Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Byzon

Dátum: 2010.04.08. 18:30:15
Pedig mostanság csendesek voltunk és visszafogottak... Pár hónapja még tiszta sor lett volna a lepontozás, de most?
Dátum: 2010.04.08. 18:06:26
Na drága játékvezetés, kicsit sem érintettként beleszólok én is:

Akik így intézik a dolgokat, azok minimum egy "Kasszától való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" feliratot kibiggyesztenek.
Mellesleg normális esetben egy már elindult játékban regisztrálást megváltoztató szabályt esetleg ne módosítsunk, maximum a következő v4-en. De ez csak szerintem alapvető?
Dátum: 2010.04.07. 17:21:50
Még mindig ezen megy a szájkarate? Óh anyukám...
Dátum: 2010.04.07. 16:55:21
Idézet: BladeX - 2010.04.07. 16:50:25
Heló.
32-es a transzcendális projekcióm és kb. 1600 LE volt nálam és mégis elraboltak tőlem töbszöris 65-70 LE-t. Ez hogy lehet?


Nem háborús ellenfél volt?

Idézet: Sheila - 2010.04.07. 15:41:23
Szerintetek melyiket éri meg fejleszteni? A visszafogott fejlődést vagy az energiahasznosítást?


V3-on szóba jöhet az energiahasznosítás, amúgy a vf hasznosabb és messze erősebb.
Dátum: 2010.04.06. 19:00:21
Én ezt úgy ismertem:

- Messze van még a petefészek? - kérdezi az egyik sperma a másikat.
- Hát még sajna nagyon...
- Na akkor ez szopás...

Szintlépés után 5 percig nem mutat a lista nem?
Tökéletesen biztos portya Miklos-random miatt természetesen nincs, de 95%-ban legalább nyerem is az indított portyáim, na meg a projekciot viszonylag kevesen fejlesztik. Így túlnyomórészt ha otthagyja a karit nincs is nála LE. De ha szerencsém van és most bukott fel 15%-ról, akkor meg királyság.
Na meg ezt minden bántás nélkül mondom a játékos felé, de pl Paskovich kollégán egymagamban eddig majd félmillát kerestem.
Hát nem tudom Koc, messziről se vagyok pók, de 10-15k-nál kevesebbel minek menjek el portyázni? Én is szoktam néha nagyot szakítani, persze átlagban csak az üres Tp jön.
Dátum: 2010.04.04. 22:03:49
"Minden régi játékosnak"??? Nanananana!!! Én még nem beszéltem közös barátunkkal, én csak holnap szedem le a scripeteket, úgyhogy még ne általánosíts!
Bár lehet, hogy ha eddig kihagytam, akkor az event végét már megvárom, tisztán szeretnék versenyezni. Utána viszont nincs türelmem tovább a kvízekre.
Dátum: 2010.04.04. 00:32:03
Idézet: CaveMaN - 2010.04.03. 23:35:46
Én többek között ezek miatt nem indultam már most sem


Hasonló okokból (munka, magánélet) én már az előzőn se igazán Cave
Dátum: 2010.04.02. 11:38:25
Idézet: Vodkaslecso - 2010.04.02. 11:09:15
Idézet: Byzon - 2010.04.02. 10:33:06
Gratulálok a győzteseknek, szigorú elvek, kőkemény munka és remek stratégia. Mindenképpen tiszteletet érdemel. Szívből gratulálok!


a remek strategia es a 'mindenkeppen tisztelet' (LOL), az maszlag. azokat huzd ki, a vegen a 'szivbol' seggnyalas az maradjon, es akkor ugy teljesen frappans lesz.


Kedves Vodkaslecso. Köszönöm megtisztelő véleményedet. A magam részéről leírtam a sajátomat a győztes szövetséggel kapcsolatban. Ha nem is mindenben értek velük egyet (lásd Felhasználási feltételek megsértése topic) ezzel együtt egy versenyszerver megnyerésében igen sok munka, szervezés van, a szigorú elvek pedig Jeriko által bemutatott skype beszélgetésekre alapozva lettek mondva. És egyik sem olyan játékos hogy a szavaik tisztaságában kételkedni lehessen. Illetve kételkedni lehet, de nem nyilvánosan, csak ha az ember bizonyítani tudja a szavait.
Te mást sem csinálsz lassan, csak ócsárolsz. Nem zavar, hogy kb a világon senki nem ért egyet veled, ezt látom. Mocskolódsz, semmi mást nem teszel. Nekem végülis mindegy, már gyanítom neked is, egy elég kellemes bizonyítványt állítottál ki magadról, ezt viszont abszolút megérdemelten.
Egy jó tanács azért: amíg ilyen a stílusod senki nem veszi komolyan a szavaid. Vagy automatikusan átugorja a hsz-aid, vagy kinevet.
És személy szerint én is gratulálok a Büszke sas szövetségnek is, egyrészt eredményeik másrészt komoly türelmük okán, hogy elviseltek téged.
Dátum: 2010.04.02. 10:33:06
Gratulálok a győzteseknek, szigorú elvek, kőkemény munka és remek stratégia. Mindenképpen tiszteletet érdemel. Szívből gratulálok!
Nem tagadom, hogy valamelyest sarkítottam Jeriko, ahogy teszed azt most te is. Jelenleg egy versenyszerverről beszélünk tudtommal. Ide egészen pontosan milyen etikának kéne megfelelni a felhasználási feltételeken kívül?
A szabályok betartása mellett azokat magas fokon kihasználni: ez taktika. Hogy is mondjam csak: a v4 csapatverseny nem? És hol van az leírva hogy egy csapat max 35 fős lehet?
Ahogy a bemásolt skype beszélgetések alapján ti is kaptatok felajánlást építésre, nem multiktol, nem haveroktól, gondolom ők is kaptak. Ha ti ezt nem használjátok, hát az egy önkorlátozás. De ezeket az erkölcsi elveket talán nem kéne piedesztálra állítani és mindenkitől megkövetelni, mert ez nem egy általános moralitási alapelv, ez egy döntés, amivel a saját (és talán mások) szemében is felértékelődik majd a győzelmetek, de semmiképpen sem kötelező mérce, etalon.
Istenem, hogy milyen állati jó a kibicnek
Már meg ne haragudjatok, de kívülállóként, ha már végignyálaztam ezt az 5 oldalt, had mondjam el a saját véleményemet az ügyben, noha a v4 messze nem érint.

Az első v4-et megnyerték a Hegylakók. A másodikat megnyerte az Ájjatfajm. Nagyjából ugyanazok a karakterek adták ki ezt a két szövit, a játék régi nagy motorosai, remek taktikával, sok idő ráfordítási lehetőséggel és hajlammal, a játék abszolút ismeretével. Ránézésre a felsorolt szövik egyike nagyjából most is ezekből a karikból tevődik össze.
A másik csapat ki-be lépkedés. Hmm... Technikailag biztosan nem sérti a felhasználási feltételeket. Őszintén szólva én már nagyon vártam valami ilyesmit valakitől. Egyszerű az oka. Nagyon profán példával: ha egy ország katonai ereje túl nagy (jelenleg: túl sokkal több tapasztalat, gépidő, stb) akkor azt főképpen összefogással lehet a többi országnak megtörni. A háborúkban elfogadott taktika a játékban a kilépkedés a szöviből. Itt se történik más. Összefogtak és együtt lepofozzák esetlegesen a Csak Tornyosokat. Ha most nem, hát a következő v4-en már biztosan, mert tapasztaltabbak lesznek.
Nem jelent ez biztosan multizást. Egyszerűen megbeszéljük: vagyunk 70-enen mondjuk. Eddig mindig 2. helyen szoptunk emögött a bagázs mögött, épp ideje, hogy leverjük őket. Most ti 35-en lesztek benn a végén, legközelebb meg mi 35-en. És kész. Várható volt. Egy erős csapat előbb-utóbb kitermeli a maga ellenfelét. Most is ez történt. Nem etikus? Na és? Mi az etikus?

ui. Jeriko: ha Csuhi és Egon nem lépett volna be egymáshoz ütögetni, akkor ott se lett volna gáz anno, nem vontak volna vissza, csak a szabály módosult volna esetleg. Ez most is megtörténhet. De ha megnyerik és nem multiztak, akkor ezt senki el nem veheti tőlük.
Dátum: 2010.04.01. 12:01:31
Függ az elfogott lény alapszintjétől és méretétől is. Ennek is van amúgy mérete (apró, kisebb, óriási, stb) csak nem írja ki. Meg ugye alapszintje is. Emiatt változó a sajtolásért kapott LE.
Dátum: 2010.04.01. 11:21:08
Idézet: Habbobitas - 2010.04.01. 09:59:29
Hirtelen egy nyúl lett a profilképem. hogy tudnám eltüntetni?


Sehogy.
Majd húsvét után eltűnik, addig mindenkinek ez a képe, valamilyen nyuszi. Nem kell miatta aggódni vissza fog jönni a képed kedden.
Dátum: 2010.04.01. 10:59:02
amazon nyársalóművész
Dátum: 2010.04.01. 10:46:59
Idézet: Vodkaslecso - 2010.04.01. 10:45:02
Baraty!!

latom hogy aktiv vagy pajti ;]

koszonjuk a ma reggeli ajandekot, szep volt jo volt, most mar takaritsuk el szepen ;]

thx


Merem remélni marad húsvét végéig. Kell egy kis bolondozás.
Dátum: 2010.04.01. 09:34:23
Olyan... Micimackóból a Füles benarkózott és punk hajat csináltatott, majd túladagolta magát és kidőlt jellege van a képnek...
Dátum: 2010.04.01. 09:24:50
Idézet: Tony Ramirez - 2010.04.01. 09:19:26
Idézet: Byzon - 2010.04.01. 09:18:17
Fogtam rettenetes mókust... Komolyan gondolkodom a megtartásán, de úgy nincs értelme ha visszaváltozik húsvét után


idomítsd nyugodtan, Miklós ezt írta:
"A befogott és beidomított spéci dögök megmaradnak, bár ki tudja, lehet, hogy egy pár hónap múlva mutálódnak valami rádióaktív izévé..."


Köszönöm, megnyugtattál Mókuuuuuuuuuus