Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csikasz1

Oldal: 1
Dátum: 2014.06.09. 16:45:47
Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, hogy amikor a játék elkezdődött a férjem kezdett el játszani, és mint végzetúr kezdte el. Időközben ő megunta a játékot és átvettem a karaktert tőle . De mit mondjak igen zavaró a számomra, hogy nem vágzetúr vagyok hanem úrnő. Lehet-e valamit csinálni a karakteremmel vagy sem? Ez lenne a kérdésem. Előre is köszönöm a választ.

Üdv: Csikasz1
Dátum: 2010.01.10. 20:05:25
Hello!

Én is szeretném megváltoztatni az avatarom képét.Prémium tag vagyok, de eddig nem bírtam rájönni hogy kell változtatni rajta.Csak ennyi lenne a kérdésem. Köszi előre is a választ.Csikasz
Dátum: 2009.01.20. 13:11:41
Ma az egyik csatámnál ez jött ki:

Pein végzetúrat támadtam.
A csata leírása távirati stílusban :
Energia lövedéket dobtam:elugrott -5 Ép
Méregfelhőt lövelt :elugrottam -15Ép
Támadtam : -45Ép, Állatom támadt :-5Ép
Pein támadt :0 sebzés
Támadtam :-35Ép, álatom támadt:0 sebzés
Pein Támadt :-24Ép, állata támadt: -1Ép
Támadtam :-45Ép,állatom támadt: 0 sebzés


Öszegzés:
Én okoztam -145Ép veszteséget
Pein okozott -29Ép veszteséget

Ezután írja: " Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja a kegyelemdöfést és ájultan esel össze.
De nekem még maradt 59Ép-m.
Na ez hogy lehet? Ha valaki tudja a választ írja már meg a titkot.
Dátum: 2009.01.20. 10:43:05
Ki a halál istene a Túlélők Földjén?

Leah *
Chara'din
Raia
Elenios

Soha nem találkoztam a "Túlélők Földjén" játékkal . S szerintem még vannak jó páran így. Spec gyanús.
Dátum: 2008.12.13. 21:42:16
Én momentán nem vagyok focirajongó .Ebből kifolyólag azoktól a kérdésektől a frász kerülget , amik azután érdeklődnek :" Ki nyerte meg ezt vagy azt a bajnokságot , vagy ki, mikor, hol játszik, stb. ". Fogalmam sincs, mivel nem követem figyelemmel. Spec gyanús nekem minden ilyen kérdés.
Oldal: 1