Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
961. hozzászólás - 2016.07.25. 10:44:07
Ez mennyire etikus?


"Sziasztok!

V5-on az A HIT PAJZSA szövetségben 1 db aktív karakter van, mindenki katakombában van és ő egyedül csinálja az SZB-t. Úgy tudom, ez szabálytalan, minimum 3 aktív karakternek kellene lennie a szövetségben ahhoz, hogy tudjon SZB-zni.
Fentiek miatt az X szövetség nevében az A Hit Pajzsa szövetség kizárását az SZB-ből.
Köszönöm.

Szia.

Megnéztem a szövetségben az aktiv tagokat, és 3 aktiv tagja van jelenleg a szövetségnek. Sajnos nem tudjuk kizárni az SZB-ből.

További jó játékot!


Szia

Jelenleg (és tegnap is) a szövetség taglistájában, ami bárki által megtekinthető, 1 db olyan karakter van, aki nincs katakombában. Mindenki más ott ül.
Mi számít aktív karakternek, ha nem ez?

Szia.

Sehol nincs olyan szabály leirva, hogy az a karakter aki katakombában ül, az inaktivnak számit. Az az inaktiv, aki nem lép be a játékba. A katakombás kari ha belépked, az aktiv tag.

További jó játékot!"

Ez konkrétan visszaélés, miért nem lehet ezzel valamit kezdeni?
Pontszám: 8.74
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
962. hozzászólás - 2016.07.25. 10:52:40 (Válasz Kwisatz #961 hozzászólására.)
Egyetértek. Ha nincs ilyen szabály MÉG, akkor legyen. SEMMILYEN szempontból ne számítson aktív karakternek a katában ücsörgő karakter.

Se, SzB. , se szöviküldi, se semmi.
Báró Samedi
Pontszám: 8.29
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
963. hozzászólás - 2016.07.25. 11:40:01 (Válasz Azazel #962 hozzászólására.)
Támogatom!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.43
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
787 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
964. hozzászólás - 2016.07.25. 11:51:03
Érdekes a szövetségi küldetésnél meg ha Bemegyek katakombákba 12 órára és közben felvesznek társaim egy küldetést akkor én már inaktívnak számítok. A küldetés leírásában meg az van ha nem vagy aktív. Pedig folyamatosan aktív vagyok még is megkapom rá a büntető szorzót.


Szövetségi bajnokságban ezek szerint akár mindenki lehet katakombákban csak 2 naponta eleg belépni. :-)

Talán ezeket is rendbe kéne rakni, a leírásokat egyértelművé tenn.
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.57
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
965. hozzászólás - 2016.07.25. 12:09:37 (Válasz Unr34l #964 hozzászólására.)
Dobjatok be V6ra is egy ilyen szövit, és a komoly szb-zők elintézik helyettetek a lobbit.

Az ÜSZ jól mondta sajnos az aktivitás meghatározását, Miklós is ennek a topicnak az elején hasonlóan fogalmazott:
Az aktivitást a következőképpen határozzuk meg: legalább 3 olyan 20. szintű tagja van, akinek az aktivitása nem piros. Amennyiben ezen szövetségek száma nem osztható 4-gyel, benevezünk még 1-3 nem aktív szövetséget: amelynek 2 aktív tagja van; amelynek 1 aktív tagja van;

Tényleg érdekes, hogy a szövetségi küldetéseknél - pont ahol nincs jelentősége a katkombának, mert ha nem szerez elég TP-t úgysem kap jutalmat -, ott basztatva van aki katázik, itt meg ahol ennél egyértelműbb visszaélést nem is lehetne az SZB-vel elkövetni, nincs jelentősége a katakombának.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.10
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
966. hozzászólás - 2016.07.25. 12:21:25 (Válasz Kwisatz #961 hozzászólására.)
Büyökék is ezt tették ellenünk...mit mondjak...ha nem szabálytalan akkor szabályos. Nézd, a Beho a szavát másította meg egy hete...
Amúgy:
Én az szb alatt finomítanám a multi figyelőt, mert ugye ha másik játszik két karakterrel.

Amúgy még így is...

4/3
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.25. 12:28:01-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.04
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
967. hozzászólás - 2016.07.25. 12:25:20 (Válasz Offsboy #965 hozzászólására.)
A Hullaszag R.t az elejétől lobbizik a tiszta játék mellett, de vagy nincs kapacitás vagy valami ökörség miatt nem valósul meg semmi.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.25. 12:25:29-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.04
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
968. hozzászólás - 2016.07.25. 12:39:17 (Válasz Don Firenze #967 hozzászólására.)
Szélmalomharc...változtass nevet, Inkvizítor...Don Quijote
Báró Samedi
Pontszám: 7.44
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
969. hozzászólás - 2016.07.25. 12:45:28 (Válasz Azazel #968 hozzászólására.)
Amíg a Hullaszag R.t a V6 szerven van, addig maradok. Tudom, hogy szélmalom harc amit vívok, és teljesen felesleges koptatnom a billentyűzetet.
Alapvetően a gond, a multizó karakterekkel, és a katában lévő,de egy emberrel taktikát író szövetségekkel van.
Ezenkívül vannak kisebb nagyobb problémák,de mint tudjuk Démon. Ha nem sérti a szabályzatot akkor szabályos. Különben is a rendezők fent tartják a változtatás jogát..
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.25
kedvelt tagKaylNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
970. hozzászólás - 2016.07.25. 13:44:40 (Válasz Don Firenze #969 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2016.07.25. 12:45:28
Alapvetően a gond, a multizó karakterekkel, és szövetségekkel van.
Idézet: Don Firenze - 2016.07.25. 12:25:20
A Hullaszag R.t az elejétől lobbizik a tiszta játék mellett, de vagy nincs kapacitás vagy valami ökörség miatt nem valósul meg semmi.
Idézet: Don Firenze - 2016.07.25. 12:21:25
Én az szb alatt finomítanám a multi figyelőt, mert ugye ha másik játszik két karakterrel.

Mondja ezeket az akit többször zároltak, köztük multizásért is.
---
Pontszám: 5
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
971. hozzászólás - 2016.07.25. 14:05:26 (Válasz Kayl #970 hozzászólására.)
Az a múltban volt, és vállaltam a fórumon ezt. Ezt is. Szóval, ha engem megbüntettek, akkor az szb-ben multizó karaktereket is kapják meg a magukét, ha ilyen vétséget követnek el.
Apropó a multi.
Egy időben voltam a Nyusziknál, és Galaxisban ez tény. A multit pedig akkor kaptam, mikor szövetséges társamat kémleltem a heti szint x 4 szerencse miatt.A hulláknál. Ezzel nem módosítottam az állást, és nem vittem és hoztam információkat.
Más, még ami felmerül velem kapcsolatban ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.25
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
972. hozzászólás - 2016.07.25. 14:17:43 (Válasz Don Firenze #971 hozzászólására.)
Úgy tudom, volt valami közöd a Kennedy gyilkossághoz is...

Én v5-n multiztam annó....volt két külön karakterem, de sosem éltem vissza velük semmilyen módon.
Báró Samedi
Pontszám: 8.30
kedvelt tagKaylNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
973. hozzászólás - 2016.07.25. 14:58:43 (Válasz Don Firenze #971 hozzászólására.)
Mese habbal.
A mai napig multizol (csak óvatosabban), ha valamire nagyon kíváncsi vagy egy másik szövetségben, bepróbálkozol egy kis szintű karival. Tagadhatod, mert a Beholder nem fektet energiát ilyesmi lenyomozásába és büntetésébe. Így más játékosok sem bizonyíthatják az ilyesféle tetteid, ha be nem vallod, persze nem fogod, azt is tagadod/nem ismered el amit több különböző érdekeltségű játékos egyértelműen bizonyít, hogy nem úgy van ahogy te gondolod.
Mondhatod azt is, hogy csak kémkedés küldetéshez multiztál, ezt sem tudod bizonyítani, se más az ellenkezőjét.
Csak az a bizonyos, hogy multiztál. Úgy, hogy a Beholder zárolt érte véglegesen és azon ritka alkalmakkor amikor rászánják magukat, nem szoktak mellé lőni.
Tehát hiába próbálod bagatellizálni, mocskos vagy és így prédikálsz a tisztaság fontosságáról.
---
Pontszám: 5
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
974. hozzászólás - 2016.07.25. 15:02:45 (Válasz Kayl #973 hozzászólására.)
Tudod ezt valamivel alátámasztani?
Báró Samedi
Pontszám: 7.45
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
975. hozzászólás - 2016.07.25. 15:14:01 (Válasz Kayl #973 hozzászólására.)
Kérlek szépen bizonyítsd be, hogy multizom, vagy amennyiben nem tudod, akkor kérlek szépen korrigáld Magad, mert hazugnak nevezlek.

Tudod, persze ismered a karakterem....vagy nem. Az összes eddigi szövetségeimben én voltam a motor, az ember aki képes beáldozni magát egy nagyobb jó érdekében.
A szövetségünk (Hullaszag R.t), mint írtam profi alapokra épül, így nem csak kincs, háború,szb, építési statisztika van, hanem ezeket a számokat, elemzem és hasonlítom össze az előző hetekkel.
Mikor megbuktam, sajnos nem volt időm kivárni, a kémlelési időt, és rosszul döntöttem.
Ezenkívül,a nem adok és nem viszek elv alapján, mindig oda tettem magam, és az adott szövetségért hajtottam.
Másik.
Az, hogy kizártak, az egy dolog, itt az elmúlt hetekben felém írt üzenetek nagy % miatt mehetett volna a bann. Bár én nem sírtam teli emiatt az ügyfél szolgálat postaládáját.Ugyebár.

Szóval, visszatérve.

Szeretném, hogy bizonyítékokkal támaszd alá az állításaidat.
Kérlek.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.25. 15:17:28-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.04
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
976. hozzászólás - 2016.08.01. 12:37:42
5/4

S persze, szeretnék gratulálni, Baratynak,Miklósnak,Dikó úrnak, hogy végeláthatatlan szakértelmükkel, győzelemhez segítették az ász csapát.

Remélem, a győzelmükhöz, kapnak egy beho jelvényt.

S csak reménykedni tudok, hogy ez csak egy apró hiba volt, ami csak minket sújtott.

S itt jelezném, hogy megint ahogy eddig is. Dobogón végeztünk.Ilyen hátszél és ellenfél támogatás mellett.

Plusz szeretném itt megköszöni taktikusunknak, hogy felvette a kesztyűt, s győzelemre vezetett minket.

Ezenkívül, az akadémia elmegy ragyás Biri néni ülőgumójába, szőrfát hasogatni.



ps:

A cseri kezd olyan lenni, mint az etesi cefre . Üt. Nagyon és nagyot üt. A következő körben pedig, jó lesz mindenkinek figyelni rájuk.
Grat Nektek!


ps, ps:
Inkvizítor vs Démon 1:0
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.08.01. 12:55:31-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.25
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
977. hozzászólás - 2016.08.01. 12:58:29 (Válasz Don Firenze #976 hozzászólására.)
Hogy szakadjon rá a kriptájuk a Hullákra... .Azért gratulálok, szép volt, de legközelebb nem ússzátok meg....


A figyelem nem annyira fontos, kaptunk belőle eleget, amikor mindhárom ellenfél minket támadott
A hozzászólást Azazel módosította 2016.08.01. 13:16:55-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.32
népszerűTivornyaFérfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
978. hozzászólás - 2016.08.01. 14:14:35 (Válasz Don Firenze #976 hozzászólására.)
Azt se felejtsd el nagy keserűségedben megköszönni, hogy a Törzshely nem aktív szereplő
https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Pontszám: 6.82
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
979. hozzászólás - 2016.08.01. 15:17:45 (Válasz Azazel #977 hozzászólására.)
Melyik Hullák, a V5-ös autentikus, vagy a V6-os cserkészklub?
Pontszám: 8.12
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
980. hozzászólás - 2016.08.01. 16:41:03 (Válasz Kwisatz #979 hozzászólására.)
A v5-ön legalább két éve nem mozgok...a v6-s Hullákról van szó
Báró Samedi
Pontszám: 7.48
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!