Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Diabolika

Oldal: 1
Dátum: 2023.03.17. 21:42:14
köszönöm
Dátum: 2023.03.17. 21:05:58
Valaki tudja, hogy hogyan lehet megoldani Kutatásban a "Használj el 15 sárga esszenciát"? Mivel ha a wiki-t veszem alapul, akkor sohanapján Mert ahhoz el kell érni a megaesszencia min. 14 szintjét, amihez számolni sem tudom mennyi sima esszencia kell, hogy minden csoportban legyen legalább ötféle esszencia, amiből lehet egy zöld. Pl. a hűség csoportban nekem 4 féle van és már egy ideje megfeszülök sem tudok egy ötödik félét összehozni, mert mindig csak a meglévő négyből jön újabb. Ezzel a tempóval jó ha egy év múlva elérem a 14. szintet, ahol ....talán majd összeütök EGY sárgát. (A Kripta kincsei már így is több, mint egy évembe van.) És kell belőle 15!!! És én mindennap feljövök játszani. Ez komolyan elveszi a játék örömét, mert reménytelennek tűnik
Nincs ennél valamivel egyszerűbb mód beszerezni a sárga esszenciákat, vagy csak én nem találom?
(UI: Évek óta játszom, de nem vagyok az a hozzászólós típus, ezért vagyok hozzászólásba "poronty" )
Dátum: 2019.09.10. 18:54:14
Véleményem szerint azért a medál a főjutalom, általában arra hajtanak az emberek és a többi kicsi meg ad valamennyi elégedettséget, hogy nem a semmiért dolgozol. Ráadásul nekem azért frusztráló, hogy ott áll előttem ez a bazi nagy Torony és akármennyire is jó vagyok a szintemen, csak egy kis szintjéig jutok el és csak akkor van esélyem magasabbra jutni, ha már ......mit tudom én, de vagy 350 szintű vagyok. A sikerélménynek nagy motiváló ereje van egy játékban, azért fejlődik az ember, de ha nagyon elérhetetlen valami, mert talán ha nagyon hajtok 1 vagy 2 év múlva leszek akkora, hogy elérjem a végét..........az nem motivál.....szerintem, de persze nem biztos, hogy jól látm.
Dátum: 2019.09.09. 19:49:02
A Kihívás Tornyát nem lehetne valahogy tól-ig szintekre osztani? Annyira értelmetlen pedálozni kisebb szintről, mert minden sztárkarakter ott tolong az elején (pedig sejtésem szerint mindegyiknek már van egy tucat ebből a medálból), így teljesen esélytelen bármilyen medálért ringbe szállni, csak ÉP és VP pazarlás.
Szokta ezt a fórumot nézni valaki? Mivel azóta is várom, hogy elfogadják a kvíz kérdésemet. Egyébként nem dől össze a világ, ha nem, csak érdekelne, hogy érdemes-e írni ilyenek miatt, mert ha a kutya se foglalkozik vele, akkor feleslegesen nem jártatom a szám.....
Dátum: 2019.08.23. 09:21:44
Köszönöm a választ, így teljesen érthető.
Hasonlóan az előttem szólóhoz, én is legalább 2 hete nem kaptam értékelést, mi a türelmi idő, meddig kell várni? Azóta már másik kérdést is feltehettem volna, de így minek?
Dátum: 2019.08.21. 17:40:19
Lehet igazad van, de akkor az én számlálom is ezt mutathatná, így eléggé megtévesztő....
Dátum: 2019.08.21. 16:53:11
Én vagyok Edralian egyetlen harcosa, vagy max. még valaki van, de azt látom, hogy sokkal több győzelmem van már csak nekem is elkönyvelve, mint a kufárnak összesen )pl. nekem 33 győzelmem van, a kufárnál meg 24 van beírva) És mielőtt valaki mondja, nem, nem a frissítés csúszása miatt, már tegnap óta figyelem. Ez elég érdekes
Oldal: 1