Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Traki

Oldal: 1
Sziasztok .Döntetlenes küldihez keresek segítséget . Marcush De Warren v1 20 as szint .
Hmm köszönöm a tudományos válaszokat . Az a helyzet hogy 2 év kihagyás után indultam újra , azzal hittel , hogy jó irányba változott a vu . Ebből kiindulva , idáig csak kudarc , pontosan ugyan úgy mint mikor töröltem .Miért is mondom ezt ?Talán azért mert egy jó pár kvízen túl vagyok , pályafutásom során , és megvallva az őszintét , egy két "xd" kategóriájú kérdés is szerepel az adatbázisban .Ha szerepel az adatbázisban, akkor valószínűsíthető hogy azokat elfogadták. Nem biztos 100% ig , lehet egy számítástechnikailag túl képzett egyén , fogta magát, betette . Esetemben oltári nagy lexikális tudást igényel kérdésem megválaszolása, kimásolni a googléba és az első lehetséges pontot megjelölni .
Oh köszönöm szépen . csinálják szépen a kedvet a kezdéshez gratulálok .Küldetés természetesen bekapcsolva , értelmezésemben még az is szerepelt hogy olyan kérdést feltehetek ami már szerepelt, ellenben arra törekedtem hogy használhatót találjak és még a küldim sem teljesül. no egy hamar nem lesz ebből játék így .

Eddigi kérdéseid értékelései: 0 jó, 1 rossz, 0 törölni.
Eddig 106 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 94 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.
Legutoljára feltett kérdésed
Mekkora a Tisza vízgyűjtő területe ?

157000 km2
365000 km2
25 km2
25000 km2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Dátum: 2012.04.16. 21:41:58
Akkor már ez se maradjon . V5 Trakk Ok : Ugyan az .
Dátum: 2008.12.28. 10:48:30
Ritkán forumozok , talán ez az elsö ,de hátha olvassa valaki aki értékeli a hozászólásokat .
Véleményem kezdetbe pozitív volt , jó volt a játékmenet , jó volt a történet , lehetet csatázni , de ez mostanra megváltozott .
Átment negatívba , azon gondolkozok hogy inkább letöltöm a super mariot és azzal játszok . Az legalább az észszerüség határain belül van .Ez a játék az elsö 6-7 szintig van az észszerüség határain belül utánna ez elvész . miért mondom ezt , a készítök ,(akik remélem olvassák legalább a véleményeket ) összekavarták egy kicsit a dolgokat . ügye nem választották külön hogy pl legyen egy banda aki áldoz a játékra meg legyen egy aki nem . Gondolok itt az ösköre . Én személy szerint áldoztam rá egy keveset , azt hiszem 4 smst de többet nem tudok . Van olyan aki százával veszi a dolgokat , van olyan aki semmit nem vesz .Innentöl kezdve a pénzesebbek játékává kezd elmenni a dolog. Minnél többet költ rá annál többet tud fejlödni . (Lélekkútkisütés , prémium tagság , felszerelés stb.)aki meg nem költ vagy keveset költ az (ingyenes játékra) az lemarad . minnél tovább nem költ annál nagyobb a lemaradása , és elöbb utóbb behozhatatlan lesz. A másik nagyon fontos dolog amit akár lehet az elöbbihez kapcsolni, minnél magasabb szinten tart az illetö annál magasabb szintröl támadhatnak le pl én 12 15 szintek csak úgy püfölnek . Ez valaki szerint észszerü? tudom én is letámadhatok meg támadtam is de mire belejön az ember eltelik egy kis idö meg mindent kipróbál . az a véleményem erröl hogy ennek a játéknak arró kellene szólni ki mennyire birja kihasználni az egy szint adta lehetöségeket gondolok itt arra hogy gyorsan végigvadászatja , meg nem jó helyekre költi el a szerzett leet vagy okosan vegyesen csinálja a dolgokat és szintjén belül jól megerösödik lásd Tru. bár fogalmam sincs hogy csinálta nekem egy kicsit büzlik a dolog de ez az ö dolga ügyeseb nállam ennyi.Ezen nem kellene a játék készitöinek gondolkodni ?Tudom sokba , rettentö sokba kerül egy ilyen volumenü játéknak az elkészítése , de akkor miért hirdeti ingyenesnek . Tudom a választ attól függetlenül hogy csak éretségim van nincs felsöbb papirom pláne nem marketing területen csak kiváncsi lennék mások véleményére . Ha már a játék véleményezésöröl szól ez az egész megkérdezném , hogy miért kell átverni az embereket , de föleg a fiatalabb korosztályt ? Egyszerüen értelmetlenné vált a játék számomra hogy költöttem rá haladtam nem költök rá nem haladok , pláne ha bejelentkezek , és látom nap mint nap hogy ingyenes van kiirva.
Még várok egy kicsit , ha nem lesz pozitív változás ezekre a véleményekre kiszálok mert ez igy nem buli .
Oldal: 1