Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Odassyan

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.06. 20:30:36
Helló!

Nézd meg ezt a linket és az ott lévő kódot írd be lécci:) ezzel nekem segítesz:) ha megnyitod akk megtudod h ez csak egy verseny és nekem ahhoz h nyerjek a te szavazatodra is szükségem lenne:) remélem segítesz:) előre is köszi:)
Jah és az ott lévő kódot ne felejtsd el beírni mert csak akkor kapom meg a szavazatod!!!:D

és lécci minden nap nézd meg ugyan így!!!:) napi 1x lehet szavazni 1 embernek

http://www.vizipipa.net/index.php?userid=101538

Üdv. Szobi
Én T-Mobile-os vagyok de szerintem mindegyik szolgáltató kezd sz***r lenni.. Egyre jobban emelik az árakat. Emlékszem még régebben (pár éve) jóval olcsóbbak voltak a percdíjak és bevezették feltöltőkártyás módszerre azt h vannak olyan tarifák amért vannak havidíjak 600 ft körül telefonáláson kívül. Mondjuk én T-Mobile-os révén szerencsém van annyiban h legtöbb ismerősöm T-mobile-os és ezért olcsón hívom őket + előfizettem arra h havi 1800Ft-ért 900 percet lebeszélhetek havonta hálózaton belül hálózaton belül és vezetékesre, hétköznap este 10-től reggel 7-ig és egész 7végén használhatom ezt a szolgáltatást:) és télleg hasznos mert van olyan időszakom h mind a 900 percet lebeszélem egy hónap alatt és összeszámoltam h a legolcsóbb percdíjal mennyi lenne ha nem lenne ez a szolgáltatás, és kijött kb 30-40ezer ft-ra:D szóval néha vannak jó dolgok de kezdenek akk is sz**rok lenni.. a legtöbb dolog már egyre drágább ahogy a telefonok is.. ez úgy értem h 20-30 ezerért a legtöbb telefont amit lehet venni 1 rakás sz***r az árához képes mert kb fele annyi lenne max.. de ha ért az ember a telefonokhoz akk tudja h hol és milyet érdemes megvenni...
Dátum: 2009.01.12. 21:13:40
itt pesten is kb annyiba kerülnek és ha mozi hétvan akk télleg 300-500Ft-ok a jegyek, monduk ami drágább mozi itt azaz imax (3d mozi) itt minden fil 3D-s és vmennyivel drágábbak a jegyek viszont nem sokkal.. am én már rég voltam moziba nem vagyok olyan mozifüggő inkább DVD-n nézem meg a filmeket. Úgy vmivel olcsóbbak:D
Dátum: 2009.01.12. 21:10:27
igen, ha jól tudom akk csak ezzel a 2 féle módszerrel lehet bár az ajánlásba nem vagyok biztos de ha tévednék javítsatok ki! De ennél több fajta módszer nincs..
Dátum: 2009.01.11. 16:09:08
Nekem sokan ajánlották a Halálfutam c. filmet. Azt mondták nagyon jó mivel sok benne a jó effekt:) csak az a kár h feliratosan megy a mozikba még mindig. De ha lesz vmikor is szinkronosan v csak dvd-n lesz úgyakk megnézem. Szóval ajánlom mindenkinek:) Jah és még 1 kis érdekesség, ajánlom mindenkinek ezt az oldalt: http://filmek.divxlive.hu/ itt fent vannak a legújabb és régebbi filmek is:) ingyenesen nézhető viszont nem lehet letölteni, de az oldalon végig lehet nézni a filmeket divx web player-el:) az oldalon szinte csak 5.1-es hangú moziminőségű filmek vannak, én nagyon szeretem ezt az oldalt szóval ajánlom mindenkinek!!! Nem kell mást tenni mint regisztrálni és már is nézheted a filmeket teljesen INGYEN:) Nem kell semmit se befizetni + akár bárki feltölthet az oldalra filmet:) AJÁNLOM MINDENKINEK!!!:)

http://filmek.divxlive.hu/
Dátum: 2009.01.11. 13:21:20
jah és a feltett kérdéseimre kb 80-90%-ban mindenki helyesen válaszolt:)
Dátum: 2009.01.10. 20:56:14
Nekem szerencsére eddig elfogadták az összes kérdésem és jó értékelést kapott. Am én sem értem ezeket amikor feltesznek egy olyan kérdést h takarodj, és vagy 1 órán keresztűl keresem.. én már nyomtam olyat amivel szavaztam h nem jó mert túl lexikális kérdés. Nem tudom minek teszenk fel ezek olyan kérdést h a tudásához legalább tanárnak kell lenned.. Pedig én is csak könnyű kérdéseket teszek fel amik szerintem egyszerűen megválaszolhatós és sokan ismerik. Eddig szerencsére nem kaptam még rossz értékelést és remélem ezután se fogok..
Dátum: 2008.11.16. 20:15:10
Idézet: Alienkiller - 2008.11.16. 17:34:11
Idézet: winnie - 2008.11.16. 15:39:14
Idézet: RNorbi - 2008.11.16. 15:05:25
Hello!!!!
Bocs hogy ide írok de nem tudom hogy kell új topic-ot nyitni!!!!
Szerintem jót tenne a játéknak 1 piac ahol el lehetne adni más játékosnak a cuccaidat!!!!!!!!


van ilyen, lélekkufárnak hívják. amit te eladsz, azt egy másik játékos megveszi.


Nem egészen erre gondolt . Amire Ő gondolt olyan a játék készítők jelenlegi bevallása szerint sose lesz. Se piac, se aukciósház, se cserekereskedelem. Semmi olyan, ami a játékosok közötti kereskedelmet biztosíthatja.


pedig jó lenne mert akk lehetne küzdeni a jó cuccokért is amit eladnak:D plusz ha eladnék vmit akk meg lehetne határozni az árát is.. szóval szerintem jó 5let lenne mert gladiátoron is van ilyen és ottis jó cuccokat tudtam beszerezni olcsón és ügyesen, úgy h tudtam mikor mit kell csinálni:P szóval jó 5let lenne:D
Dátum: 2008.11.16. 18:20:09
Üdv mindenkinek x)

Nekem az infó tanárom ajánlotta mert eléggé sokat jáccik ilyen játékokkal:D mondjuk én is jáccottam eddig ilyen játékokkal, meg most is pl Galactica, Lord Of Fantasy, Bite Fight:) és mostmár ezzel is:D jó kis játék, eléggé változatos a bite fight-hoz képes és ez teccik benni;) és remélem hamar felfejlődök:D

További jó játékot mindenkinek és Sok Sikert!!! x)
Oldal: 1