Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.08.16. 12:07:06
Remek egy hét lesz, igazi ünnepi. Remélem a kedves vezetőség, nem tervez semmi apró hibát...
Dátum: 2016.08.16. 12:00:45
http://vilag6.vegzetur.hu/index.php?m=7464

Tessék a pontos definíció Mortal.
Dátum: 2016.08.16. 11:51:01
Az iróniával együtt ?
Dátum: 2016.08.16. 11:44:59
szerénység (lat. modestia): a →mértékletesség társerénye. - 1. tág értelemben erény, mely arra tesz készségessé, hogy az ember adottságaival és birtokolt javaival állapotának és állásának megfelelően józan határok között viselkedjék és cselekedjék. Részerényei az →alázatosság, a diszkréció (→discretio), a jólneveltség és az illemtudás. - 2. szoros értelemben a mértéktartó viselkedés, ruházkodás és testkultúra erénye. Ellentétes víciumai a hivalkodás és feltűnni vágyás. **

Prümmer II:711.

Nincs mire szerénynek lennem.Semmilyen tekintetben.
Dátum: 2016.08.16. 11:17:08
Gregor Eisenhorn is leereszkedett a mélybe, hogy ott a sötétségben tépje ki a káosz gyökerét.
Ámde, Démon? Mikor emelkedett egy is fel közületek és tett valaha valami jót ?
Nincs olyan, hogy csak fényes a mi munkánkban, ha leakarunk győzni bennettek, ismernünk kell mindent amik vagytok.

S igen. Nem csak Tökéletes vagyok, hanem Szép is.
Dátum: 2016.08.15. 19:38:00
Azt hittem ennél komolyabb gyász beszédet hozol össze Démon,de lásd kivel van dolgod egy kis művészetet csempészek, a sötét hétközNapjaid bús karika sarkába.

Pilinszky János-Ne félj /részlet/

" Mert égni fogsz. Alant az udvaron
a tátott szájjal síró fájdalom
megnyílik érted, nyeldeklő torok.
Hiába tépsz föl ajtót, ablakot.

A túlsó járdán állok és falom:
gyapjat növeszt a füst a tűzfalon,
gyulladt csomóba gyűl és fölfakad,
vérző gubanc a szűk tető alatt!

Mi engem ölt, a forró gyötrelem,
most végig ömlik rajtad, mint a genny,
sötét leszel, behorpadt néma seb,
akár az éj, s az arcom odalent."

S én nem teszem meg...de mi megfogjuk tenni...Oda teszünk ahonnan jövünk.
Dátum: 2016.08.15. 12:34:40
https://youtu.be/VEJ8lpCQbyw

Dátum: 2016.08.15. 12:02:27
2/2
Dátum: 2016.08.14. 22:12:21
Szivcsi. !

Azért legyen legalább 800 győzelmed.
Dátum: 2016.08.14. 21:50:49
Ó ez csak megállapítás volt, szeretek szurkálódni...A megmaradt emberi lényem egyik játékszere ez.

Az Istencsászár az egész Univerzumot uralja, élők, és holtak felett dönt, s teszi ezt az általad említett gépek segítségével. Gondolj bele, ha Horusnak elbukik a terve akkor most milyen erős lenne? Nem beszélnénk most, mert egy lombiküvegben feküdnél, miközben én energia tüskékkel bökdösném a nyakadat.
Amúgy is rengeteget tudsz rólunk, félek, hogy ez kiderülne, akkor a többi társad felnyársalna.
A hitem erős és tudom, hogy a Fény szolgálja vagyok, azt teszem amit az Istencsászár parancsol.
Dátum: 2016.08.14. 20:39:58
Nevezni csak az esemény indulása utáni első hétig lehet!"

Vagyis szerdáig.

Más:

Amúgy Az nem vernek agyon...tévedtem...nincs is a Démonoknak agya
Dátum: 2016.08.13. 15:26:13
Így lettek ki találva, én nem látok ebben semmit gondot. Lehet okosan is csinálni, de hát nem adhatok mindenkinek tanácsot.

Démon azért vert le a klónod, mert a Mannslieb belépett a sárkány első harmadába, ilyenkor a Morrslieb sokkal gyengébb...
Dátum: 2016.08.12. 08:02:04
Fel sem veszem, ez egy ilyen tánc...

Ötlet... Mivel ugye a tudásunkat is rendre próbára teszik, rosszabbnál rosszabb kvíz kérdésekkel... Egy tematikus kvíz evenetet el tudnék képzelni, bár itt felesleges agyalunk. Szerintem.
Nincs kapacitás, ezek az eventek is játék időnek a töltelékei.
Reformok kellenének, mert tudjuk, hogy amit ezer helyen foltozunk, az előbb utóbb atomjaira hullik.
Dátum: 2016.08.11. 15:34:13
Engem ez az event annyira érdekel, mint entei-t a Csillagvirág Klinika Bodolai Erzsébetének klumpás izzadt csülke.
Dátum: 2016.08.10. 22:19:26
Örülnék, ha bal oldalt nem rikítana az egyéb menü pont vörösen. Lehetne egy olyan funkció, hogy rendben, de nem érdekel az event ?
Kérem.Köszönöm.
Dátum: 2016.08.09. 12:22:08
Fogalmazunk úgy hogy kaptatok egy hetet gyakorolni.
Dátum: 2016.08.09. 09:38:41
Tökéletes vagyok.
Dátum: 2016.08.09. 07:49:47
Szerintem az ősköves forgatást buffolni kellene.Én az egészet úgy osztanám fel, hogy lenne egy piros sáv, a többi pedig fekete maradna.
Forgatáskor a fekete a nem nyert, a pirosnál forgathatsz még egyet, ingyen. /irónia/
Kb. annyi annyi értelme van, mint kőért támadás italát forgatni...mondjuk.
Dátum: 2016.08.08. 22:43:11
Van ami örök, és ha a hozzáállás ,a cél, az erő meg van, akkor bármi történjék is. Ott leszünk. Még ha hatan maradunk is
Csapat vagyunk. Egyenként lehet nem vagyunk olyan erősek (jó Leo az egy terminátor ), s lehet mint a nyílvesszőt el lehet törni.Egyenként. De ha egyszerre, s mindannyiunkat nem lehet megtörni.
S persze várjuk a kihívásokat
Dátum: 2016.08.08. 22:28:46
Nem hiszem, hogy mi lennénk a legjobbak, de az igaz. Nálunk jobban senki sem akarja a győzelmet. Ez részben a vezetőségnek a mentális hozzáállása miatt van, másrészt pedig azért, mert a győzelem energia és rezgés szintje áll hozzánk a legközelebb.
Nagyszerű taktikusok,vannak itt, Tapsi, Wenn, Red, Yrka etc...Remek játékosokkal...S mégis...Hol vagyunk.
Mi a titkunk ? Az, hogy eldöntöttük.Ezt akarjuk.Bármi áron