Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gross

Oldal: 1
Dátum: 2019.11.01. 14:15:18
A Szakértelem feliratom sárgán világít ahogy kell!

Vajon így akkor elérte a maxot vagy még nem?
Dátum: 2019.11.01. 13:57:20
Az állatom most lépett szintet és kaptam 1 szakértelempontot de nem tudom növelni sehogyan sem!

Javítsátok ki a hibát minél hamarabb mert ez már kezd elég idegesítővé válni!
Dátum: 2019.10.31. 18:45:53
Szia mindenki!

Olyan javaslatom lenne hogy ha már van templomkristály , csatlóskristály akkor miért ne lehetne
veremkristály is.

Lehetne veremkristály is amit ha vadászol 5% eséllyel találhatsz.

Be lehetne váltani a következő dolgokra mint például

300 veremkristály : Veremkristály fétis

200 veremkristály : Relikviakupon

150 veremkristály : 10 db csatlóskristály

100 veremkristály: 50 őskő

50 veremkristály : Templomi pálca, Verempálca

10 veremkristály : Isteni ital

Mit szóltok a javaslatomhoz?

A következő végzetúr találkozón erről is eshetne pár szó és szerintem bekerülhetne a végzetúrba is ez a fejlesztés!

Várom mindenki válaszát a javaslatomhoz!

Ki támogatja az ötletemet?

Üdv:

Gross
Dátum: 2019.10.30. 10:54:53
Igen azt is beleírtam Tboyult köszönöm a tippet!

Nagyon rendes vagy!
Dátum: 2019.10.30. 08:49:12
Köszi hogy egyetértesz velem Xinx!

Az ember elvárja hogy valami jó erős jutalmak legyenek az eventben mint például templomi pálca ami elég kelendő jutalom mert mindenkinek szüksége lehet rá mind kis szinten de nagy szinten is.

Szóval jó lenne ha már valami erős azaz értelmes jutalom lenne a választható jutalmak között mert ezek már egy nagy szintűnek nem sokat jelentenek .

Rakjátok be még ma a választható jutalmak közé a templomi pálcát Miklós mert az igenis kell a többi annyira már nem.

Teljesítsétek ezt a dolgot mert igy eléggé egyhangú az event a sok gyenge jutalommal lehetne most már pár szuper jutalom mint például a pálcák.

Kerüljön be még ma akkor a választható jutalmak közé a templomi pálca kedves Miklós hogy legyen végre izgalmas és lehessen végre küzdeni valami értékes és szuper jutalomért mint a templomi pálca!

Várjuk akkor még ma a templomi pálcát a választható jutalmak között!

Nagyon jó lenne a jutalmak közt a templomi pálca!

Üdv:

Gross
Dátum: 2019.10.24. 10:13:12
A választható jutalmakra is ráférne a frissítés Miklós!

Rakjatok be valami újat a választható jutalmak közé mint például a templomi pálca ami igen kelendő árucikk Miklós!

Rakd be a Templomi pálcát kérlek Miklós a választható jutalmak közé hogy legyen valami értelmes is jutalom nemcsak a szokásosak!

Ez nagyon jo dolog lenne Miklós!

Mit szólsz hozzá?
Dátum: 2019.10.23. 14:41:03
Még én sem kaptam meg !
Oldal: 1