Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.08.08. 21:50:24
Valami történik, a fórumban nem de ?



Már várom a következő fordulót...olvastam ma egy vicces üzenetet nálunk, mondom ahan...persze kiszólt a lyuk a gödörből
Dátum: 2016.08.08. 19:00:17
Néha Démon a szenny mocsarába is le kell ereszkedni, hogy az Eretneket, és az olyan féléket, mint amilyen Te vagy legyőzzük. Vérükkel tisztul meg a lelkünk, az Istencsászár óv minket tudásával, a benne való hitünk tesz minket legyőzhetetlenné. Szolgáló vagyok,a Mindenség Urának parancsait követem, téren, időn, véren, át és keresztül.
Dátum: 2016.08.08. 18:37:14
Csak a legjobbaktól lehet, tanulni

Mondjuk én tudom, ki Az (Démon), mondjuk azt is, hogy v5-n egy szövetségben vagyunk

Szóval én csak akkor mondom meg, hogy ki ő, ha megmondod mire gondolt Pilinszky János 1971.július.12 Napján.Lent a Balaton partján, miközben Rachmaninov egyik remekművét hallgatta

S, ahogy nézem egy remek kör volt.

Várjuk a CserisNyuszikat.
Dátum: 2016.08.08. 16:17:45
Grat!
Dátum: 2016.08.08. 16:17:10
1/1
Dátum: 2016.08.06. 20:36:50
Vikin ez van:

"Washington, D.C. (pontosabban a washingtoni Nulla mérföldkő) a é. sz. 38° 53′ 42″, ny. h. 77° 02′ 11″ fekszik. Területe 177.0 km², ebből 159,0 km² szárazföld és 18,0 km² víz. Délkeleti, északkeleti és északnyugati irányból Maryland állam veszi körül, nyugati szomszédja Virginia. Megtöri a két szomszédos állam határát, amely egyébként a Potomac folyó déli partján húzódik. A Potomacon kívül a Kerületnek még két természetes vízfolyása van: az Anacostia folyó és a Rock Creek patak. Három mesterséges víztározója a Dalecarlia víztározó, mely Maryland felől északnyugati határát metszi; a McMillan víztározó ar Howard Egyetem közelében; és a Georgetown víztározó Georgetown felett. Washington, D.C. legmagasabb pontja 125 méter, Tenleytownnál. A legmélyebb pontok gyakorlatilag a tenger szintjén találhatók: a teljes Anacostia-part és a Potomac partja a felső folyást (Little Falls – Chain Bridge) kivéve. Az Isabel hurrikán 2003. szeptember 18-án megemelte a vízszintet, a Kerületben egy halálos áldozatot szedett és hatalmas anyagi károkkal járt. D.C. földrajzi középpontja a 4th Street NW, az L Street NW és a New York Avenue NW közelében található (nem, mint sokan vélik, a Capitolium kupolája alatt). Washington sajátos földrajzi pontjai még a Theodore Roosevelt-sziget, a Columbia-sziget, a Három Nővér szigetecskéi és a Hains Point."
Dátum: 2016.08.05. 14:01:27
Mára csak ennyi:

Shostakovich: Cello Concerto No.1 - Capucon & Gergiev
https://youtu.be/-TWg-RJRXG8
Dátum: 2016.08.04. 10:15:49
Az ember változik, de amit tett vagy tenni fog..az mindig meg marad valahol. Legalábbis szeretném, hogy ami fontos az megmaradjon...ami persze naivság

Cesar Cui - Kaleidoscope for violin and piano, Op. 50
https://youtu.be/43ETzJUOXLo
Dátum: 2016.08.03. 20:06:30
Ezt nem tartom akkora gondnak, bár kellemetlen bug. Szerintem az script fagyott ki, vagy a rutin nem futott le a megfelelő időben.Vagy mindkettő egyszerre.
Dátum: 2016.08.03. 14:13:46
Alex Fender - Hrutka Róbert: Trapéz és korlát

https://youtu.be/6mmNff2xQFw

Van ami örök. Ilyen Pilinszky versei, vagy Rachmaninov dallamai...
Dátum: 2016.08.03. 08:17:30
A 3-as világ szabályai a következőképpen módosultak:
- Lélekszívásnál az ellenfél a teljes, elszívott LE-t elveszti, nem csak egy részét.
- A portyázásban szerzett LE-nek van egy szorzója, amely a legyőzött karakter győzelmeinek és vereségeinek arányától függ. Ebbe az arányba most már nem számítanak bele a klónok és egyéb NPC-k ellen elért győzelmek, és ezenfelül lett egy maximuma, 15.
- bekerült (szintén csak a 3. világra) 2 új, 100. szintű relikvia, a béke ezüst és arany harsonája. Ezek a relikviák lélekszívás elleni védelmet adnak, segítendő az új szabályokhoz való alkalmazkodást."


Ezt találtam.Nem írok semmi többet, mert emlékeim szerint nem volt ilyen kitétel, de elképzelhető,hogy most én tévedek ezzel kapcsolatban.
Dátum: 2016.08.02. 21:21:14
A legjobb megoldás, az lenne, hogy 400-ig meglenne az összes tárgy.
Szerintem nem kell szintkorlát, mert ezzel is a süllyedő hajóból merítik ki a vizet.
Javaslat.
200 fölé,új kihívásokat leprogramozni. Összetett kaland rendszer, mondjuk egy 7 állomásos, szörny labirintus.
Mondjuk.
Dátum: 2016.08.02. 20:44:50
Én ráérek 11 ig, addig megcsinálom a neveket, a tulajdonság értékeket, utána csak le kell programozni.
Amúgy grat.
Ebben Te vagy az első!
Dátum: 2016.08.02. 20:39:30
Szerintem meg kellene kérni kedves fejlesztő urat, hogy legalább 300 ig legyen már meg minden...
Dátum: 2016.08.02. 16:17:46
Az üres helyre be lehet kerülni. Csak küldeni kell egy jó magas üzenetet a Behonak, így. LadyA.98999.Neved.
A telefonszám 90-es.
Aki előbb küldi, azé lesz a havi plecsni.
Tessék,csak tessék!

S, hogy ne legyen off.

Szerintem is törölt.
Dátum: 2016.08.01. 17:30:28
Szia!

Kérlek írj a szövetségedről, mutasd be pár szóban
Dátum: 2016.08.01. 12:37:42
5/4

S persze, szeretnék gratulálni, Baratynak,Miklósnak,Dikó úrnak, hogy végeláthatatlan szakértelmükkel, győzelemhez segítették az ász csapát.

Remélem, a győzelmükhöz, kapnak egy beho jelvényt.

S csak reménykedni tudok, hogy ez csak egy apró hiba volt, ami csak minket sújtott.

S itt jelezném, hogy megint ahogy eddig is. Dobogón végeztünk.Ilyen hátszél és ellenfél támogatás mellett.

Plusz szeretném itt megköszöni taktikusunknak, hogy felvette a kesztyűt, s győzelemre vezetett minket.

Ezenkívül, az akadémia elmegy ragyás Biri néni ülőgumójába, szőrfát hasogatni.



ps:

A cseri kezd olyan lenni, mint az etesi cefre . Üt. Nagyon és nagyot üt. A következő körben pedig, jó lesz mindenkinek figyelni rájuk.
Grat Nektek!


ps, ps:
Inkvizítor vs Démon 1:0
Dátum: 2016.08.01. 11:01:31
Tegnap vadásztam 200-at, s vagy 3-4 esett Szóval akik írták, 200 vadászat=3 kő azt mondom reális.
Ezzel a beho okoz, pár álmatlan éjszakát a Kardoskútiaknak.
Dátum: 2016.08.01. 08:08:21
https://youtu.be/DMzmUrD_M3o

Reggel van
Dátum: 2016.07.31. 22:32:38
Oda teszünk, ahonnan jövünk !
/Hullaszag R.t /


Szóval nem fogjuk megadni magunkat, s ha már dühöngő része...el kell mondanom, hogy eléggé idegesít az akadémia.

Lehet, ezzel a bögrével verem őket fejbe