Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.19. 19:04:12
Salem csajok/skacok!

Vége a hétre a melónak, megint itt lógok a nyakatokon!
Idézet: Kortevirag - 2008.11.19. 00:15:57
Byzon gyere vissza,Byzon gyere vissza.Ilyen kis hülyék miatt ne izgasd magad.Én azalatt a 3 nap alatt is megszerettelek,amíg beszéltünk.Miattad van a napocskám.Ne menj el!!!!!!


Salem mindenkinek!

Dehogy megyek! Csak hát munkám miatt én hét közben nem vagyok net előtt, ennyi. (Ezért is tart ott a karakterem ahol... ) De eszem ágába sem jutna abbahagyni a játékot egyetlen kedves ember miatt. És főleg nem hagynám itt a kedves cimborákat, főleg Khettyt, ciripet, Cirmost (sok szerencsét a Napkapu ellen Cirmos!!! Én már csak tudom, hogy sűrű szükség lesz rá... ) na meg Telket, Vulkant meg téged is! És mindenek előtt a szövetségi társaimat! Lehet nem ez a topszövetség, de én szeretem őket és szeretem a játékot is, a kedves játékostárs miatt ugyan nem fogom abbahagyni!
Emellett köszönöm szépen mindenkinek, hogy kiálltatok mellettem! Egészen megdöbbentem azon, hogy ennyien írtatok mind privátban, mind pedig itt fórumon. Nem tudom elmondani mennyire jól esett, főleg, hogy sokan közületek egyáltalán nem ismernek. Nagyon hálás vagyok! Mindenkinek! Köszönöm szépen!
És, mivel olybá tűnik, hogy emberünket leszámítva mást nem zavar olyan borzasztóan a Drakin 200.-szor, állatelfogás 150.-szer, stb., így hát továbbra is válaszolni fogok az ezt firtató kérdésekre! Ha támadni akar emiatt, nos a szövetségi társaim között van olyan aki erősebb nálam, és vagyunk annyira összetartó csapat, hogy számíthassak rájuk! (Nem hiszem, hogy egy szövetség hajlandó lenne mögé állni ilyen indok miatt).

Kívánok mindenkinek sikerekben gazdag, jó játékot!

ui. Lanman! Én nem vagyok hét közben átlagban, remélem tartod magad az ígérethez, és olyankor válaszolsz a kezdőknek!
Dátum: 2008.11.18. 16:13:06
Nem tudom, az egyet sajnos nem láttam... De a kettőt vagy 10-szer!
Idézet: Lanmandragoran - 2008.11.18. 15:55:00

Azért az is vicces, hogy még csak helyesen se tudja leírni annak a nevét, akinek a szoknyája mögé bújik. Pontlista alapján ugyanis Fantasylia lenne helyesen, "h" nélkül.


Igen. És én is voltam akkora állat, hogy nem néztem meg az írásmódot, csak reflexből írtam az e-mail alapján... Bocs Lia!
Dátum: 2008.11.18. 15:55:51
Nem. Rober Patrick a T-1000 alakváltó terminátor modellt alakította a 2-ben. A kérdés alapvetően jó.
Srácok!

Dunsztom sincs ki ő... Ha be akaraj váltani a fenyegetését, akkor arra úgyis kénytelen leszek rádöbbenni.
Nem szokásom az ilyen (gyerekes problémák miatt keseregni, "árulkodni"), most is csak azzal sikerült ezt elérnie, hogy nem a saját nevében írta alá a levelét. Ezt pedig szégyenletesnek tartom. Elnézést kérek a durva kifejezésért, de ez gerinctelen dolog!

ui. Egészen kivételesen: Ha megtudom, ki ő, akkor nektek is és a Napkapusoknak is megadom, aztán ha akarnak kezdjenek vele amit szeretnének...
Bocsánat, hogy ideírom, de nem találtam jobb helyet. 2 db e-mailt kaptam egy kedves játékostárstól... Ha megengeditek, előre is elnézést kérek, idézném:
"Figyelj faszfej! Muszály neked minden fórumon válaszolni a sok buzinak aki pampog? Menj már a büdös picsába!!! Ki a kurva annyukat érdekli, hogy mi a fasszomat nem tudnak! Majd rájönnek bazd meg! Elegem van belőlük is, meg az ilyen faszfej szmaritánus debilekből is mint te kicsi csíra!!!!! Hiába játszod a nagyokost buzikám, a játékban bármikor széjjelcsapom a pofád köcösg!!! Húzzad meg magadat aszt ajánlom! MEGÉRTTETTED FASSSZOPÓ????"
Itt nem vettem még a fáradtságot a válaszra, ugyanis nem szoktam névtelen levelekre adni, avagy reagálni. De most jött még egy:
"Na idefigyelj szájbabaszott köcsögbuzzi!
Asszem nem voltam elég világos a múltkór, hogy raknád szájba annyádqat!!! Ha tovább pofázól minden fórumon, hogy nem lehett tőled nyugissan körbenézzni, mocsadék, akkor felnyalatom veled a kibaszott flasztertt bazdmeg! Akármikor széjjelbaszom a szádat a játékban a jókúrvaanyáddal eggyütt, megértetted????
Fanthasylia"
Másodszorra már sikerült aláírnod is. Remélem, ha harmadszor is küldesz e-mailt, akkor a saját karaktered nevét adod meg! Ugyanis véletlenül tudom, hogy Fanthasylia játékosa hölgy, te pedig az email címed alapján (gabor222222@citromail.hu) olybá tűnik, férfiember vagy... (Bár mondjuk nálam ez ott kezdődik, hogy nem bújok más szoknyája mögé!) Emellett nincs szerencséd a választással, mert Khettyvel elég jóban vagyok, és rajta keresztül már valamelyest ismerem a Napkapu tagjait, s egyikükről sem tételeznék fel ilyen hangvételű és helyesírású üzenetet. Az pedig, hogy elhiggyem, hogy az üzenet Fanthasyliától jött, nos ez egy pillanatra sem fordult meg a fejemben! Mivel az emailemre nem reagáltál, így itt írom le:
Elvtelen dolognak tartom, hogy egy az egészről mit sem sejtő játékos nevében írsz le ilyen mondatokat, legalább vállald fel a véleményedet! Nem te vagy az első, aki amiatt ír felháborodott levelet, hogy unja a Drakinra meg az állatbefogásra vonatkozó kérdéseket és válaszokat, ezen játékosokkal mindig megbeszéltem ezt az ügyet, de azt hiszem veled nem fogom, mert nem hiszem, hogy lehet.
Jóval erősebb vagy mint Incubus, a karakterem? Elhiszem barátom, de ez még nem igazán fegyvertény... Viszont ha így van, akkor mi szükség erre a hangnemre? Elhittem volna akkor is, ha finomabban fogalmazol...
Remélem egyet értünk abban, hogy a becsület úgy diktálja, hogy Fanthasyliától töredelmesen bocsánatot kérj. Remélem van benned ennyi tisztesség...
Egy tanácsot azért had adjak. Ehhez az e-mailhez nem akármilyen indulatok kellettek. A Végzetúr viszont egy játék. Egy játék, amelynek a célja a szórakoztatás lenne. Kérlek szépen, próbáld meg élvezni a játékot, mert ezek az indulatok, úgy hiszem, csak tönkre teszik.
És végül. Elhiszem, hogy sokak számára idegesítőek az unalomig ismételt kérdések és mivel nem szeretném, ha te vagy bárki más ellehetetlenítené a játékomat, így ezennel szeretném jelezni, a továbbiakban a fórumon kérdésekre nem válaszolok. Viszont minden kedves kezdő játékosnak továbbra is áll rendelkezésére szerény tudásom, de csak és kizárólag privát üzenet esetén. Sajnálom, de én sem szeretném a következő időszakot 1Ép-re verve tölteni. És elnézést mindenkitől, akiket eddig untattam Drakinnal, meg a többivel...
Illetve Miklóst szeretném még megkérni, hogy ha mód és lehetőség van rá, anélkül, hogy a felhasználási feltételeket megsértené, akkor a gabor222222@citromail.hu címről regisztrált kedves játékosnak adja már át ezen hsz legalább a Fanthasyliától való bocsánatkérésre felszólító részét... Nem kérem, hogy áruld el ki a karakter, csak add át légyszíves, persze, ha erről a címről regisztrált a játékra.
Minden kedves fórumozótól kérném emellett, hogy ha valahol a sokadik átnézés után is maradt volna ebben a hsz-ben netikettet sértő rész, akkor szóljanak és átírom.

Tisztelettel:
Byzon (avagy Incubus)
Dátum: 2008.11.16. 18:21:01
Na a csütörtöki vagy pénteki viszontírásra mindenkinek! Engem vár az ágy, éjjel meg a kamion!
Jé! Körtevirág! Üdv! Neked nagyon szurkolok! Remélem már jobb a hangulatod!
Dátum: 2008.11.16. 18:04:13
Idézet: Ariel - 2008.11.16. 17:59:14
- épp elég büntetés az a támadónak, hogy két hétig tart a háború, és nem 3 napig. Valószínüleg legközelebb elkerüli ezt az ellenfelét.


Itt a lényeg. Ha már az első napon kapitulálnánk folyamatosan visszajárnának a nyakunkra könnyű győzelmet remélve! Minden tiszteletem a Moroflexé, de nem hiszem, hogy cirka kétheti küszködés után, majd 200 megnyert ütközet mellett nyerve ellenünk, mostanában visszajönnének még egy körre... (Remélem nem tévedek! )
Dátum: 2008.11.16. 17:50:48
Hát, ha beidomítasz egy állatot, akkor alaperejének és szintjének megfelelő mértékben sebzi az ellenfelet, szintjének megfelelő mértékben elnyel a téged ért sebzésekből, növeli a védekezésedet. Összességében szerintem megéri...
Dátum: 2008.11.16. 17:47:48
Ne vagyok jó a könnyűzenében, de ez tényleg annyira közismert...
Dátum: 2008.11.16. 17:45:15
Miklós helyett jó leszek én is?
Drakint úgy találhatod meg, hogy eléred a 8. szintet és a legendákban fogsz vele találkozni. Ott rákattintasz a nevére és kész is van a küldetés. (Lesz ilyen majd hordaparncsnokra, Orákilumra is)
Jó tanács! Fent van egy olyan, hogy gyorskereső, ha abba beírod Drakin nevét, döbbenetes mennyiségű találatot kapsz.
Dátum: 2008.11.16. 17:42:34
Amíg az Ép-d nem ér az összes Ép-d 15%-a fölé, addig senki, semmilyen módon nem képes megtámadni.
Dátum: 2008.11.16. 16:26:43
Az úgy nagyjából az... Ez nagyon tetszik...
Dátum: 2008.11.16. 16:25:26
Igen lányok, de ha valami lehetetlen marhasággal találkoztok, akkor írjátok fel légyszi a Panaszokon belül a Kvíz topicba, mert azt rendszeresen átnézi Hatsepsut és a rossz-túl speciális stb. kérdéseket törli is aktívan. Így legalább a játékostársakat megóvjuk attól, hogy folyamatosan HKK-t, Drizzt, Dűnét és hasonlókat firtató kérdéseket kapjanak.
Dátum: 2008.11.16. 16:17:50
Úgy van!
Dátum: 2008.11.16. 16:17:26
Köszi!
Dátum: 2008.11.16. 16:15:27
De, 48 óránként válthatod...
Dátum: 2008.11.16. 16:14:24
Hmm... Ezt tedd fel a Kvíz rovatba, de nem biztos, hogy megkapod a választ, ha csak nem jár fenn a feltevője... Hatsepsut meg tudná mondani, de kétlem, hogy kiadja az infot... De a kvíz a legolvasottabb topic, ott van a legjobb esélyed. (Amúgy melyik megyében van? )
Dátum: 2008.11.16. 16:09:24
Ha beírod ide, akkor Hatsepsut takarítja.