Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mefist

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.14. 09:00:42
Akkor az lesz az. Hogy az a... :S Köszönöm!
Dátum: 2010.11.14. 08:36:36
Amikor ma ránéztem az AF menüre, hogy megnézzem összejött e már a kompenzáció első szintjéhez ez fogadott..."Jelenleg 0,408 AF pontod van." Eltűnt kerek 3 pontom!!! Ilyenkor mi van? Nem költöttem el semmire.
Dátum: 2009.01.04. 21:21:44
Idézet: Mortu - 2009.01.04. 00:15:45
A világ sorozatgyilkosainak hány százaléka tevékenykedik az Egyesült Államokban?
85%
28%
40%
65%

Kit érdekel? Nagyon fontos lehet, hogy tudjam...


Kaptam 1 ilyen kérdést....

"Kinek a nevéhez fűződik a Kinetikus gázelmélet?" ( Mivan?Mindig is utáltam a kémiát. )

vagy kaptam ilyet is....

"Ki a modern, nagyfelbontású televízió rendszer feltalálója?" ( 7 éve nem nézek tévét.Ami érdekel azt meg megnézem a neten bármiröl legyen szó. )

Mert ezek pont érdekelnek és beletartozik az érdeklődési körömbe.Jah és persze marha fontos lehet,hogy tudjam is.Ezentul akkor úgy értékelem a kérdéseket...
A. Ha nem tudom akkor ez biztos érdektelen lexikális tudás lehet.
B.Ha nem tudom akkor erre csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
C.Ha nem tudom akkor ez 100%,hogy speciális kérdés és csak 1 bizonyos réteg tudja a választ valamint érdektelen lexikális tudás.
D.Jó kérdés.(Ennek az esélye 50% mert vagy tudom vagy nem.)

Nektek igazábol semmilyen kérdést nem lehet feltenni.Kérdeztem már biologiábol,földrajzbol,komolyzenéböl,általános alap tudásbol de úgy látom minden hiába.Ne csodálkozzatok ha olyan kérdéseket kaptok mint amit minap olvastam a fórumon....
"Milyen évet írunk most?"
Hát komolyan mondom ilyen kérdések valók nektek mert aki PL nem tudja mennyi liter vér van az emberi testben (ez nem lexikális tudás) az csak ilyen alapokat érdemel.Ha valamit nem tudtok az nem jelenti azt,hogy speckos kérdés vagy,hogy lexikális tudás.Azért mert más tudja és pont te nem az IJ.Mondjuk neked a földrajz speckos kérdés vagy lexikális tudás és te a bioszban vagy otthon..A másiknak meg pont nem.Bioszbol kuka mint állat viszont földrajbol és töriböl meg penge és neki a biosz speckos kérdés.Remélem érti mindenki mi a szitú.Azért kiváncsi lennék milyen kérdéseket szeretnétek mert ugye ha már kviz játék és valamit nem tudok akkor se kapok a fejemhez,hogy jaj de hülye vagyok ezt mé nem tudom.Nekem vannak ilyenkor barátaim.Az 1ik legjobb spanom a Google!!!Ha már 1 könyvet nem vagytok hajlandóak kinyitni,hogy tágítsátok a látókörötöket akkor legalább ott a net használjátok ki.Megkockáztatom azt is,hogy jobban jártok vele mint 1 könyvel.A következő kérdésem már most tudom mi lesz.
"Hány lába van egy 100%ig egészséges embernek?"
Bár én már most biztosra veszem,hogy azt fogom rá értékelésnek kapni,hogy speckos kérdés vagy,hogy lexikális tudás.De azért 1 probát teszek vele hátha bejön.
Dátum: 2009.01.03. 23:03:03
Idézet: Kocos - 2009.01.03. 22:11:42
Mi volt Jézus Krisztus eredeti foglalkozása?
Takács
Kereskedő
Ács
Földműves


Volt neki?


Jah volt neki szakmája de én úgy tudtam asztalos volt vagy mi fene.Sámlikat asztalokat meg ilyeneket rakott össze.
Dátum: 2009.01.03. 22:06:58
Linkelem az 1ik kérdésemet.Valaki mondja már meg nekem,hogy ebben hol van helyesírási hiba.Légyszíves!Valaki világosítson már fel mert én nem találtam 1et se. -.-

http://kiss68laci.extra.hu/viewer.php?file=cgyew3skxeh0lwwtyaw5.jpg
Dátum: 2008.12.30. 17:28:24
Van 1 ilyen kérdés...

A perzeidák az egy...

-indiai vallási csoport
-ógörög nép
-meteorraj
-szürrealista festő társaság

A szerzője 1 meteorrajra gondolt am az nem perzeidák hanem PERSEIDÁK!Legalább a helyes írásra figyeljetek oda mert a 2 szó teljesen mást jelent. :
Dátum: 2008.12.15. 08:47:37
Van 1 ilyen kérdés,hogy ki vezeti a legyen őn is milliomost.Én ugy tudtam Vágó István vezeti erre benyögi nekem,hogy Vágó Iván. xD Valaki azért ellenőrizhetné az ilyeneket.
Dátum: 2008.11.21. 22:48:37
A Khaosz serege tagfelvételt hirdet!Lélekkút kész van.1es őrtorony kész van.Teljesen demokratikus a szövetség.Kötelező adó nincs.(Talán majd 1x ha leszünk vagy 15en bár akkor se egetverő.)Jelenleg 5tagot számol a szövetségünk.Ehez várunk még 3 aktív tagot.
Oldal: 1