Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Emishi

Dátum: 2024.03.14. 17:34:22
Azért olyan nagy időt igénylő feladatok nincsenek ebben az eventben, hogy napi 15p-et ne lehessen rá szánni, ennyi idő alatt kb simán meg lehet csinálni (pl. a mai is)

A legutóbbinál a sima jutalmaknál volt verempálca? Vagy rosszul emlékszem és csak az upgradenél volt?
Dátum: 2024.03.12. 11:03:34
Köszi
Dátum: 2024.03.12. 09:29:33
Eddig nem kellett gyakorlatoztatni a harcoló dögöket, de megütötték azt a szintet, hogy el kell rakni. Viszont sokszor amikor kijelölöm az 5 állatot harcolni, valamelyiket rendszersen ledobja és pihenőnek rakja. Nem tudom ez másnál is probléma szokott-e lenni.
Dátum: 2024.03.09. 17:08:15
Cool! Ezeknek van ertelme legalabb, mert szintfuggo amit adnak, nem ugy mint a hasznalhatatlan kacatoknak. Koszi hogy ossze irtad. Ha az ilyen eroforras dolgok bekerulnenek, lehet jo lenne neki egy kulon slot, ami akar napi szinten foroghatna
Dátum: 2024.03.08. 15:02:25
Nem vinnéd el, mert a kisebb stat növelö köveket sokkal jobban megérné elvinni neked is. Nem az unalomról van szó, hanem az értelmetlen dolgokról, pls 100 őskő meg egyebek. És igen, a mostról beszélek nem a régről régen ezeknek több értelme volt, mostmár vajmi csekély.

Tökmindegy mennyi dukáton ülnek, ha bekerülnek új relikviák, majd megszerzik azt ennyi. Néha olyan érzés a kommentjeidet olvasni, mint sajtreszelővel rejszolni. Háromszor mondasz ellent önmagadnak csak azért, hogy beleköthess valakibe

DE! Akkor haggyunk úgy mindent ahogy van, nem baj ha szar, vagy javításra, változtatásra szorul
Dátum: 2024.03.08. 08:53:37
Szerintem meg pont a játék jelenlegi állapot ami meghatároz minden egyebet. Az meg, hogy a maradék 1000 playerből kb van 10 db, aki épít, szerintem ne ők legyenek az alapok. És mint mondtam, senkinek nem éri meg ezekre dukátot áldozni, amíg benn vannak egyéb tárgyak és lehetőségek.
Dátum: 2024.03.08. 08:29:41
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Abban az állapotban amiben most van a játék és amik elérhetőek ezek mind teljesen haszontalan dolgok, SZINTTŐL FÜGGETLENÜL. Nem beszélve arról, hogy aki erre áldoz dukátot úgy, hogy az must have táp dolgok nincsenek meg az egyenesen károsítja a saját karakterét
Dátum: 2024.03.07. 21:34:34
Az ertelmetlen tetelekt nem lehetne lehuzni az AH-rol? Gargling kristaly, kiegett osko meg egyebeket?
Dátum: 2024.02.29. 13:16:21
Mi kezdődik? ne mond, hogy a feljebb vázolt dolgok normálisak, ha meg magadra veszed amit írtam csak gratulálni tudok ugye tudod, hogy ez a JV-nek szólt?
Dátum: 2024.02.29. 09:57:06
Nevetségesnek tartom, hogy ilyen alapvető dolgokért könyörögni kell, ezzel párhuzamosan meg "árszintentartás" van. Legyen már akkor minőségi szinten tartás is, mert ott tartunk, hogy három hónap eltelt lassan a találkozó óta. És valószínű sok ilyen "fejlesztés" van, amiért már évek óta megy a könyörgés. Sok ráncfelvarrást igényelne a játék, ami "kényelmesebbé" de inkább ésszerűbbé tenné a dolgokat.

Valamint nem gondolom azt, hogy a játékosok folyamatos feladata lenne észben tartani és listát vezetni arról, hogy milyen szóban forgó fejlesztésekről esett szó már jó ideje. Azért ezek a dolgok nem igényelnek olyan nagy adminisztrációs képességet. Nagyjából egy A4-es lapot és tollat. Aki tud írni, olvasni tudja teljesíteni
Dátum: 2024.02.26. 15:46:48
"Pár másik javaslat még:
Egy szörnytalizmán sajtoló gomb az állatok fülnél - szintén kattintás spórolás miatt.
Kalandoknál egy gombra lehessen betölteni a 15 epikus kalandot - megintcsak rengeteg kattintás spórolás"

Erről kaphatnánk valami hírt? Úgy gondolom ezeket nem nagy ördöngősség leprogramozni
Dátum: 2024.02.15. 16:14:58
Ez relatív. Nekem egyelőre még megérte, mert nem tudok váltani a konverterrel és ígyis bőven csak gyűlik és gyűlik a csp (már egy ideje pumpálom a sima verembe). Később valóban nem fogja megérni, de addig még van pár upgrade
Dátum: 2024.02.15. 12:05:57
Ezt nem tudtam, ty
Dátum: 2024.02.15. 10:49:31
Egy kérdésem lenne a JV felé, ami tán sokakat érdekelhet. Mostantól mindig párhuzamosan lesz a két verem? Mert akkor a kárhozat verembe el lehet kezdeni erőforrást tartalékolni, ha úgy van az embernek. Fontos lenne, ezt tudni, mert nem lenne jó, ha egy röpke gondolat miatt, mondjuk több tízezer energia csak úgy eltűnik
Dátum: 2024.02.06. 18:55:01
Megérett a fórumfejlesztésre egy ignore opció asszem
Dátum: 2024.02.06. 11:50:34
Köszönöm, hogy alátámasztottad az állításom
Dátum: 2024.02.06. 11:34:18
ADHD
Dátum: 2024.02.01. 08:15:48
.
Dátum: 2024.01.29. 08:56:34
Thx
Dátum: 2024.01.29. 08:34:04
A szörnykihívásnál nem lehet a véletlneszerű szörnyekre állítani a legördülő sávot. (Ma reggel vettem teremtés almát és előtte körbe néztem, mit lehet egyáltalán ütni), de így nem tudom a kisebb szintre visszaállítani.

Szerk: Kilog-belognál, visszarakja, azonban úgy tűnik, hogy a teremtés almát hiába vettem meg, nem dobta vissza az eddig legyilkolt szörnyeket, ugyanúgy csak a megatápon nevelkedett dögöket lehet látni