Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anya30

Oldal: 12
Dátum: 2009.10.16. 08:57:43
Sziasztok!

Valaki eltudná nekem mondani, hogy mi az a lélekgyémánt és hogyan lehet olyat szerezni?

Köszike!
Dátum: 2009.08.23. 16:11:45
Köszike!!!!
Dátum: 2009.08.23. 16:05:56
Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy 2 álattal egyszerre csak akkor tudsz elvileg harcolni ha van hordázás szakérdelmed, amihez kell az akadémia 4-es szintje. Na én ezt megcáfolnám, vagy valami el van rontva, ugyanis megtámadtak az Aranysárkány szövetségből, nincs akadémiáuk, de még olyan épületük sem ami az akadémiához kell mégis 2 álattal harcolt aki megtámadott. Ez hogyan lehetséges???????
Dátum: 2009.06.16. 15:11:46
Köszi, de ez nem megoldás, hogy mindíg leveretik magukat. A másik pedig az, hogy szerintem ezek már nem is a LE-re mennek.
Dátum: 2009.06.16. 08:40:20
Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy 2 szövetségi társamra rászálltak egy másik szöviből, de úgy, hogy nem tudnak vadászni, mert megállás nélkül elviszik a LE- ket. Van úgy, hogy az állatot és őket is kinyírják. Elég nagy szövi és mivel mi kicsik vagyunk háborút felesleges indítani. Írtak nekik, de csak rosszabb lett. És 1-2 szinttel magasabbak is. A kérdésem az lenne, hogyha a portyázásuk úgy van be állítva, hogy csak a saját szintjükön támadhatnak, akkor őket sem támadhatja magasabb szintű, vagy hogy van ez?
Segítsetek, mert már 2 ember is elment a szövinkből pont ezért, és meghal a játékunk!

Előre is köszönöm!
Nem!
Én azt írtam, hogy 20 kérdésből 18-ban helyesírási hiba van!!!

És ha már gondolkodjak mielőtt leírok valamit, neked sem ártana ellenőrizni amit leírtál
Akkor sok kérdést kellene törölnötök
KÖSZÖNÖM!!!!
na hagyjuk! Bocs, hogy lehagytam a pontot....
Sok kérdés van még ezen kívül ami bennt van a játékban olyan hibákkal, hogy nem lehet értelmezni.
De örülök, hogy nekem ez volt az első és egyben utolsó

További jó játékot mindenkinek
Ott van, hogy 1 részében
Mindegy levan tojva...
Csak idegesítő, hogy televan rossz kérdésekkel és helyesírási hibákkal, és sokszor olyan kérdések jönnek ki, hogy az ember haja az égnek áll.
Nem lehet elvileg HKK-s kérdéseket feltenni, és rengeteg olyan kérdés is van.
Na mindegy...
Na ezért írtam oda, és akkor ilyet írnak, hogy nem értelmezhető.
Nem a lósza....t
Aham.. Az első részének a címe simán Féktelenül.
De direkt azért írtam oda, hogy 1 részének, hogy tudják melyik részéről beszéltem...
És ilyen kifogást írnak, komolyam mondom kész vagyok...
Erre most kijön egy ilyen kérdés:

Mi a pincepörkölt?

1: hasábburgonya
2: tocsni
3: krumplistészta
4: paprikáskrumpli

Tudatni szeretném, hogy egyiksem!!!!!!!!!
Arról beszélek, hogy olyan kifogásokat írnak ami nem felel meg a valóságnak...

A kérdésem a következő volt:

Ki volt a partnere Sandra Bullocknak a Féktelenül című film 1 részében.
Ezen mi félreértelmezhető????
A hócipőm tele van a hü....e kifogásokkal!

1: Nem fogadták el, mert nem értelmezhető
Direkt odaírtam, hogy a film melyik részéről van szó!
A másik a helyesírási hiba....
20 kérdésből 18 helyesírási hibával jön ki..!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor miről is beszélünk?????????????
Dátum: 2009.05.13. 15:09:43
Első körben azt hiszem megpróbálom, hogy ne maradjon bennt LE-m

Köszi!!!
Dátum: 2009.05.13. 14:41:58
Sziasztok!

Mit lehet olyankor tenni, ha egy karakter rádszáll és egyszerűen nem hagy békén?
Elhiszem, hogy vannak akik orba-szájba a gépnél tudnak ülni, és 13-as szinten 20-as fegyverük van meg 500-as tulajdonösszegük, de ezt miért nem lehet valahogy megoldani? Láthatatlannak nem éri meg, mert 20 év múlva sem gyűlik össze anni LE, hogy csináljak valamit.....
Csinálhatnának ez ügyben valamit, mert ez így pocsék
Dátum: 2009.05.05. 13:17:53
Értem!
Köszönöm!!!!
Dátum: 2009.05.05. 13:07:09
Köszi!

Már fejlesztettem rajta, de a legördülő menü még nem jelent meg
Oldal: 12