesz meg. Minden más, pipa.
3. nap: meglátjuk mit dob, fantázia, 2 kávé, átgondol, cselekszik.

Ahogy így 2ik napon nézem a feladatokat, egy kis változatosság a szokásos eventek sorában. Ne gondoljátok, hogy nem értem meg azon játékostársaim, akik CSP vagy PP hiányra panaszkodnak, SŐT, maximális tiszteletem azon LVL 100+ karaktert vivő játékostársaimnak, akik nélkül bizony csak hogy a mánál maradjunk, egy xeno soha nem teljesülne. Én az a low vagyok, aki 401 PP-s támadással és 1.600 építéssel már megvagyok ( építés nem igaz, kellett sokkal több szerencse miatt ).

Befizetés: magam korteskedtem, kunyeráltam a szeptemberi befizetés kitolását, mert úgy jött ki a szitu, most magam korteskedem a Beholder mellett, 350 es befizetés megtörtént. ( Utólag is köszi! )
Aki igazi "pay to win" játékot szeretne megismerni --> desert - operations bármely magyar szerver, ott, ha valaki akarsz lenni min 100 EUR / hét....

Én azt gondolom, így az eltelt 1,5 évemmel, mindenre látok megoldást ( eddig ) , szakértelemben, csatlós mytokban, esszenciákban, relikviákban, amik segítenek az eddig olvasott problémák megoldásában.

Természetesen nem egyedül vagyok ilyen okos, határozott és igen átgondolt személyek a mentoraim, nekik is kellett vagy 3 hónap, míg meggyőztek hogy itt legyek, itt játszak.

Mivel határozottan pozitív szemléletűnek tartom magam, most lehet sokaknál kivertem a biztosítékot, hát szedjetek szét nyugodtan, meló után próbálok mindenkinek válaszolni.

...és valóban: ez a tapasztalat ital nem a legátgondoltabb, az én szemszögemből, de legalább elmondhatom, van ilyenem is...

Szóval, csak pozitívan és nem elfeledni, kapkodás még légyfogásra sem jó.

Jók legyetek , jó játékot.
Dátum: 2021.09.18. 15:20:17
Csak el lehetne tolni az októberi járandóság átvételéig. Azt kell gondoljam, a gyermekeseket az ovi , suli megviselte eléggé, hát még a nagy gyermekeseket, mint pl engem. Nem volt olcsó a suli....
No meg a pandémia....
Ha nem akarnak magukkal kitolni, okt 5 után garantálok 2x21.000-et.
Dátum: 2021.08.10. 19:39:27
Emez nem amolyan az inventoryban az egyéb alatt kattra nyitható?

Emlékeimben így dereng, bár ősz halántékomon végigsimítva, lehet ez akár a demencia első jele is.... ajvé....

Tényleg az elhasználódó alatt vélem emlékezni az ilyenek nyitására...
Dátum: 2021.08.10. 19:00:45
Napi rutin - irtóztató csomag/6 őskő, "megvettem" követ vonta, pakk nem lelem sehol, mi a szösz?
De komolyan, mi a bibi?
Dátum: 2021.07.26. 18:20:17
Már de tök jó, hogy egy "bajnokira hajazó" karakter, azaz én, direktbe úgy tolom le a Landit, hogy a kalkulációhoz nézem a fertőzést, úgy szedem a TP-t, hogy 1%ra végezzek....

Aztán ma, mikor átveszem, mit látok???

3%!!! Ez csak azért marha bosszantó, mert a bajnokira hajazó karakterek, kimondottan kerülik a felesleges TP-t, ám most velem 2x is megszedeik azt, amit már megszedtem...

Dühítő és inkorrekt! És persze nincs ez máshogy a másik karakteremmel sem....

T.Hanks, K.Öszi, de tényleg, K.Öszi !!!
Dátum: 2021.06.09. 06:10:27
Vajon 3V van még aktív szövi? Vagy egy helyre koncentrálódik minden aktivitás?
Ezen gondolatokkal kelve keresek magamnak AKTÍV szövit, karakterem a kimondottan lassan haladó, LE/TP arányt 100x is átgondoló analitikus gondolkodású kari, így valószínűleg nem én leszek az építőmester...

3V LastHope aktív szövit keres! Eddigi eredményeim bemutatkozás alatt megtekinthetőek. Játszom még 5V; 6V - nekem mind3 világ ugyanannyira fontos, költős karakterek. Ha elolvastad, rámnéztél, látsz bennem fantáziát, priviben folytassuk.

HORDAVÁLTÁS SEM AKADÁLY!

Ha lesz eredmény, nyilván örülök, ha nem, megy a delete és a megmaradt kövek támogatásként a kiadónak.
Konzultálj, ne inzultálj jeligére, priviben, LastHope 3V !
Áldás, békesség!
Dátum: 2021.06.09. 06:09:40
Vajon 3V van még aktív szövi? Vagy egy helyre koncentrálódik minden aktivitás?
Ezen gondolatokkal kelve keresek magamnak AKTÍV szövit, karakterem a kimondottan lassan haladó, LE/TP arányt 100x is átgondoló analitikus gondolkodású kari, így valószínűleg nem én leszek az építőmester...

3V LastHope aktív szövit keres! Eddigi eredményeim bemutatkozás alatt megtekinthetőek. Játszom még 5V; 6V - nekem mind3 világ ugyanannyira fontos, költős karakterek. Ha elolvastad, rámnéztél, látsz bennem fantáziát, priviben folytassuk.

HORDAVÁLTÁS SEM AKADÁLY!

Ha lesz eredmény, nyilván örülök, ha nem, megy a delete és a megmaradt kövek támogatásként a kiadónak.
Konzultálj, ne inzultálj jeligére, priviben, LastHope 3V !
Áldás, békesség!
Dátum: 2021.06.09. 06:08:56
Vajon 3V van még aktív szövi? Vagy egy helyre koncentrálódik minden aktivitás?
Ezen gondolatokkal kelve keresek magamnak AKTÍV szövit, karakterem a kimondottan lassan haladó, LE/TP arányt 100x is átgondoló analitikus gondolkodású kari, így valószínűleg nem én leszek az építőmester...

3V LastHope aktív szövit keres! Eddigi eredményeim bemutatkozás alatt megtekinthetőek. Játszom még 5V; 6V - nekem mind3 világ ugyanannyira fontos, költős karakterek. Ha elolvastad, rámnéztél, látsz bennem fantáziát, priviben folytassuk.

HORDAVÁLTÁS SEM AKADÁLY!

Ha lesz eredmény, nyilván örülök, ha nem, megy a delete és a megmaradt kövek támogatásként a kiadónak.
Konzultálj, ne inzultálj jeligére, priviben, LastHope 3V !
Áldás, békesség!
Dátum: 2021.06.09. 06:08:47
Vajon 3V van még aktív szövi? Vagy egy helyre koncentrálódik minden aktivitás?
Ezen gondolatokkal kelve keresek magamnak AKTÍV szövit, karakterem a kimondottan lassan haladó, LE/TP arányt 100x is átgondoló analitikus gondolkodású kari, így valószínűleg nem én leszek az építőmester...

3V LastHope aktív szövit keres! Eddigi eredményeim bemutatkozás alatt megtekinthetőek. Játszom még 5V; 6V - nekem mind3 világ ugyanannyira fontos, költős karakterek. Ha elolvastad, rámnéztél, látsz bennem fantáziát, priviben folytassuk.

HORDAVÁLTÁS SEM AKADÁLY!

Ha lesz eredmény, nyilván örülök, ha nem, megy a delete és a megmaradt kövek támogatásként a kiadónak.
Konzultálj, ne inzultálj jeligére, priviben, LastHope 3V !
Áldás, békesség!
Dátum: 2021.06.09. 06:02:35
Vajon 3V van még aktív szövi? Vagy egy helyre koncentrálódik minden aktivitás?
Ezen gondolatokkal kelve keresek magamnak AKTÍV szövit, karakterem a kimondottan lassan haladó, LE/TP arányt 100x is átgondoló analitikus gondolkodású kari, így valószínűleg nem én leszek az építőmester...

3V LastHope aktív szövit keres! Eddigi eredményeim bemutatkozás alatt megtekinthetőek. Játszom még 5V; 6V - nekem mind3 világ ugyanannyira fontos, költős karakterek. Ha elolvastad, rámnéztél, látsz bennem fantáziát, priviben folytassuk.

HORDAVÁLTÁS SEM AKADÁLY!

Ha lesz eredmény, nyilván örülök, ha nem, megy a delete és a megmaradt kövek támogatásként a kiadónak.
Konzultálj, ne inzultálj jeligére, priviben, LastHope 3V !
Áldás, békesség!
Oldal: 123