Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tony Ramirez

Dátum: 2016.10.19. 00:14:46
Magas szinten egyre komolyabbak az állatokat ért sebzések, ezért a felcser AF képeség maximumát 10-ről 20-ra növeltük (de ehhez azért sebgyógyítás szakértelem is kell).

Ehhez mi is kell?
Mert AF is van, gyógyítás is, ám még sem tudom 10 fölé növelni.
Dátum: 2012.01.15. 19:39:00
A kufárok nezeiséből csak 1 lehet nálunk, azaz csak egy kufár ellen múkösik a hodagyűlölethez hasonlóan?
csakmert megvettem egyet, és a többi nem tűnt el a listából, van rá esély ha veszek még 1-et akkor megmarad mindkettő?
Dátum: 2012.01.14. 05:00:49
az fel sem tűnt lehet h beruházok egy szemüvegre
Dátum: 2012.01.13. 18:23:10
Hány év telt el a két viágháború között?
31
121
21 év
131

csak azt az egy szót kellene törölni onnan
Dátum: 2011.12.18. 21:21:11
gratu a győzteseknek, de van egy rossz hirem a következőbe én is beszállok
Nem rossz kérdés, habár őszintén fogalmam sincs, de a google hamar kidobja, vagy a wiki, szval esélyes lehet
Ki volt az első, aki két Nobel-díjat is kapott: a fizikai és a kémiai díjat is megkapta 1903-ban, illetve 1911-ben?

Marie Curie
Willard Boyle
Bárány Róbert
Wigner Jenő

Már feltettem, de kiváncsi vagyok sztetek át megy-e a rostán?
Idézet: Xena - 2011.12.10. 17:42:19
A szakállas sem hall ám meg mindent és csak havi 1 kívánságot teljesít.

gyorsan magamhoz szólítom ám a gazdája által magára hagyott légiós karaktereket.


A szakállsa évente jön, nagydarab és piros a ruhája ééés ő smucig, tényleg csak 1 kivánság/év nemis értem ilyen teljesitménnyel miért nem rugták még ki...

heheee csak akkor hallgatnak rád azok a karakterek ha nálad van a kettétört kard de ha elhozod, középfölde elbukik és az egész a Légióé lesz...
Tudod Szauron is AL-es
Itt a válasz mindenre azt hiszem Zoidberg alkotása:
rendben. próbáld ki, elvileg már működik, jahh és szép rózsaszinű lett és animált kijön egy Hello Kitty fej és azt mondja h Ejnye bejnye. közben kacsint és rázza az ujját
de lehet h igy túlzás nem?
Idézet: Ariel - 2011.12.07. 22:11:11
Kell egy közös főgonosz, akit utálni lehet, ha valami korlát, vagy nerf kerül a játékba. Sokkal hatékonyabb, mint egyes játékosokat utálni, mert abból túl sok lenne, és akkor megoszlik az utálat.
Így elég az AL-t és Birkát utálni


Najóóó de akkor utáljuk a hobbitokat, azok kicsik, szőrösek és könnyű beléjük rúgni.
mondjuk leszek én főgonosz, de akkor fizetés emelést kérek, és én választhassam meg h mi legyen a gonosz nevem. mondjuk egy hókuszpók név nem illik a sugárzó személyiségemhez. talán aaaa hmmm... Mr. Wolf hogy tetszik? sztem félelmetes
Idézet: Prisma - 2011.12.07. 22:08:21
Idézet: Tony Ramirez - 2011.12.07. 21:52:01
ha úgy vesszük a mostani csp levonás is nagyon rossz, akkor már inkább bukjak el x le-t.

1. Na ok, de ha a csp levonás rossz, akkor miért akarsz egy másik rosszat helyette? Miért nem inkább jót?
2. Azzal, hogy neked jobb a LE veszteség ha nem is egyedül vagy, de egy elenyésző kisebbséghez tartozol.


van néha hogy bal lábbal kelek fel és ilyenkor az az első h még munka előtt irok egy listát Baraty-nak h mikkel lehet játszani. pl nem tűnt fel mult hét óta h kevesebb esszencia potyog? vagy kb 3-4 hete volt egy időszak h alig lehetett kiégett követ találni/ lopni? naaa az szopatás volt, és igen jó volt

Szerintem sokak számára hihető, hogy így megy ez az AL, és a Játékvezetés között.


Tényleg igy működik, de pssszt ez egy szakmai titok, tudod ha kitudódna nagy bajban lennénk, vagyis mi nem de mindneki más igen, le kellene cserélnünk a komplett játékvezetői brigádot, csakhogy megszabaduljunk a pletykáktól, újabb embereket lefizetni, hogy adják a nevüket, meg néha jelenjenek meg valahol... az túl macerás. igy inkább titokban tartjuk, am nem voltam a talin, de nem az azúrkék pulcsi volt Miklóson a fehér "A"zt "L"esheted felirattal?

jahh és akar a rosebb rosszat, de ha lehetne választani h csp/le az lenne a legjobb, vagy akkor inkább legyen egy ejnye bejnye felirat... (ez nem is rossz, mindjárt felirom a sűrgős fejlesztések listámra)
Dátum: 2011.12.07. 22:03:09
Idézet: Fericske - 2011.12.07. 19:11:12
Én a random kifejezés definícióját szeretném megtudni,
illetve, hogy ez mennyiben más A Beholder kft. szótárában.


mondjuk h pont az ellenkezője. mondjuk ha az esélyed 50%, akkor itt 10% ha szerencséd van
Idézet: Prisma - 2011.12.07. 20:53:58
Idézet: Tony Ramirez - 2011.12.07. 20:26:52
ha 1 vadászatnyi le-t vesztés lenne a büntetés, akkor az úgy szerintem korrekt,

Furcsa fogalmaid vannak a korrektről. Az, hogy LE-t vonjanak le azért, mert a játékos használja a játék egyik lehetőségét az nem hogy nem korrekt, de egyenesen szörnyű ötlet, sőt, a játék szempontjából kontraproduktív. Tipikus önsorsrontó intézkedés lenne.


majdnem mint a mostani csak egy "virtuális" erőforrás helyett konkrét erőforrás lenne az amit elbukik a karakter.

A LE levonás mindenkinek fájdalmas lenne, akinek kicsit is számít a LE/TP. Azaz a játékosok 99%-ának. Hogy, hogy nem, pont az AL (és még az a néhány szinthuszár), akinek nem. És hogy, hogy nem, pillanatokon belül beállhat a szokásos szitu: az AL meg akarja szopatni a többieket egy rettenetes változtatás támogatásával. Helyben vagyunk.


Figyu. rohadtul unom h mindig bekeveredik az AL. sosem beszélek a szövi nevében, csakis a sajátomban, mert szerintem!!! igy tényleg korrekt lenne.
mondjuk igen, nyilván bekeverne a mostani dolgokba, de ha úgy vesszük, 1 csP-nyi Le, meglehet akár ajánlásból is naponta, igy nyerünk 1 csp-t amit felhasználhatunk.
az h ki mire az midnenkinél egyéni. akinek kell a TP, arra, akinek nem, az gyorsit vele térkaput, dukátot vesz és még van pár alternativa.
és nem azt mondom h ez jó dolog, de ha úgy vesszük a mostani csp levonás is nagyon rossz, akkor már inkább bukjak el x le-t. (és z ne számolódjon hozzá a vesztett le-hez, az mondjuk fontos)


és ha ezek után valami olyat irok, ami szerinted nem jó, akkor azzal nem a légió akarja szopatni a népet, csakis én! tudod van néha hogy bal lábbal kelek fel és ilyenkor az az első h még munka előtt irok egy listát Baraty-nak h mikkel lehet játszani. pl nem tűnt fel mult hét óta h kevesebb esszencia potyog? vagy kb 3-4 hete volt egy időszak h alig lehetett kiégett követ találni/ lopni? naaa az szopatás volt, és igen jó volt
(az utolsó rész persze tényleg nem igaz)
Idézet: Prisma - 2011.12.07. 18:10:02
csaknem mindenkivel előfordul, hogy rosszul számítja ki az utolsó ütést, és leszalad az ÉP-ben CSP-vesztésig.


ha 1 vadászatnyi le-t vesztés lenne a büntetés, akkor az úgy szerintem korrekt, majdnem mint a mostani csak egy "virtuális" erőforrás helyett konkrét erőforrás lenne az amit elbukik a karakter.
persze bele kell kalkulálni, hogy az illető akkor negativba is mehessen (a 0Le-vel játszadozás elkerülése miatt) és aki negativban van az ne támadhasson újra, amég legalább a 0le-t nem éri el.
Dátum: 2011.12.06. 10:10:41
Miért van az, hogy leverjük Landragort, legyőzzük az ellenséget, megszabadulunk a fertőzéstől. csúcsragadozóvá válunk a Legenda szerint, és ilyen mégis előfordul:
"Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A támadás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 140 Vp-t! "

egy krampusz elől menekülni kell?
nemogy igy folytatódna:
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppintana.
Oldalt szökkenve, a krampusz feje irányába ütsz. 1321 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés!
Te nyerted a csatát! Jutalmad: ...
Ariel igy kezdte... (Szerintem ne csak a szaftosabb részeket olvasd el, hanem a legelejét is.)
Felvetett egy problémát, 2 azaz kettő javaslattal, ebből az egyik, amiről azóta igazából nagyon szó sem esett, a új kincstáblák, amivel a probléma meg is lenne oldva, de mennyivel egyszerűbb vitázni, mint mondjuk kiállni egy olyan lehetőség mellett ami alapból már eddig is elvárható lett volna. (új kincstáblák) és sajnos még igy is hogy a forumozók fele ezzel van elfoglalva, semmilyen reakciót nem kapunk a JV-ség részéről, igy igazából sem értelme, sem haszna nincs ennek az egész topiknak sem és lassan kiderül, hogy a játéknak se...
Idézet: Warfoki - 2011.12.04. 16:07:51
Arról nem is szólva, hogy ez a "vita" valahol másfél oldallal ezelőtt megszűnt konstruktív lenni bármilyen szinten is, illetve lassan már vitának is bajosan nevezhető. Ennél hasznosabb volt a "Mikor tanulnak olvasni a kisiskolások?" téma is...


ugye? mondtam én
Idézet: Csagary - 2011.12.04. 12:20:16
lehetne olyat csinálni hogy aki entitás akar ütni az engedélyt kér a Légiótól ,


Igen jó ötlet, de nem elég csak a Légiótól, már Prismától is kell, de ha igy folytatódik lassan ő is tiszteletbeli tag lesz és akkor helyes lesz a felvetésed
Dátum: 2011.12.03. 21:40:07
Igen teljesen igazságos. Nálad volt le, igy volt neki mit elvinnie...
Erre az a megoldás, hogy ne tarts magadnál több Le-t mint amennyit a transzcendális p.-dal meg tudsz védeni.