Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Allmighty Thor

Oldal: 1
Dátum: 2016.05.16. 19:37:17
Most, hogy befejeztük a verbális önkielégítést, játékra fel aztán győzzön a jobb.
Hajráhajrá!

Ui: V3on, ha megnövök egy kicsit még, akkor számíthattok érkezésemre. (Kell 170 misi építés még)
Dátum: 2016.05.16. 19:28:13
És én is!
Dátum: 2016.05.16. 18:01:32
Nos, szokott azt is, de ez már velem is előfordult, szóval nem a rossz tulajdonságok közé sorolom, persze néha kell a változás is.
Dátum: 2016.05.16. 13:35:50
A Nyugger szinte teljes egészében Hencegnőjé volt, mondjuk miután zárolták az összes karaktert, amit ő hencegsége vitt ki is halt. Nightcrawler már a múlté, eladtam, nem tudom kinél van most a kedves vásárló odaadta valakinek. Ezért van most Thor.... Csak hogy maradjunk a Marvel karaktereknél.

Persze van értelme az akadémiának, nem is ezt állítom, de nem létszükség, ha kellő tapasztalattal és türelemmel rendelkezel a sok újítás miatt (szb, végzet verme, petek- tamagocsi tamagocsija alias csatlósok) simán tudsz nagyobb szövetségben is épületek nélkül mondhatni ütőképes karaktert csinálni.

Engem személy szerint Leonard tanított meg az alapokra úgy 7 évvel ezelőtt, csak őt nem lehet követni, mert gondol egyet aztán töröl, nevet, szövetséget meg hordát vált.

Ezért marad Mola anyu
Dátum: 2016.05.16. 10:39:20
"Valószínűleg nincs , hanem van helyette esetleg pár szövi, ahol elvannak helyezve a megfelelő tagok a megfelelő célra .Csak épp a szövik, így nem beazonosíthatóak az Ász felé.
Melyik a becsületesebb az ő vagy mi eljárásunk?"

Az a becsületes ha nem akadémiázgatsz, hanem szenvedsz egy hatalmas méretű kúttal és emellett is tudsz aktív (többé kevésbé) és használható is lenni (az szb-ben legalábbis) ha akarsz biztos, erre nem kell akadémiát alapítani.

Én elég lojális embernek tartom magam és inkább játszom mindig bizonyos emberekkel akiket ismerek már régről, mint bárki mással még ha nehezebb is.

Szóval nem kell itt folyamatosan (K)rémeket látni, egy lezajlott forduló után vádaskodni, mondjuk tény hogy már popkornal készülök az olvasáshoz.
Dátum: 2016.05.02. 15:25:03
Leonard helyében én inkább egy pálinkát itatnék veled, majd megpaskolnám a buksidat és megkapnád a kényszerzubbonyt.
Oldal: 1