Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Best

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.09. 20:20:01
Nekem nagyon tetszett a küldi. Bár a 3.helyezést elért csapatban voltam, a következőre is jövök. Különben sem rossz ez a +10kersekedelem
Dátum: 2010.05.05. 22:06:57
Ez a levél nekem is nagyon tetszett
Köszi... hát én most érettségizek földrajzból,és mi Bangladesh-t tanultuk 760fő/km2-el.
Akkor ez van
Nem értem az értékelést, régen India volt, most már Bangladesh,szerintem nem túl nehéz kérdés.
Melyik a világ legsűrűbben lakott országa?

India
Bangladesh
Kína
Oroszország

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Nekem mst már elegem lett. Nem teszek fel több kérdést,hiába kapok kevesebb LE-t. Azért durva,h. minden kérdésemet rossznak értékelik, pedig nem baromságok,és nemis túl nehezek. (Tisztelet a kivételnek)
Dátum: 2009.06.06. 10:26:19
A travianon hívtak meg levélben
Kész.Vége. Nem merek több kérdést feltenni. Komolyan még vannak olyan emberek,akik nem ismerik a Republicot?Speciális kérdés? Na mindegy, lehet én vagyok hülye. Tényleg azt kéne feltennem, mennyi 1X1...csak nehogy az is valakinek nehézséget okozzon:D Kevés olyan dolog van, ami magyar és büszkék lehetünk rá, legalább ami van, arról tudjunk... :S Szerintem... További szép estét
Ember ez nem arról szól hogy össze-vissza keresgélni kelljen a google-n!!!!!!!!!!! és még képes voltál beírni egy iyen hozzászólást??!! próbálj olyan kérdést feltenni amihez nem kell google!!!!! nem vagyok egyedül akiknek elegük van a mindenféle tudoményosan osszefabrikált kérdesekből.........

Tudod ez még érthető is lenne,csakhogy soha egyetlen speciális kérdést nem tettem fel.Mindegyik teljesen alap,jó kérdés volt. A google-t azért irtam oda,mert mindenki mondja,hogy ott keresik a válaszokat. Én is utálom,ha olyan kérdést tesznek fel, ami 7nyelven értendő és még úgysem értem.
Elég durva,hogy nem tehetek fel egyetlen kérdést sem,mert hiába lehet megtalálni a google-n 2 másodperc alatt,azért is spec.kérdésnek értékelik.
Oldal: 1