Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.05.02. 13:59:01
Igen, amit írsz én a morális részével akadtam ki, azzal hogy a fair playt hangsúlyozzák,s közben nem ezt mutatják a számok.

A többivel egyetértek, legyen erről szó. Legyenek ilyen ügyesek, és oldják meg. Ám akkor ne jöjjenek, azzal, hogy mindezt egyedül oldották meg

Jelen esetben 1+2 szövetség csak nehézségek árán tudott ellökni az első helyről, ez mutatja az erőnket.
Dátum: 2016.05.02. 12:36:13
Nos, mielőtt ilyen butaságot fröcsögnél jobban tennéd, ha tájékozódnál. Az Akadémia és a Hullaszag R.t egy gyökérből származik,de külön utakon jár.
A legutóbbi közös héten is, Őket kellett támadnunk, hogy biztosan meg legyen a hét.
A Hullaszag R.t mindig is a győzelemre törekedett, soha nem feküdtünk le senkinek sem, és még az Akadémia segítségét sem vettük igénybe.
Tény, volt egy rossz megállapodásunk, ahol át lettünk verve.
Tény az, hogy van egy Akadémiánk, ahol nagyszerű játékosok vannak, akik minket fognak majd erősíteni.
Tény az is, hogy ez a hét nem jött össze, úgy ahogy gondoltuk
Tény, az is, hogy az ász két vezérét is elküldtem melegebb éghajlatra a fair play szellemében.
S mi is történt?
Az előző héten, a fair play szellemében(külön kiemelem), persze az Ász és két csatlósa folyamatosan minket támadott, de még így is a végsőkig harcoltunk.
Ellenszélben is meg volt az esélyünk a győzelemre. Nem adtuk fel, és folyamatosan tartottuk magunkat. Egyeseknek van tartása, másokat mások tartanak.
Szóval ezen információk tekintetében, jó lenne, ha kinyitnád a szemed, s picit jobban megismernél minket.

Végezettül:
S igen az is tény, hogy mindenki ránk vadászik...
Dátum: 2016.05.02. 12:01:03
2/1
Hát igen...ha nem lehet használni a google keresőt, akkor már baj van
Dátum: 2016.04.25. 12:02:59
1/1

Grat az Akadémiának, szépen harcoltatok. Bár sokkal jobb eredményt értettek volna el, ha nem lenne pár fék játékos a szövetségetekben.
Dátum: 2016.04.22. 07:26:37
Szerintem is jó választás a Nyuszi banda, bár ha zöld lennél, jöhetnél hozzánk(bár az meredek lenne)
A Nyuszikról annyit kell tudnod, hogy remek csapat, van pár jó értelmben vett "állat" Nyuszi, Kacsa, meg egy orvosi ló...
Most már szb taktika nincs, de magasak az épületei, segítenek, és remek a hangulat. Már ha Azeryn elemében van.
Dátum: 2016.04.19. 11:21:38
Annak idején ilyen volt a Thrillion

S persze amit leírtál így van.ˇˇ

Nagymama a halálos ágyán:
- Mindig jó gyerek voltál, ezért rád hagyom a farmomat, beleértve a nagy házat, az istállót, a munkagépeket és 22 milliót!
- Hű, nagymama - lelkendezik az unoka. - Nem is tudtam, hogy ilyen gazdag vagy! És hol van ez a farm?
- A Facebookon...

Nos kb. ez lesz belőle.
Remek, és nagyon köszönjük.
Dátum: 2016.04.18. 12:03:44
5/5

Gratulálok az Akadémiának, akik először indultak...s rögtön másodikok lettek.
Dátum: 2016.04.18. 09:56:28
Sok sikert és jó költést, minden V4-esnek.
Grat!
Dátum: 2016.04.14. 12:49:41
Egy kérdésem van, mond és abba már belegondoltál, hogy egyszer valamit Te vagy a cég normálisan megcsinál akkor nem kellene vele foglalkozni ?
Mert helyes amit írsz,s egyet is értek vele, de ha összességében nézem akkor, bizony az úgy kezdődött, hogy valaki tőletek megint hibázott.
S persze megint mások szívnak.
Dátum: 2016.04.14. 11:52:33
Szerintem azt is ki fogják írni az ügyfél szolira, hogy az event alatt elkövetett hibákért nem a cég felelős, kvázi "nem a zsömle kicsi,végzeturak, hanem a pofátok nagy.Kicsit átgondolva és újraértelmezve a Mester szavait.
Teszem azt, ha az egész rendszerbe sebtiben nyúltalak bele, akkor én fogadni merek bármibe, hogy domino effekt lesz...
Dátum: 2016.04.14. 07:11:14
Azért gondold át kérlek szépen. Egy ember. Az az egy ember szerinted nem készült erre, nem fizetett ? A megák nem olcsó dolgok, szóval vegyük és nézzük innen is.
Node.
Egy embernek 10 20 % lesz kevesebb, mert valami történt, ami nem az ő hibájuk ( ez a végén fog kiderülni), mert a programozás démona rosszul rakta össze a képletet. Ámde azaz ember, s itt visszakanyarodok, fizetett. S most ahogy Ő is, és más is, azzal kell szembesülnie, hogy egy hiba miatt az eddig elért event eredményeinek az x %át elveszik.
Ugye ez a Fair Play ?
Dátum: 2016.04.13. 14:26:43
Amúgy mostanában hibát hibára halmoztok, nem de ?

Ez is remekül sikerült...
Dátum: 2016.04.13. 08:17:46
Sikeresen megtörtént átadás, bár nem minden ment zökkentő mentesen...mondhatni, hogy az őrzök hozták a formájukat.

Dátum: 2016.04.12. 07:09:35
Jaj,de örülök, akkor még egy karaktert amortizálhatsz le Sok sikert és mindent bele
Dátum: 2016.04.11. 18:06:36
Szia Engem nagyon érdekel, ez a dolog, mert akkor megint multizhatnék,majd zárolnák a két karakterem közül az egyiket.
S azt hiszem ez lenne az
Amúgy örülök, hogy távozol, mert a legjobbaknak kell a hely
Amúgy sok sikert az életbe!
Dátum: 2016.04.11. 12:03:47
4/4

Grat a "picuriaknak" is mert, a gyakadémia megint tarolt.
Dátum: 2016.04.04. 18:12:28
Akkor ötleteljünk.

Kacor király asztrális arany koronája
Zöld Péter kryxónium pallosa
Ábelesz-kóbelesz zafír kristály
A rest jány esszenciakonverterre