Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dante83

Oldal: 1
Melyik országban van Botosán?

Magyarország
Románia
Ausztria
Szlovákia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Én próba kép beirtam a Google-ba és rögtön kiadta a helyes választ.
Ehhez miért kell lexikális tudás?
Dátum: 2008.10.04. 16:32:57
Azt nem lehetne megoldani,hogy az ősöveknek legyen egy meghatározott értéke lélekenergiában kifejevze!
Ugyebár a lélekkufárnál bizonyos tárgyakhoz kizárólag ősövek ellenében lehet hozzájutni.Azért látom ezt fontosnak,hogy aki nem vesz őskövet az teljes mértékben elesik ezen a tárgyak birtoklásának lehetőségétől,pedig lenne annyi lélekenergiája,hogy megvegye...
Ennyit akartam!Köszönöm a lehetőséget!
Dátum: 2008.10.04. 16:22:40
Magam részéről gyémántként mind1,hogy lesznek-e portyapontok vagy sem.Jó taktikával lehet sikeres játékot játszani.Akárki akármit mond,a gyémántok a leggyengébbek a harcban.Meglátásom szerint,nem a portyák számával van gond,hanem az előnyt az jeleni,hogy 1 szinttel gyengébbeket is lehet ütni.Nyilvánvalóan a lehetséges lista aljáról válogat mindenki.1 szinttel gyengébbek pedig mindig lesznek!Éppen ezért én sokszor el merészkedek a 70 százalékos hátrányig is.
Akkor most magam ellen beszélek: A gyengébbeknek az nyújtana legnagyobb védelmet ha az eggyel nagyobb szintűek nem üthetnék őket!3x meggondolnám,hogy a velem azonos szintűeket megtámadjam-e...Ezzel szerintem vissza lehetne szorítani a portyázások számát!Sőt az élbolyban lévők is egymást ütnék,nem pedig a nagyszámú könnyű prédából mazsolázgatnának!
(De jó stratégiával az ebből adódó hátrányom is ledolgozható... pl. legalább 100 cselekvésponttal lépek szintet...,a többit már tudjátok!)
1 a lényeg:kizárólag veled azonos szintű,vagy erősebb játékost támadhass és megoldódik ez a probléma!
Köszönöm a lehetőséget!Ennyit akartam!
Oldal: 1