Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lelkes999

Oldal: 123456789
Dátum: 2016.07.16. 18:13:40
Minden tiszteletem a tiéd, de nem sikerült...

Minden nap le van mentve. Ha szükséges elküldöm üzenetben...

A probléma előtt Ász -nak 19 pontja volt és a Hullaszagnak is...

Lement a " hosszú kör" és az Ász nak 2 azaz kettő mezővel van tobbje mint nekünk. Nem túl bonyolult, hogy kettő pont különbségek kéne lennie. Viszont 6 van még mindig...
Dátum: 2016.07.16. 12:12:54
Lefrissült az szb de nem jól...

A számok nem stimmelnek. A legutóbbi lefrissüléskor döntetlen volt a Hullaszag vs Ász csata... Most két mezővel van több az Ász- nak ,de 6 ponttal vezetnek...
Ez csak egy példa,ami mutatja, hogy valami nagyon nem stimmel...
Dátum: 2016.07.15. 23:23:15
-
Dátum: 2016.07.15. 13:35:27
Aki kicsit is követi az Ász vs Hullaszag összecsapásokat az tudhatja, hogy ha nem is vérre megy, de sokan erre várnak hetekig...

Semmi talán vagy lehet. Így nem tudunk normális taktikát írni, a csapat tagok nem tudják azt leütni...
Jövő héten újra ugyan ez a kör !! Ez az egyetlen megoldás, bár hozzáteszem sokaknak 10 tokenükbe került a taktika amit így feleslegesen buktak el...
Dátum: 2016.07.15. 13:11:32
Csak remélni tudom, hogy azok se stimmelnek
Dátum: 2016.07.15. 12:50:35
Nálunk meg a tegnapi pályát dobta be a gép...
Dátum: 2016.07.15. 12:29:42
Szb fejlesztés :
Mától V6-on nem változik a pálya, a stratégáknak ki kell találniuk a mezők változását a pontokból

Azért remélem mihamarabb javítják a hibát, mert este nem érek rá taktikát írni...
Dátum: 2016.06.30. 10:45:54
Ha Baraty elmegy szabira megáll az élet ?

Amúgy ez a probléma nem egyedülálló. Nálunk is volt V6-on... Szerencsére akkor épp dolgozott Baraty...
Dátum: 2016.06.13. 13:06:35
Bevallom nehéz volt úgy játszani, hogy tudtam minden védekező mezőnket bukjuk...

Remélem valóban nem lesz több hasonló megtorlás!

További jó játékot mindannyiunknak!
Dátum: 2016.06.13. 12:44:55
Gratulálok a Bregan Daerthe győzelméhez, nagyon tanulságos volt mindannyiunknak...
Dátum: 2016.06.13. 12:44:40
-
Dátum: 2016.05.23. 23:45:58
Gratulálunk a Hullaszag R.T Akadémiának

Büszkék vagyunk rátok!
Dátum: 2016.05.15. 23:23:36
Kösz, hogy lebukattál Sasas

... és végre egy vicces írás. Alakul ez
Dátum: 2016.05.15. 23:18:52
Köszönjük es örültünk, hogy újra indítjátok hadaitokat az szb -ben
Dátum: 2016.05.15. 17:18:32
Türelmetlen vagy Redlips, előbb el akartam érni a célomat ha már páran tálcán kínálják a lehetőséget

Jó lene ha (újra) lenne erős Ász, Galaxis, Nyuszik, Cseresznyék, Akademia, Hullaszag...
Dátum: 2016.05.15. 17:01:29
Arra próbáltam utalni, hogy váltottunk akkor is már pár levelet csatlakozásotok apropóján. Mindig minden ugy volt, ahogy mondtam. ( Ahogy most is ) Ha jól tudom én voltam az aki újra indította az szb taktikát az Ász-ban. Akkor még nem tudtam megoldani, hogy mindneki komolyan vegye, kevés volt az aktivitás, ezért távoztam békével....
Tiszta szívből örülök, hogy azóta nálam erősebb, tapasztaltabb karakterek meg tudták oldani ezt a problémát es egységesen az szb mellett vagytok...

Ui : Nemrég kaptam az infót, hogy a Galaxis is komolyan veszi újra az szb-t. Az üzenet nélkül is érezzük a különbséget es nagyon örülünk neki
Pál, már csak rátok várunk
Dátum: 2016.05.15. 14:52:01
Olvasd újra amit írtam, ahelyett hogy kevernéd a trutymót !!!

Pon most kaptam levelet a szövetséged vezetőjétől. Mivel magán levél nem osztanám meg, de gondolom hamarosan te is kapsz egyet. Szerintem fogadd meg !!
Dátum: 2016.05.15. 11:38:43
Ugy gondolom a felsoroltakból egyiket sem tettem...
Gondolom emlékszel, hogy én toboroztalak téged és egész csapatodat az ÁSZ- hoz , mert féltünk, hogy kihal a szövetség. Örülök, hogy nem igy történt. Örülök, hogy erősek és egységesek vagytok.
Kívánom, hogy jó csatákat vivjunk ezek utan is!
Dátum: 2016.05.15. 08:19:27
A fura az, hogy végül tőletek többen vádoltak meg minket csalással itt nyiltan a fórumon. En mar hármat számoltam...
Igy viszont akárhogy is nézem csak a megfogalamazásban vagytok tisztábbak K (rém) - nél... Én pedig azt a politikust sem választanám meg aki szépen fogalmazza meg, hogy a vetélytársa csaló, nem csak azt aki fennhangon, iróniával.
En megírtam nektek válaszban sok leveletek egyikére,hogy megvizsgáljuk a dolgot ( nem minden levél volt kedves) Majd szankcionáltuk a durvább dolgokat lehetőségünk szerint...
A problémád az akadémiával kapcsolatban nekem furcsa. Azt gondolom felvállalni az ifjakat, majd ket hónap alatt kétszer megmérkőzni velük tisztességel a legtisztább. (Nem eldugtuk őket egy képzelt név mögé, vagy egy másik szövibe)
Csak ők tudják megmondani mennyire nem bántuk velük kesztyűs kézzel ebben a honaban, hisz már látjuk az erejüket...
Mindettől függetlenül lehet most ők lesznek a bajnokok. Ha igy lesz az első leszek aki gratulál nekik, ahogy tettem azt veletek is minden hónapban amikor nyertetek... ( egyszer tán én is megélem ugyanezt )
Dátum: 2016.05.14. 21:31:01
Redlips, megbeszéljük privátban mint eddig is. Amit leírtam pontosan fedi a valóságot, viszont nincs jogom senki véleményét felülbírálni. Eddig se tettem, maximum megvédtem a Hullaszag R.T-t vagy önmagamat. Ezt is csak akkor ha biztos voltam az igazamban.
K(rém) -met szépen megkértem, hogy ne írjon több levelet. Ha jól tudom ez igy is történt és arra is kértem, hogy ne írjon olyat a fórumra amit a nyomdafestek sem bir el. Ebben az ügyben van még mit javulnia...
Annak viszont örülök, hogy ha több csapat veszi komolyan az szb-t. Szerintem igy érdekesebb.

Sasas, én irtam a taktikát abban a bizonyos körben. Rátok utaztam ahogy Ti is ránk ( tőletek tartottam a legjobban) Más szövetségekkel nem egyeztettem. Jól sikerült a taktika, majdnem minden bejött. Közben pedig a suhancok kihasználták, hogy mi egymással vagyunk elfoglalva. Ha jol emlékszem nem is tamadtak titeket sem, minket se nagyon. Természetesen mi győzelemre játsszunk ezért sem meglepő, hogy betámadtuk őket is. Ebben az szb fordulóban még komolyabban vettük őket...
Oldal: 123456789