Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Attlee

Oldal: 1
Dátum: 2012.01.10. 20:49:51
Eladó Végzetúr kód. Pesten vagy Szegeden személyesen. 1500 Huf
Dátum: 2009.06.24. 09:00:38
Hali,

a kronolánc nem adja meg a +6 kronokompenzációt.
Lehetne vmit tenni az ügy érdekében?

Üdv
Attlee
Hello,

azt hallottam, ha általános műveltséghez tartozik a kérdés és mégis rossznak értékelik, akkor visszakaphatom a feltevés jogát... szerintem valamelyik gyengeelméjű ezzel szórakozik, h mindent visszadob, erre a kérdésre egy 3.-os kissrác is tudja a választ, szóval ha lehet, visszakaphatnám a feltevés jogát?
Itt a kérdés:

Hogy hívják Romulus testvérét?

Remus
Augustus
Cassius
Dr. House

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Hello

Már elég soxor kaptam rossz kérdés értékelést a játékban, de még sosem tettem ennek szót, viszont mostmár tényleg elég abból, h néhány elnézést a szóért, gyengeelméjű olyan kérdéseket értékel rossznak, amikkel tényleg semmi gond és nem csak szerintem...
Most csak az utolsót másolnám be, h ezt rossznak értékelte valaki, lehet csak azért, mert rossz kedve van. Tudom, h nem lehet tökéletes rendszert kitalálni erre, de ez már eléggé felháborító, h más rosszindulata miatt esek el az efféle fejlődéstől:
Íme a kérdés:

Melyik cég NEM gyárt LCD TV-t?

Adidas
Philips
Samsung
Panasonic

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ez ügyben lehetne tenni vmit?
Dátum: 2009.02.06. 15:34:30
Sziasztok.
A 3. világon csináltam egy szövetséget, de már vagy 5 napja nem lett engedélyezve, annyit szeretnék kérni, h utasítsátok el a szövetség létrehozását, mert így nem udok belépni a szövetségbe, ahova hívtak.
A karakter neve: NJoyme
köszi
Másfél tégla ára 1.50 Ft, mennyibe kerül 8 darab tégla?

8.5 Ft
8 Ft
1.5 Ft
12 Ft

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Azért teszem fel ide ezt, hogy mástól is megkérdezzem, hogy ez tényleg egy olyan nehéz kédés, amit rossznak kell tituálni, ehez csak egy 1. osztályos szintű matek tudás kell, nem tudom ki az aki elutasította, de javaslom neki, hogy menjen vissza az első osztályba, mert ha ez nehéz kérdés volt neki, akkor ha egyel kevesebb IQja lenne, akkor már növény lenne.
Oldal: 1