Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Querda

Oldal: 1
Dátum: 2014.05.13. 17:25:48
Tudod komám erről csak annyit, hogy én is az egyik említett cégnél dolgozom.Nem egészen igaz amit írsz, ami nem is csoda hisz kívül állóként könnyű emberi sorsokat érintő dolgokban hozzá nem értő véleményt blogolni.....
Csak a jéghegy csúcsát karcolgatom ha annyit elárulok drága fővezérem, hogy a szakszervezetek úgy vannak zsebre vágva a munkáltató által, hogy mindenki érdekét képviselik, csak a munkavállalóét nem.
A menetkedvezmény:...kérlek alássan.....csak olyanok és úgy veszik igénybe ahogy az szükséges (munkába járás).Az igazgatók a céges autón, költségtérítésen a Te pénzedből (tehát röhög azon ha elveszed a menetkedvezményt).
A kis munkavállalónak meg csak papíron van jó fizetése (mert a cégvezetők is beleszámítanak az átlagba ám)...no vedd el tőle a munkába járási lehetőséget (mert máshova nem utazik mert nincs rá pénze)....gratulálok!
A valóság nem Végzetúr.Vagy mondhatnám a cipész maradjon a kaptafánál.Az én nagyapám meg lovas tiszt volt....mégsem blogolok marhaságokat arról, hogyan tartsunk lovat.
Na és most lehet cenzúrázni a kéretlen véleményt nagy vezír....
Minden másban egyetértünk.
Dátum: 2013.11.21. 08:26:04
Köszönöm szépen
Dátum: 2013.11.19. 08:23:26
Sziasztok.

Megalapítottam az Angyali Idomárok szövetséget a V5 világon.
A belépés feltétele a lány portré.Valamint szeretném ha minden kedves szövetségi tag idomítana magának egy házi kedvencet.Ha valaki nem tudja, hogy kell keressen meg.

Gyertek fedezzük fel a játékot együtt.
Oldal: 1