Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Nekem eszembe jutott egy erdekes dolog, mar erzem hogy vagy tetszeni fog vagy hulyesegnek fogjak tartani nagyon
Nos:
Krealni egy kulon vilagot ahol nem a szokvanyos modon lehetne karaktert inditani. A hattersztori az lenne hogy egy portalon keresztul lehet ide eljutni(kicsit Outland feeling aki otthon van WoW sztoriban). Lenyeg a lenyeg itt lennenek eventek 1-2 honapos idoszakra gondolok, az eddigi eventektol elterok nyilvan. Akar szovi haboruk, bajnoksagok etc, ezeknek csak a kepzelet szabna hatart. Nyilvan a nehez megoldasa a balansz lenne, de a csavar ott lenne, hogy erre a vilagra barmelyik vilagrol erkezhetnenek vegzeturak, akar egesz szovetsegek is. Nyilvan meg kenr szavazni szovin belul, hogy elutaznak-e egy masik univerzumba...
Ezen a vilagon ossze lehetne csapni, akar megszerezni valami relikviat(mint feladat nem, mint tap).
Es mivel mas legkor lehetnenek idoszakos modosito szabalyok, pl tulajdonsagok %os csokkenese ideiglenesen(adott tulajdonsagra csak, ezt ki lehet magyarazni jarvannyal, viharral esovel, akarmivel) vagy mondjuk a harcba vitt allatok orankent sebzodnek, ilyesmire gondolok, hogy taktikazni kelljen. Es amikor lezajlnak az eventek akkor szepen mindenki hazamegy(visszamasolodik az eredeti szerverre). Az eletszeruseg kedveert addig az adott szerverrol eltunnek a delikvensek.
Egyelore ez egy nyers vazlat.

Lehet kovezni hajra-hajra
Dátum: 2015.11.19. 08:33:48
Csak én látom úgy, hogy V1en a xenók nem fognak kipusztulni?
Dátum: 2015.11.15. 21:14:01
Thx
Dátum: 2015.11.15. 17:46:45
V6-on milyen módosító szabályok/szakik/stb van?

kerestem, de nem találtam.
Es a tobbit is ennyi erovel
Van valahol egy lista az elo AHs tetelekrol? (Amik lenni szoktak) es persze, hogy mi mire jo
Ez oké..de ez az életbeli hozzáállás is. Nyilván mindig a fejlődés a cél, mert egy helyben állás sosincs. Vagy fejlődsz vagy hanyatlani fogsz...de szerintem az ilyen jellegűek borítják a játékegyensúlyt. Nem a TÖ itt a lényeg, hanem a specko képesség amit ad a fétis, mert mint mondtam a többit lehet kompenzálni ügyes játékkal(fétis, relikvia stb), de ezt nem.
Nahát...10 pontos hozzászólás ilyenem sem volt még

Viccet félretéve, csatlakozom az ősköves szakaszhoz. Lehessen ezt is megvenni, ha nem is azonnal, de idővel ugyanúgy, mint a másik fétist.

Meg egy alapvető hozzáállás: igaz nem rég kezdtem el újra játszani így sok minden kimaradt, amit igyekszem bepótolni, de! Ahogy látom még mindig menő a táp karakter még tovább tápolása, csak ezzel az a baj, hogy a szakadék még mélyebb lesz és aki annyira elhúz elveszti a motivációt a játékra, mert nincs verseny. Nyilván a jobb játékos ígyis jobb lesz, de ez megint olyan érzés, hogy aki el tudja vinni az mégerősebb lesz a többi meg szépen "éhenhal". Az ilyen fajta tápolásokat ki kéne hagyni vagy elérhetővé tenni mindenki számára. Az AH-n megszerezhető tételeknek nem lenne szabad kvázi "behozhatatlan" előnyt biztosítani. Mert a szívósság öve, pálca stb mind olyat ad amit jó játékkal, stratégiával lehet kompenzálni, de egy ilyen fajta a kincset semmivel.
Egyetertek. Nem beszelve arrol hogy elszallnak a dukatok es aki esetleg nem tud a talira eljonni annak eselye sincs megszerezni, megha lenne kell mennyisegu aranydukat a zsebeben akkor sem. De ennek kicsit megint olyan szaga van, hogy aki eddig is tap az ezutan megtapabb lesz, ha elviszi. Tudom 1-2 dukat/nap...de ha %al szamolunk az alap esetben +50-100%, ami rengeteg! Es az AH relikeket nem illik lebecsulni

*Szerintem a dukat tapolas sem elhanyagolhato.
Dátum: 2015.11.12. 08:10:21
Feladatoknal a hasznalj el x gyogy/varazsitalt. A kalandoknal amikor jon a proba es irja, hogy elhasznalom akkor a feladatokba nem szamit bele. Csak szerintem kene beleszamolodnia? Elvegre ugyanugy megiszod es eltunik a karakterlaprol....sot meg a szoveg is ez
Nem tudom mennyire bonyolult leprogramozni, de szerintem igy kene mukodnie...elvegre elhasznalod
Dátum: 2015.11.08. 23:58:22
Koszi!
Dátum: 2015.11.08. 22:52:03
Letezik valahol event naptar?
Dátum: 2015.11.08. 22:51:16
Nezegettem a fetiseket es a huseg fetis elig nagy handicappet ad azoknak akiknek esetleg nincs annyi idejuk jatszani, hogy inditsanak V6on egy karit,(tudom meg messze vagyok a csatlosos tematol)
De az a +25% LE a vadaszatert oriasi bonusz, ahhoz kepest hogy csak igy lehet hozza jutni. Szerintem nem lenne rossz ha mas modon is meg lehetnr szerezni, akar oskoert, mint a masik fetist (elvegre ennek a huseg dolognak a lenyege a kavicsvasar lenne elso sorban)
Igy jol lakik a kaposzta es megmarad a kecske is
Dátum: 2015.11.06. 21:12:23
Szerintem ez teljesen korrekt. Az élet is ilyen. Egy gyengébben képzett harcosnak is lehet egy jó napja a másiknak aki sokkal erősebb és képzettebb egy rossz és viola készen is vagyunk...az életben lévő harcokban ez ugyanígy működik, a randomot le lehet csökkenteni, de mindig számolni kell vele
Dátum: 2015.11.05. 10:49:15
Értem. Egy próbát megért mindenesetre majd megoldom, csak szerintem így ésszerűbb.
Dátum: 2015.11.05. 10:45:33
Lehet, hogy így lesz, de úgy néz ki, hogyha föntről nem segítenek be akkor ezt egyedül kell leverjem

A csatában összesen 109 sebzést okoztál, és 6 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 98 lélekenergia és 7 TP!

Egyelőre ez a helyzet a dögnél.

De azt továbbra sem tartom rossz ötletnek, hogy pl a hasonló tárgyakat, mint az ork sör full hp/manával is meg lehessen inni.
Dátum: 2015.11.05. 10:33:43
Welcome low lvl...megvan már a +10 szívósság is és a dög is elnyel egyébként tényleg nem azért írtam, csak pl az erőforrás adó löttyöket(nem tudom mennyi van még ami hasonló)lehessen akkor is meginni, ha maxban van. Ha kicsit szerepjátékosan nézzük némi OVERDOSE belefér
Dátum: 2015.11.05. 10:09:06
Nem akarok vagizni, de a xeno csatánál folyton max ÉP-vel jövök ki a regenerációs kristály miatt és mivel max ÉP-n vagyok nem engedi a rendszer meginni az ork söröket...nem lehetne ezt valahogy orvosolni?
Dátum: 2015.11.05. 00:34:14
Hat na...itt tukon ul az ember hogy ejfel utan uthesse rogvest a szornyeket erre megtovabb kell varni...
Dátum: 2015.11.05. 00:12:30
Ez egy hazugság. 5-e van és még nem kezdődött el...
Dátum: 2015.11.04. 22:25:00
Az ünnepi embléma megmarad a következő sörfesztig vagy elvész, ha nem vásárolom el?