Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Destroyer96

Dátum: 2009.06.03. 13:45:57
Ja nem... Bevallom, ezt csak magamtól jutott eszembe úgy hirtelen, talán ezért is (a többiek szerint) hülyeség.
Mind1...
Csak akkor miért nincs a végzetúr wiki moblvl-ban?
Ezt a kiírást a V1-en valaki karilapján vettem észre:

Bakony, a földelementál
Sigorny, a xenomorf harcos
Jim, a zafír drakón
Ruuut, a fatty harcos


Na de mi az a zafír drakón? A http://vegzetur.wikidot.com/moblvl weboldalon sehol nem találom (ismét egy hiányosság). Illetve találtam egy drakónt, de az közelsem zafír, hanem kapzsi drakón. (88-as alapszint)

Szóval ki ez a zafír drakón?
Értem. Na de, a sziklaóriással kapcsolatban, már észrevettem, hogy először ő még csak egy helyen volt ott. Másodszor már kettő volt belőle, de harmadszorra nem három lett belőle, hanem mind a 2 helyet cserélt, más oszlopokba került...
Itt található a játékban szereplő összes szörny neve és képe az alapszintjével és az idomítási költségével együtt:

http://vegzetur.wikidot.com/moblvl

Azért hoztam ezt szóba, mivel észrevettem az oldalon egy hibát (márha hibának számít). Az egyik szörny (azt hiszem, az agypörkölő) két helyen is ott volt. Először az 54. szint második oszlopában, másodszor pedig az 55. szint negyedik oszlopában.

Ez normális? Esetleg valami hiba történt?
Dátum: 2009.05.31. 13:49:59
Nem, az NCIS-nek dolgozom... Hogy jön ez ide?
Dátum: 2009.05.31. 08:14:01
Na most, van egy relikvia, a Puha párna, ami valamiért nem világos nekem...

Képessége: "Egy nap 5 alkalommal kezdeményezhetsz pihenést"
Na de, csak egyetlen egy nap, vagy ezután minden egyes nap?
Dátum: 2009.05.31. 07:53:38
Tudom, hogy nem az én dolgom, de esetleg lehetne az AH-ban ősköveket is beváltani. Mármint, bajnoki- és kvízmedál eladása nem lehetséges, ha valaki még egy bajnoki viadalt vagy kvízolimpiát sem nyert meg. Aztán, ha valaki még egy térkapus/epikus szörnyet sem ölt meg, vagy ha a szövetségnek még nincs térkapuja, akkor ugyanaz a szitu. A CSP beváltása okes, csak kár, hogy egy nap 1-szer lehet csak. LE-beváltása is okes. Csak így, az elején felsoroltak nélkül egy kicsit lassan megy a dolog. Ezért lehetne mondjuk őskövekkel is... De mind1, csak egy ötlet.
Dátum: 2009.05.27. 14:41:50
Elnézést, már megtudtam a dolgot...
Dátum: 2009.05.27. 13:40:47
Kristálypont? Még nem hallottam róla.

Van ennek köze az új hordához, a Kristály Hordához?
Dr. Faktor még ezt mondta nekem:

ha nem lett volan kritikus lehet 10et se dobtál volna rá...a kritikus szerintem nem azt jelnti hogy orbitálisat ütsz hanem azt hoyg az alapsebzést felszorozza mittomén mennyi százalékkal...


Na de mi a helyzet ezzel?

Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Futás közben egy energialövedék igéjét mormolod. (-10 VP). A förtelmes kriptod gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 16 életpontot vesztett.
A förtelmes kriptod egy ősvillám igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 58 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!

Egy ősvillám? 58 sebzés? Kritikus? Na most, ehhez is csak szerencse kell? Vagy az állatok ebben sokkal profibbak? Vagy egyszerűen csak én vagyok hozzá béna?
Dátum: 2009.05.23. 12:47:12
Mikor énekel a fülemüle?

este és éjszaka énekel
nappali műszakban
Ha nincs berekedve
Amikor kedve van

Nappali műszakban??? Jézus...
Mikor lenne berekedve?!
Hát igen, lehet, hogy mindig este van kedve.
Dátum: 2009.05.23. 11:58:35
Ha két indián két perc alatt két nyilat lõ ki, akkor tíz indián tíz perc alatt hány nyilat lõ ki?

40 nyilat
100 nyilat
50 nyilat
20 nyilat

Ez fájt...
Dátum: 2009.05.23. 11:52:44
mikor volt a(z) XXX. Beholder találkozó?

nemlétezik ien
2008. November 29.
2006. Március 15.
még ien nem is volt

Na ebben a kérdésben kb. annyi a helyesírási hiba, mint amennyi üres tér a fejében annak, aki ezt írta.

1. Mondat kezdete MINDIG NAGY BETŰ!
2. Minek római számmal írni azt, hogy: XXX. Beholder találkozó? Talán máshol is így van írva?
3. - 4. ilyen
Dátum: 2009.05.23. 11:46:27
Hány szótagból áll az "elégedetlen" szó?

5
11
4
6

Csak egy nyamvadt óvodás kérdés...
Dátum: 2009.05.23. 11:44:12
Fejezd be: Az idő...

az jó.
pénz.
az csak az emberek által kitalált dolog, hogy...
krumplis mutyli.

Jujj...
Dátum: 2009.05.23. 09:30:43
"Az állatodat újra gyógyíthatod 00:00 idő múlva." Gyógyítás gomb sehol... Lassan kezdek megijedni. Ez csak a játék lassúsága, vagy szivatás?
Dátum: 2009.05.23. 09:20:03
Lunia88 idomított állata, egy 5. szintű Mélységi ent is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Lunia88 int, mire egy gyengítés sújt le rád. A varázslat hatással van rád: -23 Erő.
Rohanás közben egy plazmacsapás varázslatot idézel. (-90 VP). Lunia88 gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 42 életpontot vesztett.
...
A csatában összesen 42 sebzést okoztál, és 260 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 296 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 26 életpontot.

És még azt mondják, a vakító fénynek és a gyengítésnek semmi harci célja nincs. Pedig csak ügyesen kell használni. Még a Zafírok is úgylátszik képesek rá.

Bár az is igaz, hogy nem emiatt volt, de lehet vele győzni, ha nem is mindig.
Dátum: 2009.05.20. 15:08:21
Egy szövetségben, mely épületet kell megépíteni elsőként?

gyakorlótér
lélekkút
várfal
őrtorony

Hisz nincs is olyan hogy várfal. Talán Védőfal.