Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2008.11.22. 10:51:51
Idézet: Amateon - 2008.11.22. 10:31:41
Emberek, ki az a Drakin?


Nézd meg az aláírásom!
Dátum: 2008.11.22. 10:02:06
Írj privát üzenetet Hatsepsutnak, biztosan fog segíteni amint bejelentkezik.
Dátum: 2008.11.22. 09:55:42
Minden kedves végzetúrnak/úrnőnek! Van valakinek szüksége világ1-en egy erősen lesebzett Morfinderre az "Ölj meg egy állatot" küldetéshez? Én magam 14. szintű, rubin hordás végzetúr vagyok, Incubus néven, az IQ Betyároktól. Ha kell a segítségem, akkor keress meg itt vagy a játékban. Ellenszolgáltatást nem kérek! Ha őskövet kell lopnod, akkor is nézz el hozzám nyugodtan, nálam mindig van belőle egy nagy rakattal, lévén nem vagyok prémium játékos. Karakterem szintjéhez képest gyenge, verhető, nyugi. Más küldetésekben is szívesen segítek, ha tudok.

Jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.11.22. 09:50:24
Sok szerencsét!
Dátum: 2008.11.22. 09:43:41
A portyázás - portyázáspontok beállítása parancsot nézze meg. Ott van leírva, hogy vagy több portyapontot kap, de csak legalább önnel megegyező szintű karaktert támadhat, vagy fele mennyiséget, de akkor bizonyos mértékig lefelé is üthet. Viszont ha átállítja, akkor a jelenlegi összes portyapont elvész és legkorábban 48 óra múltán állíthatja vissza.
Dátum: 2008.11.22. 09:38:28
Szia Körte! Látom megjöttél te is! Hogy vagy?
Dátum: 2008.11.22. 09:32:51
Megkeveredik a gép, és egy másik kérdés helyes válaszát mutatja. De Hatsepsut megfigyelése szerint csak akkor, ha amúgy is rosszat tippeltünk. De a hiba okát még sajnos nem találták meg.
Dátum: 2008.11.22. 09:31:09
Akkor örülök. Tényleg csak arról van szó, hogy nem kedveli önt Fortuna... Amennyiben jól van fejlesztve a karakter, akkor higyje el, hosszú távon a gyengébb ellenfeleket biztosan el fogja verni. De van olyan bizony, hogy a gyengébbnek olyan szerencsésen dobál, önnek pedig olyan szerencsétlenül, hogy lehetetlen eredmények jönnek ki. De ha van az össz tulajdonságokban egy kb 20-30 pont különbség, és legalább azonos szintű a fegyverzet, akkor nem fognak előfordulni már ilyen őrületes eredmények. Szinte 0 az esélye (bár nem lehetetlen).
Dátum: 2008.11.22. 09:24:12
Idézet: Xanthippé - 2008.11.22. 09:21:38
Ja, és már szerencsepontom is van kettő is.


Nem erre a szerencsére gondoltam...
Mindegy. Ha sértődés lesz belőle, akkor inkább hagyjuk, elnézést kérek. Nem akartam megbántani.
Dátum: 2008.11.22. 09:17:22
Idézet: Xanthippé - 2008.11.22. 09:13:36
A küldetésben teljesítettem azt, hogy okozzak 30 pontnyi sebzést egyetlen körben, s példának okádék azt sem fogadta el a gép. Gondolom, csak nekem nem fogadta el. Nem tudom, miért pikkel rám.


Nem lehet, hogy akkor sebeztél ennyit, amikor téged támadtak? Ha jól emlékszem nincs benne a leírásában, de mindenkinek csak akkor fogadja el, ha ő támad.
Nem a gép pikkel rád, egyszerűen csak nincs szerencséd. Plusz ha az IQ-t meg a tau-t nem tolod, akkor nagyon nagyokat fogsz bekapni mágiából, amit nehéz kompenzálni...
Dátum: 2008.11.22. 09:07:47
Idézet: Edef - 2008.11.22. 09:02:49

Melyik szó nem illik a felsorolásba?
tudatturbó
kronokompenzáció
valóságformázás
szubtéri érzékelés

Halvány lila gőzöm sincs, csak tippeltem még hozzá a Kronokompenzációra és lám mi lett az eredménye:
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: fű nem terem

Na ez hogy jött össze?
Szerintem ilyen szavak hatására már a kompjúter is beadja a kulcsot...


Ez a hiba ritkán fordul elő, hogy véletlenül ilyen üzenetet kapsz, és szerencsére megfigyelések szerint csak akkor ha rosszat írsz be. Itt egyébként gyanítom hogy a "valóságformázás" lett volna a jó megoldás, ilyen szakértelemről ugyanis nem tudok VÚ-on.
A kérdés természetesen rossz. Egyrészt ugye kakukk-tojást keres, tehát eleve nem jó, másrészt 4. szint alatt esélytelen a szakértelmek ismerete, de utána sem feltétlenül, mert van aki lassabban növeli a szakikat (pl. én).
Dátum: 2008.11.22. 08:51:01
Nekem tetszett. Nagyon!

Majdnem akkorát röhögtem mint a Rokker Zsótin, amit hallgatok...
Dátum: 2008.11.22. 08:42:26
Ja meg a labdarugö...
Dátum: 2008.11.22. 08:40:33
Reméljük. Én ráérek. Szerzem ezerrel az LE-t, hogy rögtön tisztességesen elkezdhessek tölteni/építkezni.
Dátum: 2008.11.22. 08:35:01
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.22. 08:34:16
Ki a csapatkapitánya a spanyol labdarugö válogattyának?
David Villa
Sergio Ramos
Cesc Fabregas
Fernando Torras

Érdekes egy kérdés.


Az. Csak mondjuk két év múlva is ő lesz?
Dátum: 2008.11.22. 08:34:02
Na ja. Mondom a személyesen kedvenc viccemet (bár már nagyon régi, de talán lesz aki nem ismeri):

Három ország, az USA, Németország és Oroszország azon veszekszik, hogy melyikük katonái a legjobbak. Annyira elmérgesedik a vita, hogy végül az ENSZ felállít egy nemzetközi döntőbíróságot. Kiviszik a katonákat a Szahara szélére és megkapják a feladatot: keressenek a Szaharában egy tevét. Aki a leggyorsabban hoz egyet, na azok a legjobbak. Indulnak az amerikaiak, és 30 perc alatt már jönnek is a tevével.
- Ez hogy sikerült ilyen gyorsan? - kérdezi a bizottság.
Amerikai parancsnok büszkén:
- Műholdas keresést alkalmaztunk!
Indulnak a németek. 20 perc alatt ott a teve.
- Ez hihetetlen! Hogy voltak ilyen gyorsak?
Német parancsnok büszkén:
- Csatárláncot alkottunk! Átfésültük az egész sivatagot!
Indulnak az oroszok. 10 perc alatt visszajönnek, de egy hülyére vert elefántot hoznak, nem tevét.
- Hát... Maguk voltak a leggyorsabbak az igaz... De hát ez nem teve...
Elefánt kétségbeesetten:
- Teve vagyok! Teve vagyok!!!
Dátum: 2008.11.22. 08:25:10
Ha nem bánod, én meg nem cikizném tovább a férfiakat...
Legfeljebb ha bekerülök hozzátok, majd nyitunk klánfórumon vicc topicot.
Dátum: 2008.11.22. 08:12:48
Nincs szerencséd a randomnál, de nem kivételez a gép. Meg persze az sem mindegy, hogy te milyen tulajdonságokra tetted a pontjaidat. Mert pl az egészségnek, mágiának nem sok haszna van... A támadás-védekezés-IQ-taumaturgia viszont kiemelten hasznos. De úgy általában nem jókat dobott neked a gép.
Dátum: 2008.11.22. 08:09:29
Ok, jó reggelt. Na ha férfiakat kell cikizni, akkor egye fen, én is tudok azért párat...

- Miért vannak a szőke nő köldöke körül kék foltok?
- Mert vannak szőke férfiak is.

- Hogy lesznek öngyilkosok a férfiak?
- Leugranak az EGO-jukról az IQ-jukra...

- Melyik az egyetlen állat amelyik reggel kb. 5 mázsa, délben úgy nagyjából 150 kiló, este cirka 30 deka, éjjel meg 2 gramm?
- ???
- A férfi. Reggel: "Kelj már fel te marha!", délben: "Úgy eszel mint egy disznó!", este: "Jössz lefeküdni galambom?", éjjel: "Már megint alszol te tetű!"

Egészségetekre!
Dátum: 2008.11.21. 23:51:37
Itt leszek, de ma megyek aludni én is! Jóccakát hölgyeim, uram!