Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - guldor93

Oldal: 123
Dátum: 2022.04.03. 09:16:18
Tseby dr Akula:
"Ha jól nézem a dátumokat, akkor 3 hét múlva húsvéti kavicsakció lesz, és akkor még tart ez az event, vagyis ráérek akkor kavicsot venni."
Dátum: 2022.04.03. 09:12:43
Mintha azt olvastam volna itt a fórumon, hogy a húsvéti befizetési akció beleér az eventbe ezért megéri addig várni az őskő vásárlással. Azonban ahogy számoltam március 14-én indult az event, 21 napig tart tehát április 4-én ér véget, a befizetési akció meg sehol. Akkor ez téves információ volt?

Ui.: ha megtalálom a fent hivatkozott hozzászólást bemásolom.
Dátum: 2020.06.21. 12:12:32
Sziasztok!
Korábban ugye csak a prémium játékosok nyithattak egy kattintással több asztrális kincset, univerzum ládikót stb. Ezt később minden játékos megkapta, azzal az ígérettel, hogy a prémiumosok kapnak majd helyette mást. Erre az óta se láttam előrelépést.
Most van egy ötletem, hátha tetszik másoknak is: A szövetségi bajnokságban is lehetne esetleg több támadást indítani egy kattintással, mint a térkapuban. Igazából nem olyan nagy előny a nem prémium játékosokkal szemben inkább kényelem, így nem tolja el a játékot pay to win irányba, de mégis sok kattintástól meg kíméli a játékost.
Dátum: 2019.11.21. 20:00:16
Az iskolában magyarórán nem olvastam ennyit, de semmi :/
Oldal: 123