Felhasználónév: Jelszó:
Szereted-e, használod-e rendszeresen a csatlós arénát?
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Ez NEM csatlós puccs
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Ez NEM csatlós puccs
1. hozzászólás - 2017.01.25. 17:35:06
Érdekel, hogy a fórumozók milyen arányban izgulnak a csatlós arénára. Ki is fejthető a válasz, hogy pl. csak a tápért, csak a játékélményért, stb.

Hangsúlyozom, nem csatlós puccs, ha jobb híján ez a vonal megy, akkor ez megy.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.15
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ez NEM csatlós puccs
2. hozzászólás - 2017.01.25. 18:03:29 (Válasz Offsboy #1 hozzászólására.)
Csak táp, 0 élmény.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.41
közkedveltmistFérfi
Végzetúr tehetség
246 hozzászólás
Profil megtekintése
3. hozzászólás - 2017.01.25. 18:10:17
Nem tudom, mit kéne szavaznom, mert ugyan nem szeretem, de rendszeresen használom...
7 pp-ért egy ismétlő... szóval muszáj.
Pontszám: 9.09
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
4. hozzászólás - 2017.01.25. 18:23:04 (Válasz Offsboy #1 hozzászólására.)
Én szeretem, színesíti a játékot. Mondjuk lehetne berakni több kheszon törmelék szerzési lehetőséget, mert így kissé drága mulatság...
A hozzászólást Dozer módosította 2017.01.25. 18:23:50-kor
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 6.35
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3288 hozzászólás
Profil megtekintése
5. hozzászólás - 2017.01.25. 18:28:53
Szerintem lenne benne fantázia, mégpedig igen sok, csak fel kéne építeni. Kicsit gyorsabb iterációkkal, mint most és részletesebben felmérni az igényeket. Lásd erőforrások szerzésének problémája, toplista bővítés.
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.77
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
6. hozzászólás - 2017.01.25. 18:30:33 (Válasz mist #3 hozzászólására.)
Pont ugyan ez . Két kérdésre egy válasz várni
Pontszám: 9.02
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
7. hozzászólás - 2017.01.25. 18:37:04
Nem szeretem. Csak táp. Az egész arról szól, hogy még még még többet fizessünk ha nem akarunk lemaradni.

A harc rendszer is egyenlő a nullával, az első varázslat dönt. Csatlósok ÉP-jét meg kellene szorozni és akkor lenne értelme a többi tulajdonságnak. Jelenleg minden csak dísz.

Minden olyan fejlesztésre nyitott vagyok ami színesíti a csatlós harcot és nem arra megy rá, hogy vonjuk be még 4 csatlóst a harcba és vegyünk nekik túl árazott felszerelést.
Túlzásnak érzem, hogy több mint 100 őskő kell egy csatlós egyetlen cuccához magasabb szinten míg a karakterre 40 őskő kell csak.

Mivel 1000 kheszon kell egy arany lélekfókuszhoz és az arany lélekfókusz szükséglete exponenciálisan növekszik, ezért belátható, hogy az 1db-os drop még viccnek is rossz. A minimum egy random lenne 1-20 között.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.01.25. 18:39:35-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.38
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
8. hozzászólás - 2017.01.25. 18:59:40
Csak a küldetés miatt csinálom, nem szeretem.
Iszonyatos őskő költsége van (lenne)! Többe kerül, mint a karakter tápolása és a vágóállatok fejlesztése és sajtolása együttesen!!!
Mellesleg nagyon "felemelő", amikor akár 300-400-zal kisebb harci erejű csatlósok lesimáznak (4:0)!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.54
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
9. hozzászólás - 2017.01.25. 19:11:00
Egy sötét őskő bányának tartom,ahol az elit a kis csatlósaival játszhat egymás ellen.

A szövetségi bajnokságba kellene invesztálni ezt az erőt..

Bár mondhatom, amikor a 5 % irányítja a dolgokat.

Nem puccs, csak egy sarkos vélemény.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2017.01.25. 19:11:19-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.02
közkedveltwardumFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
10. hozzászólás - 2017.01.25. 21:30:58
Használom ismételhető küldik miatt, de nem szeretem. Elcseszett rendszere van. A csata olyan szinten random mint mikor frissen regisztrált karival nekimész valakinek mert a mentor azt kéri. A csatlósok ÉP-je nevetségesen kevés. A felszerelések ára totál el van szállva. 1000 törmelék egyetlen arany fókusz. Összesen nem szereztem még 1000 törmeléket. A barna myto szerzése is lassú, körülményes. Ha az ember őskőből csinálja, annyit kell rá költeni, mintha rommá tápolnánk 2 karaktert de sem gyakorlati sem eszmei szinten nincs haszna, hiszen nem megy el helyettem szb-t ütni, nem csinálja az eventeket, és senki nem fog megdícsérni, hogy "Húba*meg, de izmos csatlósaid vannak", szóval nem is igazán értem, hogy miért kellene nekem ezzel komolyabban foglalkozni?

#nempuccs
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.69
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3288 hozzászólás
Profil megtekintése
11. hozzászólás - 2017.01.25. 21:47:05 (Válasz wardum #10 hozzászólására.)
Ebben elég masszív mértékben van igazságtartalom
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.51
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
393 hozzászólás
Profil megtekintése
12. hozzászólás - 2017.01.25. 23:19:15
Hasznalom, de csak a kenyszertap miatt. Valoban egy ido utan irrealisan megdragulnak a cuccok, nekem pl jelenleg kheszonbol eselytelen fedezni oskot meg nrm koltok ra amig arcon tudom csapni a kevesebb dinariumert jaro celpontokat. Kuldi beakadasra is jo, barna myto meg nem jon olyan gyorsan, hogy nagyon raporogjek a dinariumra
Anno: Eliteninja
Pontszám: 7.57
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
416 hozzászólás
Profil megtekintése
13. hozzászólás - 2017.01.26. 06:36:29
Nagyon kényszeresnek érzem az egészet, még is használom(egy ideig), mert ha nem nagyon lemaradok. Magasabb szinten felszerelni a csatlósokat kész rémálom, drága mulatság. Személy szerint egyszer fizettem érte komolyabban, többször nem fogok. Játékélmény terén így ebben a formában élvezhetetlen, napi 10 monoton kattintás és kész. Sok opció nincs... Úgy érzem, mintha 4 másik karaktert fejlesztenék azzal a különbséggel, hogy itt nincsenek szakértelmek és AF-ek.

Hamarosan jön a csatlós bajnokság, ami arról szól majd/az nyeri, aki a legmagasabb és legjobban felszerelt csatlósokkal rendelkezik(aki nem sajnál horrorisztikus összegeket kifizetni). Mondhatni egyre "kreatívabbá" válik a játék!

Nem győzöm magam ismételni, hogy a legnagyobb baklövést a csatlósokkal(fétisek) és a csatlós arénával követte el a JV! TÖ nagymértékű fejlesztése szempontjából lassan már csak a pénztárca vastagsága szab határt. Majdnem teljesen elveszítette varázsát a kezdetekben még kreatív, élvezetes és nem utolsó sorban megfizethető VÚ!
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.95
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
14. hozzászólás - 2017.01.26. 07:04:19
Hm, valóban rosszul tettem fel a kérdést, a 12 hozzászólásból 8an használják, de nem szeretik...egyedül Lannak és Dozernek tetszik a felszólalók közül. Csak van akkor egy olyan a levegőben, amit sejtettem, és talán mégsem az én értékítéletemmel van akkora baj.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.77
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
15. hozzászólás - 2017.01.26. 07:44:42 (Válasz Offsboy #14 hozzászólására.)
Nincs baj az értékítéleteddel, talán soha nem is volt.

Ha csak a tényeket vesszük, amit Wardum is leírt, akkor is már komoly kérdéseket vetnek fel amiket itt gyorsan digitális táblára vetek.

Csak számoljuk ki, hogy 10 kattintás / Nap, az mennyire jön ki forintra. Mennyi a befektetett tőke, mennyi ebből a valós haszon ?

Valóban megéri ?

Írtam annak idején, hogy ez a csatlós aréna, csak visa kártya felmutatásával lesz "élvezhető"...
A hozzászólást Don Firenze módosította 2017.01.26. 07:45:27-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.03
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
16. hozzászólás - 2017.01.26. 08:02:53
Nem puccs?
Kár, az tetszene.

A csatlósaréna egy dologra jó, plusz egy ismételhető küldi. Azt pedig jóval egyszerűbben is meg lehetne oldani, mint ahogyan a készpénzért király vagyok dolgot is, amire még esetleg használható ez a csodaság.

Persze én az egész csatlós rendszert az első pillanattól hibának tartom.
Báró Samedi
Pontszám: 8.00
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
17. hozzászólás - 2017.01.26. 08:07:04
Nem lenne vele semmi baj, ha a felszerelés ára nem növekedne ennyire durván. A karakterre vehető cucc őskő igénye is beáll egy bizonyos szinten (45-50). Akkor a csatlós ami még csak nem is a "főkarakter" és ráadásul 4 van, később 5,6,7...majd határ a csillagos ég, az ő felszerelésüknek az ára miért növekszik ennyire durván? Itt is lehetne egy maximum.

Kheszont meg ki kellene venni úgy, ahogy van. Jelenleg csak dísz. Ami esik semmire nem elég, csak azért van, hogy rálehessen mondani: "Nem kötelező fizetni, megoldható anélkül is". A minimum egy random mennyiség lenne 1-20 között, jelenleg csak az értékesebb mytók helyett dobálja, mint értelmetlen szemetet.

Nagyon jó ötlet a csatlós bajnoki, de ahhoz előbb rendbe kellene tenni a harcrendszert. Ha így marad, csak egy újabb idegekkel játszó random lenne.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.39
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
18. hozzászólás - 2017.01.26. 08:56:20
Én is nyomom, és perverz módon kicsit még élvezem is. De amit a többiek felvetettek (kényszertáp, teljesen irreálisan elszállt őskő igény, érthetetlenül alacsony ÉP), azok szerintem is problémásak. Komoly reformra lenne szükség a csatlós bajnoki előtt, ha egyáltalán szükség van egy ilyen újdonságra.
Pontszám: 8.86
közkedveltMadDogFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
19. hozzászólás - 2017.01.26. 09:06:54 (Válasz Offsboy #1 hozzászólására.)
A csatlós arénát jómagam használom és bajom az ALAP ötlettel nincs, igy adtam egy igen szavazot rá! Hogy bármilyen élvezetet is nyújtana azt nem vettem észre, de mint az előttem felszólalók, igy én is ismételhető küldetésnek stabilan használom, valamint nyomom, hogy ne maradjak le(még egy ideig)! Viszont a minél több harcba hivható csatlós már túlzás, főleg a sok felszerelés miatt!
Eddig a játékban az emberek próbálták minél optimálisabban kihasználni a lehetőségeket, az erőforrásaikat és az szerint fejlődni! A csatlós arénával ez lassan elveszti ezt az élményt! Megvettem pár felszerelést a csatlósoknak és kaptam 210TÖ-t! Na már most ehhez nem kellett számolni semmilyen LE/TP arányt, nem kell taktikázni, hogy most milyen esszenciával mit csináljak, vagy mi legyen a következő lépés! Csupán egy erőforrás kell hozzá, legyen ősköved és vedd meg! Nekem igy nagyon lebutitott lett az aréna lényege!
Pontszám: 7.13
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
20. hozzászólás - 2017.01.26. 12:56:14
nem használom, mivel csak egy masszív "pay to win" funkcióról van szó
nem, hogy + játékélményt nem ad, egyenesen játékélmény romboló szerintem, a karakter fejlesztés teljesen háttérbe szorul a csatlósok miatt (aki önti bele a pénzt, annak már nem is nagyon kell tulajdonságot fejlesztenie)
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2017.01.26. 13:01:43-kor

Pontszám: 8.77
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője