Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Don Firenze

Dátum: 2016.11.01. 12:26:52
Néztem a sorsolásunkat...
Kimerem jelenteni, hogy a Beho és az összes alkalmazottja megrekedt.Megrekedt céltalan, haszonleső.
Nem a játékosok érdekeit nézik, hanem a zsebüket tömik.
Az olyan égbekiáltó blődségekre megy el az energiájuk, mint a csatlós aréna, vagy legendás tárgyak.
Amikor van egy lehetőség, egy heti esemény amit lehetne fejleszteni variálni, erre az összes kérés, felvetés elől kihátrálnak.
Ezen a héten két 3 tagból álló szövetség ellen játszunk, és a remek erőből álló Halál Angyalai társasággal.
A csipás csigák, és a bregan is 3 főből áll. jegyzem meg.
Külön szégyen, hogy az előző körök után hagyta a bregant indulni a Beho.
Szégyen és fair játékkal összeegyezhetetlen.
Ha nem lennének a szövetséges társaim már töröltem volna, ám harcolni fogok.Értük.Miattam.
Ám az aktív barátaimmal akik játszanak megbeszéltük.
Nem fizetünk egy ilyen cégnek egy ft-t sem.
Kívánok a hétre mindenkinek nyugodt és eredményes játékot!
Dátum: 2016.10.31. 12:03:57
3/2

Halottak Napja van. Ennyi.

Szép volt Cseri,de az ősz már lassan tél lesz, a szép fa kopár havas ruhát vesz...
Dátum: 2016.10.28. 12:12:05
Jobb kéz nem tudja, mi van a balban...
Dátum: 2016.10.27. 12:38:16
Ha ez beindulás...
Dátum: 2016.10.24. 14:27:54
Kb erre gondoltam én is, hogy valami ilyen kellene ami előremozdítaná a szervert...Ezek a legendás tárgyak mármint az ötlet az eurosport szilveszteri watts összeállításában mehetne a csatlós arénával karöltve...
Dátum: 2016.10.24. 13:07:22
"Soha ne hidd, hogy egy csata megnyerése az egész háború végét jelenti!"
Dátum: 2016.10.24. 12:39:00
Köszönjük, s Nektek is gratula!
Nem tudom, én teszem a dolgom, de a hét munkás, meg otthon sincs normális net...Sikeresen felbontották a járdát nálunk. Egyik tömbe nincs gáz, máshol víz, nálunk csak a net kábelt vágták át félig
Dátum: 2016.10.24. 12:04:57
1/2
Dátum: 2016.10.21. 15:31:28
Jobbat nem tudtatok kitalálni ?
Dátum: 2016.10.17. 12:01:48
1/0
Dátum: 2016.10.10. 13:01:41
Ment egy levél Mortal-t megkeresem. Lépnünk kell.
Dátum: 2016.10.10. 12:24:43
Köszönjük. Remek hónap volt, elég keményen megnehezítettétek a dolgunkat.Tény. Gratula nektek is.
Remélem az általad felvázolt szb módosítás megtörténik, mert ez így nem frankó. Mi ezt már fél éve mondjuk, most Ti is megtapasztaltátok, hogy milyen.
Jön a következő kör.
Dátum: 2016.10.10. 12:02:37
5/3

Gratula az Angaroth csapatának. Köszönöm a Szövetségnek.A szövetségemnek. A cserinek meg...szép a bronz...bajnokok
Dátum: 2016.10.09. 20:18:59
Mindig megéri...

Ha, minket akarnám egy dalban leírni...

https://youtu.be/ko4Q0cgo1N8

"It seems to me like a journey without end
So many years, too many battles
We've finally arrived, now we're standing at the gates
Heroes of the day, legends forever"

Holnap minden kiderül...Bár nálunk úgy jön el minden hajnal, hogy győzni megyünk, vagy meghalunk...Könnyű nekünk...Hullák vagyunk...
Dátum: 2016.10.09. 19:59:24
Akkor lehet ez volt az utolsó lövésed...
Dátum: 2016.10.09. 19:50:26
No, sikerült kitisztítani az elméd, hogy tudj és láss írni ?
Elég frusztráló lehet a helyzet...
Node.
Estére vendégeink jönnek, sütöttem vargabélest is, s most azon töröm a fejem, hogy meghívnálak, mert akkor remek mixelt italokat tudnék szervírozni.
Leültetnélek a székre, majd a shakert a kezedbe adnám... Az idegtől szerintem seggen végigpattognál a hall-n. Nem de ?

Dátum: 2016.10.08. 13:16:50
Remek, remek Azt, hogy elrontottunk valamit, az nem jelenti azt, hogy feladjuk, sőt.
Én is keverem a kártyákat...Nagyon úgy tűnt, mint aki feladta mi?
Ugyanúgy mentünk az első helyért.
Más.
Az, hogy más mit nyilatkozik tőlünk, az egy dolog. Nem oszt és nem szoroz nálam.Leó sem.
Én amikor írok, már előre átgondolom, hogy mikor mi lehet a válasz...
Néha meglepsz, s nem a minőséggel.Sajnos.
Szóval meg van már a holnapi "bátleriport" ?
Dátum: 2016.10.08. 13:04:36
Gondoltam, hogy valamit kifogsz ragadni, amikor nem tudsz érvelni...Bár tudod, legközelebb majd két hozzászólásban írom le, az érvelést, és a megjegyezésemet, bár azt is elég szelektíven értelmeznéd...
Ez olyan, mint amikor az ovisok a homokozóban az elásott kutyagumit bányásszák ki.
Az óvónénik is megmondják, hogy csak óvatosan,nem figyelnek... aztán amikor összekenik magukat, megy a maszatolás...
Amúgy már írod a következő elmés összefoglalásodat holnapra ?
Dátum: 2016.10.08. 12:49:32
Tudod, egy grammatikai könyvet is fogok csatolni a következő beszélgetésünkhöz, mert itt a Volt, a Lesz szónak nincs jelentése és ezáltal értelme.
Akik bajnoki szemlélettel rendelkeznek azok, mindig bajnokok, és mindig a győzelemre játszanak.
Nem, úgy, mint Ti akik behúzott farokkal, szombaton elmondjátok, hogy talán meg lesz a második hely.
Azt, hogy most a hátatokat néztük. Igen van ilyen is, lesz ez másképp is.
A szemlélet nem változik.
Ügyesen maszatolsz, de a lényeg következő.
Túl nagy kabátot vetettek fel, ami néhány esetben passzol, de erős vihartól nem véd meg...
Sok sikert szombatozók.
Dátum: 2016.10.08. 12:39:35
Akkor megint csak járatja a száját a démon... Mondjuk megszoktam már, nincs benne semmi újdonság.