Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Czipeter

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.04. 16:19:25
Mit szóltok a következő kérdéshez: "Milyen színű az ember?" Hmm??? A "helyes" válasz a négy szín közül természetesen a "Fehér.". Ez simán átment. Engem nem botránkoztatott meg, mert ismerem a jelenséget és tudom viccre venni, de ha bizonyos elemek ezt a kvízkérdést meglátnák, akkor Miki a börtönből írhatná a következő játékát...
Idézet: Felhasználási feltételek
4. Netikett

Elvárjuk mindenkitől a normális, civilizált emberhez méltó kommunikációt. A netikett vonatkozik (szövetség, karakter) leírásokra, karakter nevekre, üzenetekre, szövetség leírásokra.
Tilos minden:

* Rasszista, szexista, sértő, lejárató, illetve bármilyen lelkiismereti-, vallási-, nemzeti-, nemzetiségi hovatartozással valamint korral kapcsolatos alpári vagy sértő módon kinyilvánított vélemények, avagy a való életbe átnyúló fenyegetések.

* Minden olyan szöveg, amely tartalma a közzétételének időpontjában hatályos magyar vagy nemzetközi jogszabályba ütközik, illetve bűncselekményre vagy egyéb jogsértésre történő felhívást, arra való jelentkezést tartalmaz.
* Minden olyan anyag nyilvánossá, hozzáférhetővé tétele vagy átjátszása, amely kiskorúak számára amúgy nem elérhető, beleértve a szexuális, tisztességtelen, illegális és obszcén tartalmat.
* Felhasználó oly módon való zsarolása, amely szabályszegésre kényszerít.

* Mindennemű reklám, melyet a Beholder Kft. nem hagy jóvá. Lényegtelen a reklám hordozómédiuma.
* Kétes tartalmú képek és nagyméretű profilok sem megengedettek, a játékvezető által minden további nélkül törölhetők.
* Nem engedélyezett lánclevelek vagy hasonlók továbbítása, elindítása függetlenül azok tartalmától.
* A belső levelező rendszerben vagy a nyilvános fórumon tilos a SPAM (levélszemetelés)

Idézet: Capt_Keyes játékosa
Ha Megtámadsz Hjaf megbasz anyád hátán!
Byzonnak csak ezt a legutóbbi üzenetét olvastam, de ez is elkeserítő. Nekem nem ér annyit ez a játék (bocs, TM) vagy akármelyik (pedig tényleg szeretek játszani), hogy az idézett levelek megírójához hasonló emberszabásúval egy (akár virtuális) térben mozogjak. Nagyon sajnálom azt a közösséget, amelyik az ilyeneket nem veti ki magából.
Capt_Keyes trágár (és plagizáló) karakterleírása (csak ez szúrt nekem szemet az eddigiekben) még mindig ott díszeleg a karakterlapján. (Mondjuk ha én futtatnám a játékot, akkor nem hogy nem tűrném az ilyet, hanem kezdhetné egy új álnévvel, emailcímmel, stb. regisztrálni az új karakterét, amennyiben játszani akar még.) És a fentiek szerint ez csak egy csepp a tengerben avagy egy szelet a tortából.
Tisztelt Üzemeltető!

Szeretnék bejelenteni egy általam észlelt hibát, miszerint Capt_Keyes trágár szöveget használ a karaktere leírásában (és egy forrásmegjelölés nélkül idézett Depresszió dalszöveget, de ez engem nem bánt). Köszönöm, hogy megteszik a szükséges lépéseket!
Dátum: 2008.11.19. 11:18:27
Nem tudok jelentkezni. Miért van ez?

"Kvíz olimpia
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér. (keretben)
Szinttől függetlenül bárki nevezhet! Te döntöd el, hogy a 2 nap során mikor végzed el a teszet. 50 kérdést fogsz kapni, a vadászatnál is megismert módon, (...)"
Oldal: 1