Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - T.Lea

Oldal: 1
Dátum: 2014.05.05. 10:41:57
Üdvözletem!
Ennek a topicnak a legelső hozzászólása 2010. 05. hónapjában történt. Pont ugyanazt szerettem volna elpanaszolni hibának, amit annak a hozászólásnak az írója. De mivel a hiba azóta is fennáll, immáron több, mint 4 éve, fölöslegesnek tartom szóvá tenni. Csak azt jegyzem meg, hogy egy olyan bosszantó hiba, ami a játékosokat ennyire zavarja, évekig fenmarad. Akkor minek ez a topic egyáltalán?
Dátum: 2014.04.28. 07:50:24
Üdvözletem!
Mobil telefonról jelentkeztem a kvízolimpiára. De az első kérdés helyett csak egy üres fekete felületet adott be. Nem lehetne jelezni valahol, hogyha nem okostelefonról lép be az ember, nem fogja tudni megcsinálni?
Dátum: 2014.04.26. 07:24:33
Üdvözletem!
Nem kezdtem el vadászni a rossz kérdésekre, de találtam kettőt, ami rögtön belopta magát a szívembe.
Az első: Mijen lett a 6:3...
A második: Mikor mondta Galillei, hogy mégis mozog a föld?
1. Halála előtt.
2. Az inkvizíciós tárgyalásról kifelé jövet az ajtóban.
A többi válaszra nem emlékszem.
Úgy tudtam, hogy a halálos ágyán, de a 2. volt a jó válasz. Utána néztem hát, de mindenütt.azt találtam, hogy halála előtt hangzott el.
Dátum: 2014.04.24. 15:18:09
Üdvözletem!

Kezdem úgy látni, hogy teljesen felesleges bármilyen reklamáció a kvíz kérdésekkel kapcsolatban. Évekkel ezelőtt már játszottam, és azóta se látok semmi változást. Akkor se vették figyelembe, és ahogy látom, most se teszik.
Dátum: 2014.04.24. 15:13:30
Hát ez a kérdés úgy rossz, ahogy van. Viszont ilyen stilusú kérdéssel se csak eggyel találkoztam.
Dátum: 2014.04.23. 14:14:45
Nem erőltetem. Csak nem egyszer találkoztam pont ilyen szerkezetű kérdésekkel. Ha ezeket automatikusan elutasítják, hogyan mentek át? Tényleg nem túl következetes a kérdések elbírálása.
Dátum: 2014.04.23. 13:20:48
Ha azt mondjátok, hogy már szerepel az adatbázisban, vagy túl sok a hasonló, azt megértem. De, már ne haragudj, ugyanilyen tagadó jellegű válasszal találkoztam nem eggyel. Azok miért jók, ha az ilyet alapból kiszűrik?
Dátum: 2014.04.23. 13:16:08
Odafigyeltem, amugy. Az ismételt kérdésnél gondosan másképp fogalmaztam.
Dátum: 2014.04.23. 08:03:15
Üdvözletem!
Ismét megpróbáltam feltenni az iszlám vallással kapcsolatos kérdésemet. Ezúttal igencsak odafigyelve mindama kritériumra, amit az admin rossznak tartott. Ennek ellenére szórol szóra ugyanazzal az értékeléssel dobták vissza. Mostmár tényleg kiváncsi lennék, hogyan kellett volna feltennem, hogy elfogadják?
Dátum: 2014.04.21. 09:27:24
Ki az iszlám vallás istene?

Mohamed.
Allah. *
Nincs istene, akárcsak a sintó vallásnak.
Hakim.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Üdvözletem!
Azt szeretném megkérdezni, vajon miért nem voltak a válaszok egyértelműek. Hiszen minden vallással foglalkozó könyv, írás, bármi szerint az iszlám vallás istene Allah, és Mohamed az Ő prófétája. A 3. lehetőség megadott egy olyan választást, miszerint az iszlám vallásnak nincs istene.
A 4. válasz pedig csak egy arab szó, jelentése: orvos, gyógyító.

Volna még egy kérdésem. Hogyan lehet egy értékelésnél a rossznak jelölni egy kvízt, mivel ilyen választási lehetőséget mind ez idáig nem találtam.
Oldal: 1