Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Destroyer96

Dátum: 2009.05.19. 13:55:34
Valószínű.

Na és akkor mi történik, ha már 0% lesz a Fertőzés, vagyis teljesen lekűzdöttük?

Esetleg:

1. Semmi?
2. Örökre megszabadulunk az ellenség Fertőzéséről, és talán tisztábban fogunk játszani? ()
3. Esetleg kapunk valami jutalmat?
4. Vagy ez is rejtély? (Habár a V1-en Sardullah Sharpa minnyá teljesen lekűzdi.)
Dátum: 2009.05.19. 13:47:34
Hát azt gondoltam, csak felvetettem, hátha még is .
Amúgy meg, ha nem történik semmi, akkor minek küzdjünk ellene? Hogy egy csomó LE-t elpazaroljunk rá???
Dátum: 2009.05.19. 13:18:23
A Fertőzés 50%-ról indul, és ha nem küzdesz ellene, tovább terjed... Na de mi van akkor, ha egyszer beáll a 100%?

Esetleg:

1. Meghalunk?
2. Megőrülünk?
3. Vissza kell vonulnunk a hegybe? (vagyis egy darabig nem vadászhatnánk és portyázhatnánk, csak pihenhetnénk meg gyógyulhatnánk?)
4. Vagy semmi nem történik?
5. Esetleg ez örökös rejtély?
Észrevettem, hogy egy új fejlesztésnek köszönhetően már nem lehet ugyanazon az oldalon szabadon engedni az állatot, mint amelyiken gyógyítani, meg harcra hívni. Már olvastam egy másik topicban, hogy ez azért lett így, mert már sok végzetúr véletlenül szabadon engedte, vagy kisajtolta azt a háziállatát, amit amúgy nem is akart volna elengedni/kisajtolni.

Na de, találkoztam ott az oldal alján egy olyan felirattal, hogy: Elengedett/kisajtolt állat visszaállítása. Ha megnyomom, visszajön a tigroszlánom?

De ha vissza is jön, a vezetőkészségem még mindig csak 5-ös. Hogy akkor nem-e szívom meg azzal, hogy egy másik állatom meg eltűnik helyette?
Dátum: 2009.05.17. 09:52:28
Dátum: 2009.05.17. 09:39:41
Hogy érted?
Dátum: 2009.05.16. 09:37:23
Én csak szeretném megjegyezni, hogy eléggé "vicces" dolgok kerültek ebbe a játékba. Pl: az aukciós tételek némelyike szinte érthetetlen:

1. Már miért lenne az Aranytojó tik relikvia? A tik egy állat, és ennyi erővel lehetne egy különleges háziállat, amit nem LE-ért, hanem aranydukátért lehetne beidomítani.

2. A Rejtőköpeny is csak egy köpeny, ami tulajdonképpen páncélnak számít. De akkor MINEK LETT RELIKVIA??? Meghát az is jó hülye lenne, aki megvásárolná, hisz csak annyira képes, hogy hamarabb oldhatod fel a láthatatlanságot.

3. "Tüskés bőr - relikvia" Nahát, nekem ez magas! Ez is MINEK LETT RELIKVIA??? Amikor semmi logikája nincsen. Tényleg, azt sem tudom, mi más lehetne ez egyáltalán. Esetleg egy varázslat, amit csak magadon lehetne alkalmazni, hogy aztán tüskés legyen a bőröd, és megkapd az érte járó jutalmat...

4. "Rubin aura - relikvia" Ismét. Egyáltalán mi az az aura??? Nem nagyon tudom, de ha az amire gondolok, akkor ez is leginkább valami varázslat szerűség, amit csak magadon lehetne alkalmazni...

5. "Paralizoid - fókuszkristály" Na, már azt hittem, ez is relikvia lesz... Na de ennek van valami jelentése is, vagy csak valami agyból kipattant hirtelen baromság? Hisz ez csak a kábító gyémántok egyik legújabb változata. Na de mi lesz, ha már ennél erősebbeket is behoznak a játékba? Akkor megmár szart se érne.
Dátum: 2009.05.14. 15:31:49
Hogy van a mondoka: "Aki nem lép egyszerre, ..." ?

"nem kap rétest estére!"
"nem lát többet egy évre!"
"nem eszik többet semmit!"
"az nem fog egyszerre lépni!"

"Amit szabad Jupiternek, nem szabad a ... ....... !"?

sajtnak
kiss pistának
Vénusznak
kis ökörnek

Hát ahhoz külön tehetség kell, hogy valaki ilyen válaszokat adjon...
Dátum: 2009.05.14. 15:22:57
Mit ünneplünk December 25.-én és 26.-án?

Karácsonyt
Harácsonyt
Húsvétot
Szilvesztert

Nahát, jobb nem jutott eszébe a harácsonynál, ami egyébként nem is létezik?!
Dátum: 2009.05.10. 08:57:49
Hol játszik Frank Lampard az angol váogatott labderúgója?

Chelsea
Liverpool
Barnet
Barcelona

Helyesírási hiba! Válogatott
Egy darabig a V1-en sok mindenkinek volt 100-as szint fölött az állata. Ám egy nap már senkinek sem lett az, inkább csak mindenkinek 50-es volt (és ezt nem karilapon, hanem toplistában néztem meg, de egyébként a karilapon se jelentek már meg).
Szóval, most elképzelhető, hogy csak szabadon engedték (ami egy 100-as szintű állatnál szentem elég nagy hülyeség); vagy ami még elképzelhetőbb, hogy lélekenergiát sajtoltak ki belőlük (amit mondjuk én akkor értenék meg, ha már az állat szintje is növelni a sajtolást, de én nem hallottam ilyenről...); vagy ami a legelképzelhetőbb, hogy 100-as szint felett az állat már öregnek számít, és kénytelen lesz feldobni a pacskert (habár még erről sem hallotam)?
Anababa idomított állatai, Pöffeteg, egy 34. szintű robbanó hüllő és Dilidon, egy 12. szintű fokozott burjánzás is részt vesznek a csatában. Idomított állatod, Chowder hűséges kutyája, egy 1. szintű bányászvorthag is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Anababa egy energialövedék igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 23 pontnyit sebzett.

Anababa rád veti magát, a hegymélyi szablyával sebezhető pontot keres. Talált, 45 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Pöffeteg és Dilidon is rád vetik magukat. 1 támadással 13 sebzés!

Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Chowder hűséges kutyája az oldaladon harcol. Célt téveszt.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Anababa egy alsó támadást indít. Talált, 42 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Pöffeteg és Dilidon is rád vetik magukat. 1 támadással 12 sebzést okoztak.

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.

A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 135 sebzést kaptál.

Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 2068 lélekenergiát.

Ez fájt!
...
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 229 sebzést okoztál, és 255 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 5 lélekenergiát.
Ha nem akarjátok a háborút folytatni, lehetőség van kapitulációra.

Nahát, ha én csak ilyen ellenfelekkel háborúznék, tuti nem kapitulálnék.
Hogy mi ebben az extra? Hát, ezt most nehéz lenne pontosan megfogalmazni, csak esetleg annyi, hogy végre egy kicsit lekonyul az a beképzelt mosoly az arcáról!
Kisgyík idomított állata, Guszti, egy 23. szintű óriás lajhár is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Ellenfeled felé dobsz egy plazmacsapás varázslatot. (-90 VP). Kisgyík egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 63 életpontot vesztett.
Mielőtt összecsapnátok, Kisgyík feléd hajít egy villámcsapás varázslatot. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 19 pontnyit sérültél.

Lesújtasz ellenfeledre. 59 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött.

Kisgyík vicsorogva sújt rád a Trollagyarral. 57 pontnyit sebzett rajtad. Guszti is rád veti magát. 10 életpontot sebzett.

Egy gyors csel után a Trollagyarral Kisgyík védtelen felsőtestére támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Kisgyík páncéljáról.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Kisgyík megpróbál oldalról támadni. Talált, 55 ép-t sebződsz. Guszti is rád veti magát. Célt téveszt.

Oldalt szökkenve, a Trollagyarral Kisgyík feje irányába ütsz. Ellenfeled kivédte a csapást.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Kisgyík megpróbál oldalról támadni. 54 pontnyit sebzett rajtad. Guszti is rád veti magát. 10 sebzés!

A csatában összesen 122 sebzést okoztál, és 205 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 173 lélekenergiát!

_________________________________________________________________

Kisgyík idomított állata, Guszti, egy 24. szintű óriás lajhár is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Grebatusz, egy 2. szintű csontváz harcos is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Kisgyík egy villámcsapás igéjét idézi fejedre. 61 pontnyit sebzett.
plazmacsapás varázslat repül ki kezedből. (-90 VP). Kisgyík egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 46 életpontot vesztett.

Kisgyík vicsorogva sújt rád a Trollagyarral. 37 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 4 életpontot sebződött. Guszti is rád veti magát. 7 életpontot sebzett.

Lesújtasz ellenfeledre. 75 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Grebatusz is támad. 9 sebzés!

Kisgyík a Trollagyarral a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz. Guszti is rádtámad. Célt téveszt.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 21 sebzés! Grebatusz is támad. Nem talált.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Kisgyík megpróbál oldalról támadni. Ütése célt téveszt! Guszti acsarogva támad. 2 sebzés!

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Kisgyík az utolsó pillanatban félreugrik. Grebatusz is támad. 7 sebzést okozott.

A csatában összesen 158 sebzést okoztál, és 107 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 228 lélekenergia és 4 TP!


Azért van különbség, nem?
Dátum: 2009.04.27. 14:16:32
Milyen színű a fehér ló?

Már maga a kérdés is nagy baromság, hiszen benne van a nevében.
Yracrose idomított állata, , egy 4. szintű kronopók is részt vesz a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába.
Mormolsz, kezedből kirepül egy mentális robbanás. (-70 VP). 124 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -5 Támadás.

Yracrose pihenés nélkül támad. Könnyedén félrehajolsz. Kronopók is támad. 6 sebzést okozott.

Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 77 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött.
Ellenfeled ájultan esik össze.

A csatában összesen 201 sebzést okoztál, és 6 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1310 lélekenergia és 14 TP!

Dátum: 2009.04.20. 17:07:24
Mikor adták ki az Aranybullát?
1222
1220
/meg még volt itt 2 válasz, de nem érdekes/

Na deee, én úgy tudom, hogy 1222-ben adták ki. Itt valami gond van!
Dátum: 2009.04.20. 17:04:44
Az alábbiak közül melyik bolyónak van a legtöbb holdja?

Föld
Merkur
Mars
Vénusz

Talán bolygónak, és a Merkúr hosszú ú!
Vizesember ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy energialövedék. 25 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!


Szóval itt tartunk, mi?! 25 sebzés az most már kritikusnak számít???