Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.09. 17:05:41
Igen, ez a különbség az állatok között. Attól erősebb, hogy több lesz az Ép-je. Ennyi. A fejlettebb jószággal, pedig nyilván nem veszi fel a versenyt egy első szintű.
Dátum: 2008.11.09. 16:45:18
Na elvileg mindent elküldtem neked az egyeztetésről, inkább ott folytassuk, ne itt OFF-juk szét a fórumot.
De hogy biztosra menjünk, itt is szólok, ha van valaki, akinek elég jó a másodlagos támadása, az szóljon már rám, hogy tuti eléggé le legyen verve a döglentyű!

Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.11.09. 15:35:50
Egyetlen hsz-t kellett volna visszaolvasni...

Amúgy meg nincs ebből gond, értette mindenki mit szeretnél, Hatsepsut is.
Dátum: 2008.11.09. 15:15:39
Nem, nem mindegy. Most itt listát ne várj tőlem, de minél többe kerül beidomítani, annál jobb. Annál több lesz pl. az Ép-je. Olyan 1600-tól már egész jó.
Ez így ebben a formában valóban rossz. Ha csak egyetlen játékos értékelése dönt, azt mindenképpen meg kell változtatni. Kérlek írd be ezt a Vélemények a játékról topicba, hogy minél előbb lássa Miklós is. Az én támogató hsz-omra számíthatsz ez ügyben, mert ez így sok minden, csak nem megfelelő.
Együttérzek veled ez ügyben.
Dátum: 2008.11.09. 14:59:06
Este hét körül meglátogatlak majd, egy rohadtul lesebzett morfinderrel az oldalamon, ha szeretnéd.
Nyugi le fogsz verni, de ha nem bánod azért LE-t nem viszek magammal.
Vagy kötelező neked támadni?
Erre nem tudok válaszolni Xena, nem vagyok irodalmár, sőt különösebben nem is áll hozzám közel Petőfi művészete. Én csak azt írtam le, hogy anno, megboldogult iskolás koromban nekem mit tanítottak. Ennyi. Nem tudom mikor született Petőfi, nem voltam ott.
Ezt a mester dolgot meg hagyd már. Nem az a lényeg, hogy ki mennyit írt, hanem mennyire hasznosat. Semmit sem számít, hogy ki mester, meg ki nem.

Jó játékot!
Salem Xena!

Mikor én tanultam, nekünk is azt adták le, hogy vita tárgya a pontos születési dátum, hogy december 31.-én, vagy január 1-én látta meg a napvilágot koszorús költőnk. De lehet, hogy azóta már eldőlt ez a kis vita, ezt nem tudhatom...
Dátum: 2008.11.09. 12:26:21
Kérdésedre ment a válasz privátban, ha van még kérdésed, akkor tedd fel nyugodtan, de én most megyek, ha lesz privátban valamikor délután válaszolok.
Dátum: 2008.11.09. 12:10:08
Persze. A megnövelni kívánt tulajdonság előtti plusz jel fölé viszed a kurzort, akkor megmutatja, hogy mennyi LE-be kerül. Ha ez megvan, akkor a + jel zöldre vált. Rákattintasz. És kész is.
Dátum: 2008.11.09. 12:08:18
Jaj! Ezzel most feldobtad a napomat! Gurulok a röhögéstől! Ne haragudj! De ez nagyon jó...
Dátum: 2008.11.09. 12:06:05
5-ös vezetőkészségem van, és most idomítgatom a 2. állatkát egy szőrös vadember képében.
"Egy harcos gondolatai Skandar Graun harcos-pap nyílt leveléről

Meglehetősen furcsának találom hordatársam gondolatait, amely jól bizonyítja, hogy mindannyian különbözőképpen járjuk a hadak útját.
Először is furcsa számomra, hogy egy harcos nem tiszteli azt a bátorságot és lemondást amelyre Mordarneth részéről ehhez a döntéshez, hogy korábbi társait és barátait hátra hagyva, egyedül álljon ki egy hatalmas szövetséggel szükség volt. Igencsak csodálkozom.
Én mindig tisztelettel néztem fel azokra, akik bátran és leleményesen küzdöttek az erősebbel szemben. (Kevésbé szerepjátékosan megkérdezném a papot: ugyan a Szolnok várának kapujába mindössze néhány katonával kiálló Nyáry Lőrinc kapitányt sem tiszteli-e, aki kész volt meghalni hazája védelmében és szemébe nézett a török seregnek?)
Mint harcos mindig tisztelni fogom azokat, akik egyedül, az eszükre, erejükre és elszántságukra bízva magukat szállnak szembe a túlerővel, bármilyen cél is vezérelje őket. Ha pedig győzni képesek, akkor az nem őket és nem is a Végzeturak játékszabályoknak nevezett becsületkódexét minősíti, hanem a megtámadottakat, akik elbuknak egy hadicselen.
És hogy esetleg emiatt fejébe szállna a dicsőség? Nem lehet, hogy némi joggal?!
Készséggel elismerem, hogy Skandar Graun sokkal inkább mestere a pengének, mint jómagam, de azt hiszem a becsületes harcról különböző fogalmaink vannak.
Különösen tekintetbe véve, hogy nem hajlandóak harcolni ellene. Ehhez mindenkinek joga van. De akkor ne is kezdjen prédikációba az igazi harcosok becsületéről. Aki nem fárad azért, hogy megvédje ami az övé, hanem elintézi egy legyintéssel, miszerint okosabb volt a másik, és csupán annyit tesz, hogy az istenekhez (Miklós) kiált védelemért, miközben gondolom már azt számolgatja, melyik más náluk gyengébb szövetséget lerohanva szerezhetik vissza elvesző javaikat, az az én szememben nem méltó arra, hogy a becsületről szóljon.
Persze tévedhetek is, de én így gondolom, és a véleményemet vállalom.

Incubus száznagy, rubintok"
Dátum: 2008.11.09. 11:00:43
Csillagok Háborúja 4. Az új remény. Legalábbis azt hiszem, abban csak megemlítik... Nem tegnap láttam a filmeket, de úgy dereng... Mindenesetre a kérdés rossz, Kenobi és Vader is végigkísérik az egész sztorit.
Dátum: 2008.11.09. 10:45:54
Idézet: Rammstein - 2008.11.09. 10:39:37

Mik voltak a végzeturak 500-évvel korábban?
UFO-k
krokodilok
végzeturak
galetkik

Ezt aki ma kezdi a játékot, biztosan tudni fogja...


Ha elolvassa a játékleírást, az úgy indul, hogy A történet. Tehát minden további nélkül tudnia kell. A kérdés szerintem jó!

Idézet: Rammstein - 2008.11.09. 10:39:37

Hány atomból áll egy metán gáz molekula?
4
2
1
5

A kérdező szerint 5 mulekulából áll. Szerintem meg annyiból amennyiből akar, de csak 5 ATOMBÓL áll... Kérem a kérdést javítani vagy törölni...De inkább javítani, bár nem tudom mennyire spec


Nem értem... A kérdésben is az szerepel hány atomból áll egy metán molekula, nem? Hol a probléma?
Dátum: 2008.11.09. 10:41:34
Én anno 6.-tól tanultam fizikát és 7.-től kémiát...
Dátum: 2008.11.09. 10:30:00
Incubus. Miért kérded?
Dátum: 2008.11.09. 10:16:33
Lásd eggyel feljebb!
Dátum: 2008.11.09. 10:13:05
Feltételeztem, mert hasonlóképpen sokszor értettem már egyet veled. Rosszul fogalmaztam. Meglepő módon, azt hiszem először értünk egyet olyankor, amikor egymás hozzászólására reagálunk. Bocsánat, az előbb félreérthető voltam...
Sorry!
Dátum: 2008.11.09. 10:11:00
Tanulás szakértelmet kell szerezned (ha jól emlékszem 4. szinttől jön), aztán felhúzni addig míg meg nem veheted a csapdaállítást. Ezzel lesz szint*0,5% esélyed arra, hogy vadászatnál ne megöld, csak elfogd az állatot. Utána tovább növeled a tanulást amíg meg nem lesz az idomítás. Az állat mellett lévő idomítás gombbal szépen apránként idomítod a jószágot. Végül, ha már a tiéd teljesen, és prémium játékos vagy, akkor adhatsz neki nevet (az már csak rajtad áll, hogy az orgling disznódat Hercegnőnek vagy Hamupipőkének nevezed el... Tehát bármilyen nevet kitalálhatsz)
Kérlek, legközelebb használd a gyorskeresőt ott kicsit feljebb jó?