Dátum: 2026.05.31. 23:30:36
Csak finoman jelzem, hogy még mindig nem érdekel.
És igen, lehet, hogy ebből egy félévente ismétlődő rutint csinálok, amíg a kedves felelősök nem hajlandók ezzel mit kezdeni.

Dátum: 2026.05.31. 23:28:03
Szerk.: rossz válasz
Dátum: 2026.01.13. 12:24:59
Én nagyvonalúan terápiát javasolnék az ilyen embernek.

Dátum: 2026.01.02. 20:16:51
NEM. ÉRDEKEL. A. KUFÁRCSATA!!!!

Dátum: 2025.06.01. 00:25:25
Újabb Kufárcsata. Ismét csak ugyanaz.
Nem tudna a tisztelt JV legalább berakni oda egy hatalmas "NEM ÉRDEKEL" gombot, amire ha egyszer rákattintok, soha többé nem dobja nekem az "olvasatlan értesítő" megjelenést?
Dátum: 2025.01.20. 12:09:13
Egyébként erről meg annyit, hogy már egy jó ideje más szabályok kellene vonatkozzanak a kihívásra, mint a portyára.
Kezdetnek pl. a 15% alatti támadhatatlanság teljesen bullshit kihívásra is vonatkozásának eltörlése.
Dátum: 2025.01.08. 13:04:16
Szerintem népszerűtlen leszek ezzel a felvetésemmel, de ez már évek óta az idegeimre megy.
Megoldható lenne-e, hogy azoknak, akik nem jelentkeznek a Kufár csatára, ne pirosodjon be minden bejelentkezéskor az a nyomorult Egyéb menüpont?
Dátum: 2023.09.20. 22:29:20
"Mit kell tenned a KRESZ szerint, ha vezetés közben elfáradsz?
○ kissé csökkentened kell a jármű sebességét
○ mindenkire dudálod kell, hogy felpörögj egy kicsit
○ meg kell innod egy felest
• pár perces testmozgással fel kell frissítened magad"
Komolytalan válaszlehetőségek.
Dátum: 2020.06.17. 23:06:45
Csapdadetektor Verembe.
Persze baromi drágáért és/vagy valami nagyon húzós előfeltétellel, pl. 50 veremmedál, mert eléggé OP.
Dátum: 2020.04.08. 22:06:29
"Hol található az Atomium műemlék?
○ Anglia
○ Oroszország
• Brüsszel
○ Hollandia"
Nem tudtam, hogy Brüsszel is egy ország...
[Módosítva 2020. 04. 11.]
"Melyik a világ legnehezebben
elsajátíhaó nyelve?
• Mandarin
○ Francia
○ Orosz
○ Spanyol"
A magyar pedig szorosan a második.

Dátum: 2020.02.14. 11:05:29
Miért nem teljesül az állatelfogásos sisakszilánk szörnytalizmánra?

Dátum: 2020.02.06. 20:25:51
Kábé mint akit megvertek a nyolcadikosok nagyszünetben a suliudvaron.

Dátum: 2019.11.28. 23:49:01
"Felismered közülüK az emberi erővel vontatott járművet?
Batár.
Riksa.
Hintó.
Szekér."
Az indokolatlan mondatvégi nagy 'K' betű és az egyszavas kijelentő mondatokként felsorakoztatott válaszok még úgy-ahogy elmennek, de a kérdésfeltevés módja nem igazán kvíz jellegű.
Dátum: 2019.11.24. 16:25:21
"Hágy szereplős a közgazdaságban az ugynevezett duopol piac?"
Azért vicces, hogy valaki a "szereplős", "közgazdaságban" és "duopol" szavakat le tudja írni helyesen, de a "hány"-t és az "úgy"-t nem...

Dátum: 2019.10.27. 17:57:06
"Melyik ország nem tartozik a visegrádi néyekhez?
• Ausztria
○ Lengyelország
○ Magyarország
○ Szloákia"
Lektoráljuk magunkat kicsit. Nem kardinális, de ettől függetlenül elképesztően zavaró.
Dátum: 2019.10.21. 21:28:39
Kicsit off, de... Jerikó üzemeltetője nincs köreinkben véletlenül?

Mert ha igen, akkor...
Ilyet ne!! Légyszi. És alapos felülvizsgálatot. Légyszi.
(Amúgy általános formula, hogy az
első válasz a jó, de az se teljesen megbízható.)
Dátum: 2019.10.13. 21:21:40
"Milyen természetű (növényevő) víziló?"
A pocsékul megfogalmazott kérdéstől eltekintve: Jerikó nem listázza, sem a kvíz adatbázis, úgyhogy a helyes válasz (kötelezően) a hosszú:
"Ha a területéről van szó, nagyon agresszív"
Dátum: 2019.10.11. 21:15:56
"Milyen állat a skorpió?
○ Rovar
○ Rák
• Pókszabású
○ A skorpió egy növény"
De ha még legalább vicces lett volna az a tagadó válasz...

Dátum: 2019.05.17. 17:25:06
Kis szösszenet...
A'sszem a tavaly novemberi Kárhozat Verménél történt meg velem, hogy lementem a 8. szintre, és igencsak népes fogadtatás várt.

Mikor egy ettől eltérő felületen megkérdeztem, hogy ennek úgy 1000 esetből mekkora valószínűsége van, egyik kedves ismerősöm, mentorom, már-már barátom az alábbit felelte:
"Mármint, hogy kijössz a metróból. És Dél Kelet -re ott áll az anyósod? A többit nem is mondom. Mert akkor a pénzéhes dögös lány. Két közvélemény kutató. Két erős fiú verekszik. És csak egy felé mehetsz szabadon. Még jó, hogy szabadon üthetsz

"
Jót kuncogtam a válaszon, meg amikor széljegyzetként még hozzátette, hogy:
"Lemaradt egy elhagyott százas

"
Sajnos a sors úgy hozta, hogy cirka másfél hónapja már nem lehet velünk.
Nyugodj békében, Tomi!

Dátum: 2019.02.26. 19:45:47
Akkor itt az újabb... valószínűleg eléggé el lett kapkodva a Kufárok Csatájáról szóló hír:
Megkezdődött a nagyszabású 3 hetes eseménye,* a Kufárok csatájára!* Aki esetleg még lemaradt róla, júövő hétfőig lehet pótolni a nevezést[...]
*Így ennek a mondatnak nem sok értelme van.
Valószínűleg az akart lenni, (de javítsatok ki, ha tévednék) hogy:
Megkezdődött a nevezés a nagyszabású 3 hetes eseményre, a Kufárok csatájára!
Vagy simán:
Megkezdődött a nagyszabású 3 hetes esemény, a Kufárok csatája!
Igazából kicsit hülyén is érzem magam, hogy izgatom magam emiatt.
