Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2016.06.26. 23:29:30
Nyilvan ismersz...

Azert mert nem ertesz velem egyet nem kell beszolni. Ne legyen igazam az EUval kapcsolatban de ugyanaz lesz mint torokorszag, a kazarok es magyarorszag eseteben...csak itt tobb orszag lesz a resztvevo.
Dátum: 2016.06.24. 17:44:41
Egy szo: kenyelem.
Dátum: 2016.06.24. 11:55:05
Engem inkabb az erdekelne, hogy az alapito allamok kozul megis milyen okok, viziok miatt lepett ki az egyik. Ezen senki sem gondolkodik? Vagy azon, hogy angliaban meg mindig font a fizeto eszkoz, eu ide vagy oda?
A jarhato ut a kilepes lenne szinten es oroszorszag fele nyitni, mert az eu nemsoka be fog dolni.
Dátum: 2016.06.23. 11:31:23
Pedig ez egyszerű. Északi sark...fehér maci
Dátum: 2016.06.22. 20:25:13
Ennyi...ráadásul az, hogy a többi világon erősebb karaktert lehet kinevelni hazugság. Itt sokkal több exploit van, ha már csak az oda-vissza ütögetést nézem, mert kb az 5%-át veszted el valósan amit lerabolnak és akkor erre még nem adtam rá a LE szívást ami szintén temérdek...ja, hogy azt szinte el sem veszti???? Én kérek elnézést...nem tetszik hogy jött 1-2 player és a kényelmet megzavarták? Az ÉP regeneráció is gyorsabb, mint a többi világon, veszíteni szinte semmit nem vesztenek az emberek. AKkor miért megy a szájtépés? Mert lusta elkölteni a LE-t és ezért lerabolják? Hát elárulom, hogy békés világ ide vagy oda ez az egyik alapja a játéknak...
Dátum: 2016.06.22. 20:22:11
Leveleztem az egyik sráccal akit leraboltam. Én 25k-t kaptam tőle, míg ő csak 700at veszített. Úgyhogy igen, valóban békés a világ, mert nem veszíted el azt, amit ténylegesen elrabolnak tőled, ergó elkényelmesednek az emberek. Nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni...

Ha nem én rabolom le, lerabolja más, akkor viszont más tápolódik, ilyen egyszerű. A gyenge elhullik, ez az élet törvényszerűsége. A világban ugyanez van, attól függetlenül, hogy ez egy játék itt is ugyanezek az elvek érvényesülnek. Ha szarik arra, hogy elköltse a LE-t hogy üres TP-t kapjak és ne menjek akkor nekem mégis miért kéne foglalkozni vele? Érdekes más megtette és még levelet is írt, hogy péntekig nem játsszik úgyhogy csak üres TP-t kapok. Akkor mégis kiben van a hiba? Az elkényelmesedett játékosokban vagy akik megpróbálják a legtöbbet kihozni a karakterjükből?
Dátum: 2016.06.22. 14:50:48
Menjel farmvillezni, ott tuti nem fognak gereblyevel neked esni.

Ha valakit ki lehet fosztani miert csodalkozik, hogy kifosszak? Ezt sosem ertettem. Ha nem akarod hogy tamadjon ne tapold es megmaradnak a kavicsaid is, ilyen egyszeru...
Dátum: 2016.06.15. 21:41:53
Legyen heti vagy napi limit, hogy az adott karaktertől mennyi kiégettet lehet lopni. Már csak a megfelelő arányt kell kitalálni, talán valamennyire szintfüggővé tenni. Ugyanúgy jelenjen meg ez a jel a portyalistában vagy a karilapon, mint a %os támadhatóság.(mondjuk az a karilapon nincs, de aportyalistában igen.)
Dátum: 2016.06.15. 10:51:12
Az implantot csak egyféleképpen tudod megszerezni a szelencéből kapott esszenciát viszont máshogyan is. Nem egy ember számára elérhető, mint ahogyan most sem egy ember számára elérhetetlen a szelence. Senki nem mondta, hogy előbbre való a kérésem. Tettem egy javaslatot, lehurrogtak ennyi, nem is folytattam. De az, hogy minden event előtt, mint valami függők jönnek a kérdések, hogy na vajon lesz szelence? Miért nem lesz szelence? Huh hát meg sem éri eventezni, KISSÉ irritáló. Nem fogják fel, hogy nem csak nekik nincs szelence, hanem másnak sem? Ha meg nem éri meg valami akkor nem kell csinálni ilyen egyszerű. Fáj ha megéget a tűz? Hát akkor ne tedd oda a kezed, ha meg mégis megfogod az égő fadarabot nem kell mást okolni és sírni, hogy megégetett. Előre lehet tudni, hogy miket lehet vásárolni, ezek után nem értem a problémát, hogy miért kell kiakadni, hogy nincs szelence. Nekem sincs maxos megám, még nagyon messze vagyok tőle, sőt még 35 sincs, és? Akkor fel lehetne háborodni, ha bizonyos szint fölött/alatt lehetne vásárolni, de így semmi értelme, csak a szokásos elégedetlenség és puffogás van.

És, ha megnézed nem azon volt az ultránál a hangsúly, hanem azon, hogy a random mekkora eltéréseket tud okozni ebben az esetben és inkább ez az ok
Dátum: 2016.06.14. 22:13:08
Mivel mindenki ugyanazt tudja vasarolni ezert az arfekves ugyanolyan...ha ezzel a tokennel lehetne masik eventen szelencet venni akkor esetleg lehetne vitazni, de mivel ebben az esetben lehetne elore sporolni, szinten folosleges ezen paradezni...
Dátum: 2016.06.14. 22:10:21
Nem pontozok, foleg nem telefonrol arra mar nincs kapacitas. Tehat az s problematok, hogy event alatt a kb majdnem amugyis napi teendokert nem kar a kisgyerekeknek a megszokott ajandek es ezert mindenkinek sir a szaja. En ezt igy latom. Mellesleg az hogy kinek mi az ertekes elegge relativ. Arra meg senkin nem kotelez hogy vedd meg a csomagot, ladikot lehet talani ugyis, hogy szimplan JATSZOL es mint mondtam erofeszites nelkul meg lehet csinalni a feladatok legtobbjet...szoval ha ennyire nem eri meg neked akkor megis mi a problema? Nem kenyszerit senko hogy vasarolj. Ha szamodra ertektelen a legtobb holmi valassz olyat ami kevesbe az. Masnak sem lesz smaragdszelenceje, ennyi. Nem kerulsz hatranyba. A problema gyokere megint az elkenyelmesedes. Nincs ajandek, sir a gyerek
Dátum: 2016.06.14. 21:40:30
Szerintem meg mindig van szelence, egyszer belefer hogy ne legyen es lehessen valasztani, nem pedig muszajbol a tapot...tobb opcio nem is kene csak szelence ennyi erovel...
Dátum: 2016.06.14. 21:21:40
Most nem lesz és kész. Miért kell ezen amúgy felháborodni? Ugyanúgy másnak sem lesz...
Dátum: 2016.06.14. 18:08:44
Vegre nem a dogoljon meg a szomszed kecskeje...
Dátum: 2016.06.14. 18:07:30
Adjuk meg a randomnak az eselyt hatha jobb lesz
Dátum: 2016.06.14. 14:32:06
Kijon egy uj telefon. Eltelik egy ev. Ugyanannyiert tudod megvenni a telefont vagy kevesebbert? Barki megvehetne nem csak en, nemi penzt is hozna a kasszaba, mert talan azok is megvennek akik minimumot vagy alig koltenek a jatekra es nem forgatnak a kereken oskoert PONT ezert, a rnd miatt.
Dátum: 2016.06.14. 14:04:36
Legkorábbi relikviák egyike a karinál
Dátum: 2016.06.14. 14:02:35
És azt fairnek gondolod, hogy van aki majdnem 3/4 évig pörget és egy sem esik másnak ennyi idő alatt 2 a jól belőtt random miatt?
Dátum: 2016.06.14. 13:56:01
Nem az a része zavar, hogy pörgetni kell. Hanem például az, hogy ennél a dolognál a random faktor iszonyat tápot tud adni. Tudom kevesen kezdtek el nemrégiben játszani, de vannak egy páran és ebben az esetben kb csak a mákodon múlik, hogy tudsz jobban tápolódni mint a környezet vagy nem...itt a +% LE részéről beszélek, amit ha a sárkánykígyó familiárisra teszek már egyből 40%!

Arról nem is beszélve, hogy 1-2 UR pechpont értékét újra kéne gondolni...
Dátum: 2016.06.14. 13:01:01
Az ultra implant máshogyan való megszerzésére nem volt még javaslat? Mert inkább kifizetek érte x őskövet minthogy egy évig pörgetek nap mint nap őskőért fostalicskákat...