Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - wardum

Oldal: 123
Dátum: 2017.06.28. 18:37:40
Ezt a szirént hogyan lehet megvenni? Szerettem volna kiváltani mint első csatlós, de hiába van nálam a megfelelő mennyiségű kavics, nem engedi megvenni.

Sejtem persze, hogy mi lehet a megoldás, de az apróbetűs rész kimaradt a leírásnál...
Dátum: 2017.05.17. 14:07:10
Szia!

Valamilyen fétis, és egy azt használni képes (legalább 50. szintű) állat kell hozzá. Fétiseket elsősorban a különböző eventeken lehet szerezni, például a most folyamatban lévő végzet vermében ha befejezed mind a 25 szintet, máris jár a veremfétis. Ennél bővebben lásd: http://vegzetur.wikidot.com/allatok-evolucioja . Ha valami nem világos, nyugodtan keress privát üzenetben.
Dátum: 2017.03.24. 18:10:36
Köszi a bíztatást!
Dátum: 2017.03.24. 11:51:50
Azt hiszem, ezt elkönyvelhetjük félsikernek Végülis nem óriási dolgot kérünk

ma, 11:31István
Szia.

Továbbitottam a kérésedet a fejlesztők felé. Van esély rá, hogy az event végére lecsökkentik a szintkövetelményt.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2017.03.21. 10:52:54
Esetleg arra lesz lehetőség, hogy event után megvárjam a 65. szintet és úgy veszem át a kincsgyűjtőt?

Nem értem egyébként hol van ebben a logika, hogy ne tudjuk átvenni. Kifejezetten igazságtalannak érzem. Használni úgysem tudom, de azért ha a kedvem úgy tartja, miért ne dönthetnék úgy, hogy nekem mégis arra van szükségem? Érdekes módon a bölcsesség pajzsát, a myto detektorokat és a préselőt megvehetem előre, pedig azokat sem tudom használni ameddig el nem értem a megfelelő szintet, a különbség mindössze annyi, hogy azokat bármikor megvehetem, a kincsgyűjtők pedig csak eventen beszerezhetők. Az event végétől számítva nagyjából 3 hét fog kelleni a 65. szinthez, őszintén örülnék, ha nem kellene fél évet várni.
Dátum: 2017.03.15. 13:00:10
Nem igazán tudtam megfejteni, hogy ennek hol lenne a helye, ezért ide írom.

Csak engem borít ki egy kicsit, hogy valentinnapkor csináltak befizetési akciót meg csoda hogy nem színezték egy hétre rózsaszínre az egész játékot, a mai nap meg le van tojva? Persze nem bánom, hogy nem cserélik le egy napra a karakterem képét Petőfire, de azért zavar, hogy az összes amerikából átvett idiótaságot belefűzik a játékba, nemzetünk hőseiről pedig nincs semmiféle megemlékezés.
Dátum: 2017.03.15. 12:53:13
V6-on szintén él még három darab, bár szerintem azok még ma meg lesznek nyúzva.

Már mikor megjelent az idei eseménytervezet, akkor is úgy gondoltam, hogy túl sűrű lesz ez az év eleje, de a fene gondolta, hogy ennyire
Dátum: 2017.02.01. 16:21:24
Milyen jól tettem, hogy elkezdtem feljegyezni decemberben, kik átkoztak meg De amúgy jah, szivatás ez a feladat. Pl v3-on 46-os karimmal tök esélyes megoldani. Tehetnétek be ilyen esetekre valami alternatívát, hogy kevésbé látványosan legyenek a kisebbek ellehetetlenítve...
Dátum: 2017.01.26. 15:34:24
Kristálypont nemhogy nincs bőven, egy felesleges darab sincs. A kalandok tényleg égetik brutálisan, és ha nincs elég kiégett akkor általában kristálypontból préselek. A kihívások ezt sehogy nem bírják kompenzálni főleg hogy a portyapont faktort sikerült iszonyatosan túlterhelni az szb-vel és a csatlós arénával. Lehetne erre is kitalálni valami okosat a közeljövőben.

mod: helyesírás
Dátum: 2017.01.25. 21:30:58
Használom ismételhető küldik miatt, de nem szeretem. Elcseszett rendszere van. A csata olyan szinten random mint mikor frissen regisztrált karival nekimész valakinek mert a mentor azt kéri. A csatlósok ÉP-je nevetségesen kevés. A felszerelések ára totál el van szállva. 1000 törmelék egyetlen arany fókusz. Összesen nem szereztem még 1000 törmeléket. A barna myto szerzése is lassú, körülményes. Ha az ember őskőből csinálja, annyit kell rá költeni, mintha rommá tápolnánk 2 karaktert de sem gyakorlati sem eszmei szinten nincs haszna, hiszen nem megy el helyettem szb-t ütni, nem csinálja az eventeket, és senki nem fog megdícsérni, hogy "Húba*meg, de izmos csatlósaid vannak", szóval nem is igazán értem, hogy miért kellene nekem ezzel komolyabban foglalkozni?

#nempuccs
Dátum: 2017.01.25. 21:14:44
1. király
2. nem izgat
3. a 20 diránium. igás állat nemiszerve. az idomítás mestere szerintem maradhatna, én már többször is vettem.
4. szuper
5. remek.

Tényleg jó lenne valami alternatíva arra is, hogy ne egyesével kelljen kibontogatni az asztrálkincseket. Tudom, hogy VIP funkcióval lehet, de azért gondoljunk azokra is, akik nem fizetnek a játékért, csak élvezni szeretnék azt.
Dátum: 2016.12.13. 19:01:44
Arról volt szó, hogy lehet darálni. Vegtére is toplista nincs, havonta fix mennyiségű szint van. Szerintem teljesen mindegy, hogy egy óra alatt tolják le az emberek vagy eltökölnek vele egész hónapban.
Dátum: 2016.12.13. 12:43:19
40 milliós kérdés: Lehet bontatlan ajándékot is találni, vagy ne is reménykedjünk ilyesmiben?
Dátum: 2016.12.10. 16:49:16
Azon már rég nem kesergek hogy a 40. szintű karim totál esélytelen az eventen, 60. szint alatt úgysem nyújt semmiféle élvezetet a játék, de hogy a 101. szintűt is szivatjátok... van kincskereső szkarabeuszom, elárulom, 3 nap alatt találtam vele kb 6-7 darab ajándékot. Még 2-3 napig talán elvagyok a tavalyról megmaradt csomagokkal, de képtelenség hogy ilyen aránnyal minden nap teljesítsem a feladatot
Dátum: 2016.12.08. 17:32:14
Ez így idáig tiszta sor, de a valódi kérdés szerintem az, hogy ha már alapból kavicshiányban szenved a nép, akkor miből építed fel a kristályosítót olyan szintre? Gauss bácsinak köszönhetően nem kell matekzseninek lenni ahhoz, hogy kiszámold hogy a 100. szintű kristályosító 505000 kavicsba kerülne. Ez még maximális taglétszámmal is fejenként közel 14500 kavics.
Dátum: 2016.12.08. 15:12:32
Az ötlet alapvetően nem rossz, csak szerintem nem elég hatásos. Ha nagyon tolom a bringát akkor lépek jobb esetben 2, maximum 3 szintet havonta. Ez a te megkötésed alapján lenne havi 80-120 kiégett, abban az esetben ha volna olyan ember a szövetségemben, aki eléggé el van eresztve kaviccsal hogy feltolja 40. szintre a kristályosítót. Na most a 120 kiégett nekem 6 napi préselést tud fedezni és kifújt. Az adott hónap hátralévő 24-25 napján, naponta kell vennem a kristályitalt hogy tudjak préselni. Pillanatnyilag a legjobb kufárolcsóbbítós cuccommal veszem darabját 7500LE-ért, és naponta 3,3[*] darabot kell vegyek, hogy tudjak préselni. Ez azt jelenti, hogy havonta 25*3,3*7500 azaz 618750LE-t kell csak arra költsek hogy tudjak sárga mytokronitot szerezni.

*: A pontos matek érdekében nem számoltam a naponta vadászatból, portyából, hűséégbónuszból befolyó nagyon minimális mennyiségű kiégettet, a kalandok kristálypont igénye bőven fedezi a differenciát.

A megoldást inkább ott keresném, hogy vagy megemelném többszörösére (az ötszöröse egész baráti lenne) a szubtéri érzékelés szaki maximumát, vagy ha nagyon muszáj, akkor a koncentrált érzékelés Af-fel tenném ugyanezt. Ezen kívül szerintem teljesen értelmetlen, hogy csak az 1000 feletti mennyiségből lehet préselni. A maradékot meg csak azért tároljam hogy 150 szinttel feljebbről járjanak a nyakamra lopkodni...

Esetleg ha minden kötél szakad, lehetne tehermentesíteni a kiégett őskő faktort azzal, hogy emelünk a kihívásért járó kristálypontokon, de ezzel a nagy kihívó májszterek számára a kalandok szinte nulla befektetéssel teljesíthetővé válnának ami újabb hisztihullámhoz vezetne.
Dátum: 2016.11.21. 19:19:42
Az esélytelenek nyugalmával teszem fel a kérdést, de egész véletlenül valaki nem keres V3-on döntetlenezős partnert 35. - 45. szint közötti tartományban?
Dátum: 2016.11.11. 00:14:19
Ha felkönyvjelzőzöd az eladás gombot, akkor ki van kerülve vele a confirm meg a legörgetés. Csak kattintgatsz a linkre a könyvjelzősávon, és adja elfelé ameddig van nálad. Én így nyitom az asztrálkincseket és a mytocsomagokat is. Sőt kb mindent így csinálok ami ötnél több ismétlést kíván.
Dátum: 2016.11.04. 17:49:09
Amennyire én tudom, az asztrális kincsnél csak az fix, hogy 20% esély van a kheszon törmelékre (35000 bontott kincsig, utána egyre növekszik), a többi pedig teljesen véletlenszerű, így tulajdonképpen ahány ember, annyi féle minta fog kijönni. Akár az is összejöhet hogy te bontasz egymás után 100 asztrális követ. Persze erre az esély elhanyagolhatóan kicsi, de elméletileg nem lehetetlen.
Dátum: 2016.11.01. 15:42:30
Végre valaki kimondta! Tök igazad van. 10 pont.
Oldal: 123